مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت چینی مسافر شرکت های هواپیمایی از پرواز به ما - CNET

هوایی چین یکی از شرکت های هواپیمایی تحت تاثیر این نظم است. برند Wüstneck/گتی ایماژ برای اکثر تا به روز اخبار

توسط SALAMNEWWS در 14 خرداد 1399
gettyimages-1208303810

هوایی چین یکی از شرکت های هواپیمایی تحت تاثیر این نظم است.

برند Wüstneck/گتی ایماژ
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد نوار چینی حامل از پرواز به آمریکا از ژوئن 16, اداره حمل و نقل گفت. دولت در تلاش است تا فشار چین به آمریکا اجازه حمل از سرگیری پروازها متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

منظور استدلال می کند که دولت چین "اختلال عامل حقوق از ما حامل" با عدم تطابق با توافق در پروازهای بین دو کشور. منظور امر به هوایی چین China Eastern Airlines هواپیمایی جنوبی چین Hainan Airlines, Sichuan Airlines و Xiamen Airlines, رویترز اشاره کرد.

در ماه مارس دولت چین گفت: این کشور به شرکت های هواپیمایی می تواند پرواز یک مسافر پرواز در هر هفته برای هر کشور یک محدودیت به معنای محدود کردن coronavirus' گسترش یافته است.

روز شنبه, متحد, یکی از ما حامل شده است که قادر به ادامه خدمات خود به چین گفت: به نظر می رسد به جلو برای "از سرگیری خدمات مسافر بین ایالات متحده و چین زمانی که مقررات محیط زیست اجازه می دهد تا ما را به انجام این کار است."

سخنگوی دلتا است که نهفته گفت: شرکت هواپیمایی پشتیبانی و قدردانی "ما اقدامات دولت برای به اجرا درآوردن حقوق ما و اطمینان از انصاف."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن