تام کروز و ایلان SpaceX در حال ساخت یک فیلم در فضای گزارش می گوید - CNET

تام کروز دارای مواجه خاموش در برابر بیگانگان در سال 2005 جنگ دنیاها اما او هرگز ساخته شده یک فیلم در فضا است.

توسط SALAMNEWWS در 16 اردیبهشت 1399
war-of-the-worlds

تام کروز دارای مواجه خاموش در برابر بیگانگان در سال 2005 جنگ دنیاها اما او هرگز ساخته شده یک فیلم در فضا است.

پارامونت پیکچرز

دریافت آماده برای یک فیلم مفهوم است که خارج از این جهان است. تام کروز بازیگر و ایلان SpaceX در حال کار بر روی یک پروژه با ناسا به ساقه یک فیلم اکشن در فضا مهلت گزارش روز دوشنبه. نمایندگان برای کروز ناسا و اسپیس ایکس نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در آنچه به نظر می رسد مانند یک مقاله مستقیما از طنز, روزنامه, پیاز, مهلت گزارش می گوید: "این یک ماموریت: غیر ممکن است فیلم و هیچ استودیو در مخلوط در این مرحله است." فیلم خواهد بود که برای اولین بار روایت فیلم به ضرب گلوله در فضا و در حالی که اطلاعات ناقص هستند, این گزارش می گوید این امر می تواند فیلم برداری در "مشک را کشتی فضایی است."

اولین پرتاب فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی روی یک فضاپیمای SpaceX برای مه 27, NASA مدیر جیم Bridenstine گفت: فقط در هفته گذشته. هیچ اشاره ای ساخته شده از کروز و یا زمانی که او ممکن است در هیئت مدیره یک فضاپیما است.

کروز شناخته شده است برای گرفتن شجاعانه خطرات در حالی که ساخت فیلم های خود را. او کوچک بلندترین ساختمان جهان برج خلیفه, برای 2011 دانلود فیلم ماموریت: غیر ممکن است -- Ghost Protocol. و مشک جدید نیست به دنیای سرگرمی. او به نظر می رسد در بسیاری از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد اغلب بازی خود را. در سال 2019 مشک ابراز یک نسخه جهش یافته از خود به نام الون تاسک در شنا بزرگسالان نشان می دهد انیمیشن Rick and Morty.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب