فروش TikTok می تواند به زودی اعلام کرد ، گزارش می گوید -- CNET

مایکروسافت پیش از این تأیید کرده بود که علاقه مند به کسب برنامه ویدئویی است.آنجلا لانگ/سی نت غول فناوری چینی

توسط SALAMNEWWS در 13 شهریور 1399
tiktok-logo-microsoft-app-phone-5368

مایکروسافت پیش از این تأیید کرده بود که علاقه مند به کسب برنامه ویدئویی است.

آنجلا لانگ/سی نت

غول فناوری چینی ByteDance ممکن است آماده به دست کشیدن از کنترل خود را از TikTok پس از همه، با گزارش در روزهای اخیر گفت: فروش برنامه شبکه های اجتماعی ممکن است به زودی نهایی شود.

بر اساس گزارش های سی ان بی سی، وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز، هر کدام به منابعی استناد می کنند که مایل بودند ناشناس بمانند، انتظار می رود معامله ای برای عملیات آمریکا، نیوزیلند و استرالیایی تیک تیک تیک به زودی اعلام شود. معلوم نیست که چگونه new rules on exporting technology قوانین جدید چین در مورد صادرات فن آوری ممکن است این معامله تاثیر, که برخی از گزارش ها می گویند می تواند لولا در مورد اینکه آیا ByteDance به فروش می رساند برنامه های کامپیوتری است که قدرت توصیه های TikTok و کمک می کند تا افزایش روند ویروسی.

تا کنون ، مایکروسافت ، اوراکل و "سومین شرکت ایالات متحده" را ساخته اند پیشنهاد در TikTok ، CNBC گزارش هفته گذشته ، با اشاره به اینکه غول خرده فروشی والمارت گفت که آن را با مایکروسافت برای پیشنهاد آن تیم. در این گزارش همچنین آمده است که کسب و کارهای آمریکایی، کانادایی، استرالیایی و نیوزیلندی تیک تیک تیک تا ۳۰ میلیارد دلار ارزش گذاری شده اند.

والمارت هفته گذشته در بیانیه ای اعلام کرد که معتقد است ادغام TikTok با تبلیغات یک «سود روشن برای سازندگان و کاربران در آن بازارها» است و فرصتی را برای آوردن چرخش جدید به تجارت الکترونیکی ارائه می دهد.

والمارت در این بیانیه گفت: "ما معتقدیم که یک رابطه بالقوه با TikTok ایالات متحده در همکاری با مایکروسافت می تواند این قابلیت کلیدی اضافه کنید و ارائه والمارت با یک راه مهم برای ما برای رسیدن و خدمت به [انواع مختلف] مشتریان و همچنین رشد بازار شخص ثالث ما و کسب و کار تبلیغاتی،" والمارت در بیانیه گفت.

به گزارش سی Walmart had originally considered a deal with Google parent company Alphabetان بی سی، والمارت در اصل معامله ای را با شرکت مادر گوگل الفبا در نظر گرفته بود، اما زمانی به مایکروسافت تغییر کرد که در صورت شریک شدن با الفبا قادر به به دست آوردن سهم اکثریت در TikTok نبود.

TikTok، مایکروسافت و اوراکل در طول هفته گذشته چندین بار از اظهار نظر خودداری کرده اند.

این خبر پس از آن منتشر می شود که کوین sudden end to his three-month tenure مایر مدیر عامل شرکت تیک تیک تیک هفته گذشته استعفا داد و پایان ناگهانی دوران سه ماهه تصدی او را پس از اداره کسب و کار ویدئویی جریانی دیزنی در راس این شرکت قرار داد.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de