تورنتو می پیوندد غرور در کار کانادا برای ترویج محل ورود برای LGBTQ2 مردم

شهر تورنتو نیروهای با غرور در کار یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا ترویج گنجاندن در محل کار برای کسا

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399

شهر تورنتو نیروهای با غرور در کار یک سازمان غیر انتفاعی است که کمک می کند تا ترویج گنجاندن در محل کار برای کسانی که بخشی از LGBTQ2 جوامع است.

منابع جدید برای شهر تورنتو کارگران ایجاد خواهد شد برای کمک به ایجاد بیشتر شامل فضاهای و ارائه راهنمایی های عملی برای کارگران به درک بهتر جامعه است.

ادامه مطلب: کانادا عجیب و غریب جنبش حقوق وجود دارد چرا که از مردم سیاه و سفید — اما این تاریخ است که اغلب نادیده گرفته

این شهرستان گفت: آن را راه اندازی جدید e-فرصت های یادگیری برای درک بهتر جنسیتی و گرایش جنسی و راه اندازی یک ابزار جدید است که به حمایت از کارکنان که در حال انتقال.

در یک مصاحبه مطبوعاتی خبر از جمعه این شهرستان گفت: آن همچنان به حمایت از محل کار که تشخیص LGBTQ2 کارکنان به عنوان بخش مهمی از "متنوع و موثر در محل کار."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: شهردار تورنتو برای بالا بردن غرور پرچم در مراسم livestreamed

"شهر تورنتو شعار 'تنوع قدرت ما و من افتخار می کنم که این شهر یک عضو جدید از غرور در کار کانادا" شهردار John Tory گفت.

"عضویت در این کنار این شهر طرح های متعدد موجود و جدید از طرح های بیشتر نشان می دهد که تعهد ما برای ساخت این شهر یک سازمان است که فعالانه به دنبال به طور کامل درگیر استعداد و تخصص و سهم ما LGBTQ2S+ کارکنان و ساکنان به بهبود بیشتر ما فرهنگ محیط کار برای همه و ایجاد نتایج عادلانه برای همه از تورنتو است."

ماه ژوئن است غرور ماه در تورنتو با توجه به COVID-19 گیر تورنتو غرور رژه لغو شد. مجازی غرور جشنواره برگزار خواهد شد در روز یکشنبه در ساعت 2 بعد از ظهر

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

آخرین مطالب