جمعیت شناسی است نه سرنوشت – Keir Starmer می توانید برنده اگر او می شود سیاست راست

یکی از بزرگ وجود دارد چیزی که از دست رفته از آخرین استنطاق به حزب کارگر شکست در انتخابات: سیاست. این گزارش از

توسط SALAMNEWWS در 31 خرداد 1399

یکی از بزرگ وجود دارد چیزی که از دست رفته از آخرین استنطاق به حزب کارگر شکست در انتخابات: سیاست. این گزارش از یک گروه به نام کار هم که شامل اد میلیبند می گوید حزب آنچه در آن در حال حاضر می داند: این مبارزه به شدت سازماندهی مبارزات انتخاباتی سال گذشته و چهره یک "کوه به صعود" در انتخابات بعدی.

گزارش tiptoes در اطراف علل شکست. "ریشه های ما 2019 از دست دادن کشش به بیش از دو دهه اخیر" می گوید: با اشاره به "سیاسی بیگانگی تغییرات جمعیتی و تغییرات فرهنگی". این تختخواب سفری. جمعیت شناسی است نه سرنوشت; انتخابات در حال انتخاب شکل احزاب و رهبران.

اگر ما برگردیم دو دهه به عنوان دعوت توسط نویسندگان این گزارش که به ما طول می کشد به سال 1999 که جالب یک نقطه شروع است. این بدتر Corbynite ترفند گرفتن بزرگترین زمان صلح و انتخابات برنده اعطا شده و پس از آن شکایت که تونی بلر به رهبری حزب سراشیبی پس از آن.

اما ریشه های سال گذشته را شکست حتی نمی کشش پشت یک دهه به سال 2009 زمانی که کار می کرده اند در حال غرق گوردون براون و دیوید میلیبند یا آلن جانسون پس از آن می تواند موفق به کسب رای بیشتر در انتخابات سال 2010. به عنوان آن بود در سال 2010 منجر به آویزان مجلس. وجود دارد هیچ چیز مقرر در مورد آن هیچ چیز در "ریشه ها" که گفت کار تا به حال به از دست دادن و آن را تقریبا نمی کند. همین امر در سال 2017 انتخابات.

من یک آزمایش ساده از هر گونه تجزیه و تحلیل کار را 2019 شکست است که می تواند به شما توضیح دهید که چگونه کار بسیار نزدیک به برنده در سال 2017? این یک تست است که این کار هم گزارش نتواند. این نشان میدهد که جزر و مد شناسی و فرهنگ شده است در حال اجرا در برابر حزب پس از قرون وسطی و که پایه های قرمز-دیوار کرسی از شمال شرق میدلندز و شمال ولز در حال حاضر فاسد.

در آن صورت چگونه کار می آیند در عرض 10 کرسی از ساخت جرمی Corbyn نخست وزیر در سال 2017? این سوالی است که گاهی اوقات ملاقات با ناباوری تا حدودی چون من تا به حال انجام شده نه به ذکر است قبل رهبر نام اما بیشتر به خاطر مردم و به خصوص Blairites, misremember انتخابات قبل از آخرین.

اما من باید به من معکوس سیاست تظاهر است که در پنج سال گذشته از سابقه کار به سادگی اتفاق نمی افتد. آرامش آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد برای کسانی از ما که مخالف بودند به Corbyn و همه چیز او ایستادند برای آن است که ناسالم برای عضویت در آنچه به زودی مشترک فراموشی در مورد آن دوره است. آن را شرم آور interlude و ممکن است که در یک زمان چند سال هیچ کس را به یاد داشته باشید که بخشی از آن را.

اما این مهم است به یاد داشته باشید آن را دقیقا به این خاطر آن را شرم آور بود. ما باید به یاد داشته باشید که Corbyn پیشنهاد اسرائیل نباید وجود داشته باشد; که او به نام حماس دوستان; که او حاضر به محکوم ایرا; و او ستایش جورج Lansbury برای دفاع از خلع سلاح در طول جنگ جهانی دوم است.

همچنین مهم است به یاد داشته باشید آن را دقیقا به این خاطر Corbyn آمد تا نزدیک به پیروزی. البته او یک راه طولانی از اکثریت دولت کارگری اما اگر ترزا ممکن است تا به حال از دست داده و یکی دیگر از 10 کرسی و یا او و DUP نمی تواند اداره می شود. من اعتقاد ندارم که بیش از دو یا سه کار نمایندگان مجلس را رای به نگه داشتن او در 10 هیچ به جای اجازه می دهد Corbyn به عبور از آستانه.

پس چه کار با هم گزارش می گویند در مورد آینده خیلی نزدیک به پیروزی ؟ "در سال 2017 نتیجه نقاب در ادامه اساسی رای دهندگان در روند تاریخی حزب کارگر رای دهندگان ائتلاف است." آن است که کمی مانند گفت مارکوس Rashford یک فوتبالیست واقعا خوب اما او نمی گرفتن هر جوان, شما می دانید.

آنچه از دست رفته است از کار با هم گزارش سیاست است. کار بود و در سال 2017 به دلیل Corbyn گرفتار لحظه. او پیشنهاد آرمان گرایی و تغییر: پول بیشتر برای مدارس و یک شانس برای متوقف کردن Brexit. ترزا ممکن است تبدیل به هراسان و بی فایده در طول مبارزات انتخاباتی و وعده داده شده به مردم را از خانه ها دور از آنها.

همه این عوامل که قرار بود در برابر کار حاضر بودند برای آن ، رای دهندگان آن بودند بیشتر طبقه متوسط از آن Canterbury و کنزینگتون و در عین حال این حزب برگزار شد working-class قرمز-دیوار صندلی.

همه که تغییر کرده بود توسط 2019. به عادلانه باشد, این گزارش می گویند که Corbyn پس از آن بود irrecoverably منفور رو به هر دو روش در مبارزه با تروریسم در اروپا و ساخت باور نکردنی صرف وعده. اما آنچه در آن نمی گویند این است که او حمایت Jo Swinson در ساخت بزرگترین اشتباه همه است که اجازه می دهد تا انتخابات را به اتفاق می افتد در وهله اول.

حوادث 25 تا 28 اکتبر سال گذشته باقی می ماند یکی از اسرار بزرگ, مدرن, انگلیسی, سیاست است. Swinson تصمیم که آخر هفته به انتخابات زود محوری بود اما Nicola Sturgeon که در ظاهر به نفع آن را قبل از او در برابر آن و Corbyn بود که در برابر آن را قبل از او برای آن بازی خود را در حمایت از نقش.

چه تصمیم خواهد گرفت که انتخابات آینده خواهد شد برخی از شبه جامعه شناسی در مورد کلاس dealignment یا تغییر فرهنگ است. از آن خواهد شد سیاست است. آیا محافظه کاران ظالم به اندازه کافی برای دریافت بوریس جانسون قرار داده و Rishi Sunak ؟ آنها را مانند یک بی کفایت دوش که به کار گرفته coronavirus و متعاقب آن رکود اقتصادی بد است ؟ خواهد Starmer الهام بخش اعتماد به نفس است که او را به انجام یک کار بهتر است ؟

جدید کار رهبر است قطعا یک شروع خوب است. مهم تر از هر گونه تجزیه و تحلیل گذشته نگر بود اخبار این هفته که سه یهودی همسالان دیوید Triesman, پری میچل و لسلی Turnberg را دوباره به حزب.

اگر سیاست این است که حق شناسی را از خود مراقبت. ما که مزخرف در مورد تغییر اجتماعی فرسایش نیروی کار حمایت در 1950s به این دلیل که کار کلاس شد خرید یخچال. ما تا به حال آن را دوباره در 1980s به این دلیل که آنها به خرید خانه های خود را دارند. در حال حاضر ما با داشتن آن برای بار سوم به دلیل محافظه کاران در حال دادن به آنها در مبارزه با تروریسم در اروپا و 50000 تا بیشتر پرستاران برای بیمه خدمات درمانی.

وجود دارد هیچ چیز اجتناب ناپذیر در مورد هر یک از آن. کار می برد ولی این به این سیاست درست است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن