دستور جدید ترامپ برای مجبور کردن فروش TikTok: آنچه شما نیاز به دانم - CNET

TikTok، محبوب در میان نوجوانان، اجازه می دهد تا کاربران موسیقی و اثرات به فیلم کوتاه اضافه کنید. آنجلا لانگ/سی

توسط SALAMNEWWS در 26 مرداد 1399
tik-tok-0827

TikTok، محبوب در میان نوجوانان، اجازه می دهد تا کاربران موسیقی و اثرات به فیلم کوتاه اضافه کنید.

آنجلا لانگ/سی نت
این داستان بخشی Generation Chinaاز نسل چین است، سری CNET در حال کاوش در جاه طلبی های تکنولوژیکی ملت است.

رئیس جمهور دونالد ترامپ دستور اجرایی جدیدی در مورد TikTok صادر کرد که زمان شرکت مادر خود را به فروش عملیات ایالات متحده از برنامه های محبوب کوتاه ویدئو، پس از یک هیئت دولت توصیه عمل است.

صادر شده در اواخر جمعه، سفارش جدید می دهد ByteDance، پدر و مادر چینی، 90 روز به نتیجه گیری یک معامله به شیرجه بازوی آمریکا. همچنین دستور می دهد ByteDance هر گونه داده بدست آمده از کاربران TikTok آمریکا را حذف کند.

سفارش جدید دو برابر مقدار زمان TikTok در ابتدا داده شده بود last week برای پیدا کردن یک خریدار آمریکا پس از دستور اجرایی هفته گذشته مطرح چشم انداز برنامه خواهد بود ماه آینده ممنوع است. میله های سفارش اولیه "تراکنش" با ByteDance، حرکت است که به طور بالقوه می تواند بر فروشگاه بازی گوگل و فروشگاه App اپل، که توزیع نرم افزار در آمریکا تاثیر می گذارد. (یک سفارش مشابه وی چت را هدف قرار می دهد، یک برنامه پیام رسانی متعلق به غول چینی Tencent.) ترامپ دستور قبلی TikTok را تحت قانون بین المللی قدرت های اضطراری اقتصادی صادر کرد، قانونی که به رئیس جمهور اجازه می دهد تا تجارت بین المللی را پس از اعلام یک فوریت ملی تنظیم کند.

گسترش در ایالات متحده از برنامه های کاربردی تلفن همراه توسعه یافته و متعلق به شرکت ها در جمهوری خلق چین همچنان به تهدید امنیت ملی، سیاست خارجی، و اقتصاد ایالات متحده است، دستور اجرایی اولیه خوانده می شود. در این زمان باید برای تهدید یکه برنامه موبایل به ویژه تیک تاک اقدام شود."

حرکت ترامپ پس از هفته ها درام بالا شامل TikTok آمده است. رئیس جمهور تا به حال TikTok در مناظر خود را از اوایل جولای، زمانی که او گفت که او علیه شرکت در پاسخ به چین دست زدن به پاندمی کوروناویروس اقدام خواهد کرد. مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا پیش از این گفته بود که ترامپ این ممنوعیت را در نظر می گرفت زیرا برنامه می تواند داده های کاربر آمریکا را برای دولت چین قابل دسترسی کند. تمرکز دولت و سپس تبدیل به مجبور فروش برنامه به یک شرکت آمریکا، و مایکروسافت وارد بحث با ByteDance برای خرید بخشی از کسب و کار. (مایکروسافت از اظهار نظر در مورد دستور اجرایی خود داری کرد.)

TikTok انفجار اصلی دستور اجرایی در یک وبلاگ غیر نافذ است که دولت را متهم به عمل در بد ایمان.

در وبلاگ تیک تاک نوشته شده است: «نزدیک به یک سال است که ما با دولت آمریکا با ایمان خوب به تعامل با آن می رویم تا راه حلسازنده ای برای نگرانی هایی که بیان شده است، ارائه کنیم» آنچه که ما به جای آن با آن مواجه شدیم این بود که دولت به واقعیت ها توجهی نکرد، شرایط توافق را بدون گذر از فرایندهای قانونی استاندارد دیکته کرد و سعی کرد خود را وارد مذاکره بین کسب و کارهای خصوصی کند."

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن