مسائل ترامپ دستور به طور موثر ممنوع TikTok : همه چیز شما نیاز به دانم - CNET

TikTok، محبوب در میان نوجوانان، اجازه می دهد تا کاربران موسیقی و اثرات به فیلم کوتاه اضافه کنید. آنجلا لانگ/سی

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399
tik-tok-0827

TikTok، محبوب در میان نوجوانان، اجازه می دهد تا کاربران موسیقی و اثرات به فیلم کوتاه اضافه کنید.

آنجلا لانگ/سی نت
این داستان بخشی Generation Chinaاز نسل چین است، سری CNET در حال کاوش در جاه طلبی های تکنولوژیکی ملت است.

رئیس جمهور دونالد ترامپ فشار بر TikTok، محبوب کوتاه issuing an executive order برنامه ویدئو ، در شب پنجشنبه ، صدور یک دستور اجرایی است که به طور موثر برنامه در ماه آینده در ایالات متحده ممنوعیت.

میله های سفارش "معاملات" با ByteDance، مالک چینی برنامه، حرکت است که به طور بالقوه می تواند در فروشگاه بازی گوگل و فروشگاه اپل App است که توزیع نرم افزار محبوب در آمریکا تاثیر می گذارد. منظور مشابه WeChat را هدف قرار می دهد، یک برنامه پیام رسانی متعلق به غول چینی Tencent. ترامپ دستورات را بر اساس قانون بین المللی قدرت های اقتصادی اضطراری صادر کرد، قانونی که به رئیس جمهور اجازه می دهد تا پس از اعلام یک فوریت ملی در واکنش به هر گونه تهدید غیرعادی یا فوق العاده برای آمریکا، تجارت بین المللی را تنظیم کند.

در این دستور اجرایی می گوید: «گسترش در ایالات متحده از برنامه های کاربردی تلفن همراه توسعه یافته و متعلق به شرکت ها در جمهوری خلق چین همچنان به تهدید امنیت ملی، سیاست خارجی، و اقتصاد ایالات متحده ادامه می دهد، "دستور اجرایی. در این زمان باید برای تهدید یکه برنامه موبایل به ویژه تیک تاک اقدام شود."

حرکت ترامپ پس از هفته ها درام بالا شامل TikTok می آید. رئیس جمهور تا به حال TikTok در مناظر خود را از اوایل جولای، زمانی که او گفت که او علیه شرکت در پاسخ به چین دست زدن به پاندمی کوروناویروس اقدام خواهد کرد. مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در یک میان دو در اوایل گفت که ترامپ در نظر دارد این ممنوعیت به دلیل برنامه می تواند داده های کاربر ایالات متحده را در دسترس دولت چین. تمرکز دولت و سپس تبدیل به مجبور فروش برنامه به یک شرکت آمریکا، و مایکروسافت وارد بحث با ByteDance برای خرید بخشی از کسب و کار. (مایکروسافت از اظهار نظر در مورد دستور اجرایی خود داری کرد.)

TikTok به درخواست برای نظر پاسخ نمی دهد ، اما انفجار دستور اجرایی در یک وبلاگ غیر نافذ است که دولت را متهم به عمل در بد ایمان. شرکت نشان داد که آن را در صورت لزوم شکایت.

در وبلاگ تیک تاک نوشته شده است: «نزدیک به یک سال است که ما با دولت آمریکا با ایمان خوب به تعامل با آن می رویم تا راه حلسازنده ای برای نگرانی هایی که بیان شده است، ارائه کنیم» آنچه که ما به جای آن با آن مواجه شدیم این بود که دولت به واقعیت ها توجهی نکرد، شرایط توافق را بدون گذر از فرایندهای قانونی استاندارد دیکته کرد و سعی کرد خود را وارد مذاکره بین کسب و کارهای خصوصی کند."

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن