مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر پانل به بررسی رسانه های اجتماعی برای anticonservative تعصب وال استریت ژورنال گزارش - CNET

Stephen Shankland/CNET رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به یک کمیسیون برای

توسط SALAMNEWWS در 3 خرداد 1399
Twitter app icon and logo
Stephen Shankland/CNET

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به یک کمیسیون برای بررسی رسانه های اجتماعی برای قرار تعصب در برابر محافظه کار انداز وال استریت ژورنال در گزارش روز شنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی برافراشته در برابر اتهام تعصب اما یک کمیسیون می تواند به نظر برخی دولت نفوذ.

مغلوب ساختن پیشی جستن غالبا به ترویج دیدگاه های خود را در توییتر, اما همچنین دارای طولانی شکایت از آنچه که او می بیند به عنوان یک anticonservative تعصب آنلاین. در 16 ماه مه تهمت شکایت بدون شواهد که "چپ رادیکال است که در کل فرماندهی و کنترل Facebook, Instagram, Twitter و Google. دولت در حال کار برای درمان این وضعیت غیر قانونی است."

وب سایت تلاش کرده اند به پلیس فعالیت میلیون ها نفر از کاربران در راه است که پرورش بحث اما محافظت در برابر نقض حقوق بشر توسط رباتها trolls, دولت, بازیگران دستکاری در انتخابات و دیگر مشکلات.

برای مثال یک کارنگی ملون مطالعه این هفته در بر داشت که رباتها ارسال شده 34 درصد توییتهایی دربارهی "بازگشایی امریکا" در طول coronavirus همه گیر. توییتر اجازه توییت از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر در سطح بالا و چهره های سیاسی که در غیر این صورت نقض این شرکت ضد سوء استفاده از سیاست.

توییتر در بیانیه ای گفت که این تلاش باید بی طرفانه و شفاف در مورد آن قوانین است. "ما اجرای توییتر قوانین بی طرفانه برای تمام کاربران بدون در نظر گرفتن پس زمینه خود را و یا وابستگی سیاسی" این شرکت خبر داد.

کاخ سفید Facebook و گوگل نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن