بوریس جانسون اصرار دارد نتایج سطح 'قوی' او به عنوان shrugs کردن اعتراضات از معلمان و دانش آموزان

بوریس جانسون اعتراضاتی را که روند A-levels یک فیاسکو بوده است، کم رنگ کرده است و نتایج را «مقاوم» و «قابل اعتم

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399

بوریس جانسون اعتراضاتی را که روند A-levels یک فیاسکو بوده است، کم رنگ کرده است و نتایج را «مقاوم» و «قابل اعتماد» توصیف می کند.

علی رغم افزایش خشم در میان دانش آموزان و معلمان، نخست وزیر همچنین اصرار داشت که او اعتماد کامل به گاوین ویلیامسون، دبیر آموزش و پرورش زیر آتش داشته است.

بیایید در این مورد تردیدی نداشته باشید، نتایج امتحانی که امروز داریم قوی است، خوب هستند، برای کارفرمایان قابل اعتماد هستند."

انتقاد گسترده از نتایج – با برخی از دانش آموزان در اشک, به عنوان نمرات پیش بینی شده با استفاده از الگوریتم کامپیوتری پایین تر شد – حدس و گمان در مورد دولت بیشتر دوباره فکر می کنم برانگیخته بود.

اما آقای جانسون این روند را در سال 2020 دوباره به هم برگشتن را انکار کرد، با اشاره به ارقام نشان می دهد که آنها در حال شکستن تا مکان های دانشگاه به دنبال.

او گفت: "در حال حاضر من فکر می کنم که تعداد رکورد از داوطلبان وجود دارد، از دانشجویان، که قادر به دریافت دوره انتخاب اول خود را در دانشگاه از انتخاب خود.

به علاوه، تعداد ثبت شده ای از دانش آموزان، از دانش آموزان، از زمینه های ناچیز که اکنون در نتیجه این نمرات، قادر به رفتن به دانشگاه هستند وجود دارد."

بیشتر به دنبال...tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن