'کاملا غیر قابل قبول': کودکان مبتلا به سندرم داون و اوتیسم در سلول های دادگاه برای ساعت ها سمت چپ, گزارش می یابد

کودکان مبتلا به سندرم داون و اوتیسم از کسانی بودند که ساعت ها در سلول های دادگاه باقی مانده بودند در حالی که آ

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

کودکان مبتلا به سندرم داون و اوتیسم از کسانی بودند که ساعت ها در سلول های دادگاه باقی مانده بودند در حالی که آنها در انتظار نمایندگی قانونی و یا حمل و نقل، بر اساس یک گزارش.

رفتار برخی از جوانان از جمله افراد معلول "کاملا غیر قابل قبول" و "موضوع خجالت" برای سیستم عدالت کیفری توسط دیده بان حضانت دیده بان غیر روحانی ناظران (LO) نام تجاری شد.

گزارش سالانه از بدن داوطلبان وظیفه وزرا برای بازرسی شرایط حضانت دادگاه و ترتیبات حمل و نقل برای بازداشت شدگان در انگلستان و ولز هشدار داد جوانان و کسانی که با مشکلات بهداشتی "سقوط از طریق شکاف".

و همچنین افزایش نگرانی در مورد سلول های کثیف و "پیچیده" ترتیبات حمل و نقل ساخته شده بین پلیس، دادگاه ها و زندان ها، گزارش هشدار داد که سابقه ضعیف نگه داشتن نیازهای پزشکی و فقدان اقلام بهداشتی برای بازداشت شدگان زن در برخی از بلوک های سلول.

در این گزارش گفته شده است که شرایط رفاه افراد آسیب پذیر و دسترسی به عدالت را در خطر قرار می دهد و می گوید که مشکلات با ارتباط ضعیف بین دستگاه ها و مقامات مختلف «مرکب» می شوند.

رئیس شورای ملی جان تورن هیل گفت که مشکلات "در مورد تاثیر" در دسترسی به عدالت، اضافه کرد: "واضح است که برخی از مردم باید در دادگاه ظاهر می شود که صدها مایل سفر، دیگران با شرایط پزشکی و یا ناتوانی خود را حمایت نمی; پس از آن برخی از آنها در سلول های کثیف دادگاه برای ساعت ها در پایان نگه داشته شده است.

"این موضوع یکم خجالت آور در یک سیستم عدالت کیفری مدرن است."

در این گزارش "سلول های کثیف" با مواد غذایی و مایعات "spattered تا دیوار" در برخی موارد در حالی که دیگران "تحت پوشش" در دیوارنوشته های سوء استفاده که برخی از آنها نژادپرستانه یا باند و مواد مخدر مربوط به توصیف شده است.

در دادگاه دادرس تایمیس یک پیام "به وضوح رمزشده" در یک سلول یافت شد.

در این گزارش به یک رشته از نمونه های رفتار ضعیف با جوانان و افراد معلول اشاره شده است، از جمله زمانی که یک پسر جوان با سندرم داووَن ها مجبور بود چهار ساعت صبر کند تا وکیل ش را در دادگاه وست مینستر دادرس به دلیل کمبود فضای موجود ببیند.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب