TIFF 2020 فیلم: Regina King کارگردان اولین "یک شب در میامی" در میان 50 عنوان

Regina King's ویژگی کارگردان اولین و دو پروژه از Metis/Algonquin مدیر میشل Latimer موظف هستند برای جشنواره بین

توسط SALAMNEWWS در 9 مرداد 1399

Regina King's ویژگی کارگردان اولین و دو پروژه از Metis/Algonquin مدیر میشل Latimer موظف هستند برای جشنواره بین المللی فیلم تورنتو.

سازمان دهندگان اعلام کرده اند تمام 50 عنوان در ماه سپتامبر را همه گیر-متناسب با رویداد که شامل عمومی آنلاین نمایش geoblocked برای کانادا و رانندگی-ins. در-تئاتر, نمایش فیلم هنوز در هوا.

در این لیست است که پادشاه یک شب در میامیکه نویسنده کمپ قدرت اقتباس از خود مرحله و بازی ستاره ها بن کینگزلی-ادیر لسلی Odom جونیور, Eli Goree و Aldis Hodge.

مراکز داستان در اطراف محوری سال 1964 نشست بین بوکسور Cassius رس (بعدها معروف به محمد علی) فعال مدنی Malcolm X, خواننده سام کوک و بازیکن فوتبال جیم براون.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کانادا سریال کمدی 'Schitt نهر' نمرات 15 نامزد امی

در این مستند 76 روزیک گروه سه نفره از مدیران نمودار این دوره از COVID-19 بیماری همه گیر.

و تورنتو مبتنی بر Latimer اولین فیلم او ناخوشایند هندبر اساس توماس کینگ کتاب و همچنین آینده او CBC سری شیاداقتباس از یک سه گانه از رمانهای توسط Eden رابینسون.

TIFF co-سر و مدیر هنری کامرون بیلی می گوید: ترکیب بسیاری از حیاتی صدای گفتن داستان است که "احساس می کنم به ویژه فوری" در میان همه گیر و تظاهرات نژادی و عدالت اجتماعی است.

"چندین فیلم در این سال در این جشنواره که احساس می کنید که آنها به خصوص متصل به این لحظه است."

نمونه های دیگر عبارتند از MLK/FBI توسط سام پولارد در مورد FBI نظارت مارتین لوتر کینگ جونیور

Mohawk فیلمساز تریسی گوزن کانادا, درام, لوبیا است که در مورد یک 12 ساله دختر موهاک آمدن سن در طول اکا بحران است.

و قبلا اعلام باز شب ارائه اسپایک لی فیلم برداری نسخه David Byrne را برادوی کنسرت آمریکا مدینه فاضلهاست به عنوان یک up-to-the-minute, خوش بینانه, پاسخ به اعتراضات نژادی و بی عدالتی است.

"قرار دادن جشنواره امسال هم وجود دارد بسیاری از قوی فیلم به کارگردانی زنان از بسیاری از نقاط مختلف جهان به کارگردانی سیاه فیلمسازان بومی, فیلم سازان, فیلم سازان, از, رنگ," بیلی در مصاحبه ای گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: مشاهیر و ادای احترام به Regis Philbin

"این بسیار آسان شامل تعداد زیادی از آنها را در صف این سال به دلیل آن را فقط اتفاق افتاده است به یک سال بزرگ; چرا که این صدای من فکر می کنم به خصوص مهم و فوری در حال حاضر. مخاطبان در حال گریه کردن برای طیف وسیع تری از روی صفحه نمایش."

Mira Nair آمدن از سن سی سری مناسب و پسرمجموعه, در شمال هند را در این جشنواره اجرا می شود که از سپتامبر. 10-19.

دیگر کوچک-صفحه کرایه شامل سومین روزهای آینده سریال با بازی جود لاو و Naomie Harris.

نام های بزرگ نیز می توان در این فیلم هیجان انگیز من مراقبت زیادی توسط J Blakeson بازیگران رزاماند پایک پیتر دینکلاگه و کریس مسینا.

نائومی واتس, اندرو لینکلن و جکی ویور ستاره در پنگوئن بلوم توسط Glendyn Ivin بر اساس برادلی ترور Greive کتاب در مورد یک پرنده کوچک است که به امید به یک خانواده در یک زمان دشوار است.

و سایه در ابر با Roseanne لیانگ های ترسناک بازیگران Chloe Grace Moretz.

در ضمن ورنر هرتزوگ و کلایو اوپنهایمر خواهد شد و اولین بازی خود را در اپل TV Plus, مستند, سنگ اسمانی بزرگ: بازدید از تیره جهان.

فیلم های دیگر در کانادا صف شامل جدید شرکت: متاسفانه لازم عاقبت توسط Joel Bakan و جنیفر ابوت پیگیری به یک سال 2003 مستند در مورد قدرت شرکت های بزرگ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و تخلف است یک تریلر روانی از مادلین سیمز-کمتر و گرد و خاکی Mancinelli.

با بسیاری از عناصر هنوز هم در هوا در طول pandemic, TIFF, آشکار نشده دقیقا چگونه این جشنواره 45 قسط گشوده خواهد شد.

اما TIFF co-رئیس و مدیر اجرایی Joana ویسنت می گویند آنها می شود با تکیه به شدت در drive-ins و حداقل دو جمله سالن به انتظارنشسته بودند که به آنها اعلام کرد در هفته آینده یا بیشتر.

او همچنین گفت: TIFF است که هنوز هم با توجه به برخی از داخل سالن نمایش از استان انتاریو در حال حرکت است به مرحله 3 از آن COVID-19 بازگشایی روند اما هنوز جزئیات آمده است.

در اوایل این ماه TIFF راه اندازی یک پلت فرم دیجیتال برای اجاره فیلم که آن را به استفاده از آن در آنلاین جشنواره نمایش.

ویسنت و گفت: نسخه از پلت فرم خواهد بود geoblocked برای کانادا و با استفاده از همان اصول از فرد و قراضه با محدودیت در مقدار از مردم که می تواند دیدن یک فیلم در یک زمان معین.

پلت فرم صنعت و مطبوعات نسخه در دسترس خواهد بود در سطح بین المللی گفت: ویسنت.

TIFF گفته است که همکاری با دیگر جشنواره های فیلم — چند عنوان را روی صفحه نمایش در ونیز, جشنواره بین المللی فیلم قبل از تورنتو است.

ونیز عنوان TIFF لیست شامل چوپان ژائو را Nomadlandبازیگران Frances McDormand; و Kornel Mundruczó ایالات متحده/کانادا/مجارستان شرکت-تولید قطعات یک زن, بازیگران Vanessa Kirby شیعه LaBeouf, Ellen Burstyn, Molly Parker, و بنی Safdie.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

TIFF نیز سقوطاین کارگردان اولین بازیگر ویگو مورتنسن است که برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس در ماه ژانویه است. و اما سلیگمن کانادا/آمریکا شرکت-تولید شیوا کودکبود که در صف از لغو South by Southwest جشنواره است.

قبلا اعلام TIFF عناوین عبارتند از: هلی بری کارگردان اولین کبودو بتن کابوی توسط ریکی Staub, با بازی ادریس البا Jharrel جروم و Lorraine Toussaint.

بیلی گفت: آنها در حل و فصل 50 عنوان به دلیل آن به نظر می رسید قابل شماره.

با وجود تولید خاموش شدن ناگهانی آنها هنوز هم تا به حال "هزاران ارسالی در این سال" و "بسیاری از فیلمهایی که در حال حاضر در حال تکمیل و یا قادر به پایان برساند از راه دور."

هنوز هم دشوار بود, برنامه نویسی, محدود, ارائه, او گفت:.

ماه گذشته TIFF نیز تا به حال به وضع 31 کارکنان تمام وقت و قطع حقوق با توجه به ضربه مالی از این بیماری همه گیر.

"وجود دارد به طوری که راه فراتر از کنترل ما و راستش هنوز هم در شرایط که در آن همه گیر خواهد شد" بیلی گفت.

"اما ما می دانستیم که اگر ما در بر داشت 50 قوی فیلم است که ما واقعا در عشق با سقوط کرد که ما می تواند متعهد به آن و آنها را به مخاطبان ما در قوی ترین راه ممکن است."

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن