سه پیمانه نیم لیتری عمیق در 10: انتشارات مصرف کنندگان نان تست پایان به مستند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 14 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ده صبح در سوپر شنبه و در شفیلد ترین مرکزی Wetherspoon میخانه کانر بولینگ و دو جفت او در حال حاضر سه پیمانه نیم لیتری عمیق کامل, به زبان انگلیسی کامل و با توجه به دور از Jägermeister عکس.

"آن اوایل aye, اما چرا که نه ؟" 23 ساله و گاز مهندس می گوید. "آن بوده است سه ماه."

بنابراین شروع می شود بسیار پیش بینی روزی است که به قول نخست وزیر انگلیسی مردم خود را به دست آورد باستان unalienable حق بیرون رفتن و شکست. چهارم ژوئیه: زمانی که این کشور بارها و بارها دوباره باز برای اولین بار پس از 15 هفته و یک روز از coronavirus lockdown; زمانی که دولت به ما گفت: به مشروب خور – اقتصاد نیازهای شما.

آنچه باید بولینگ و بگیرید و یاد دهید او برنامه ریزی شده رو به انجام وظیفه مدنی خود? "هیچ برنامه ای در همه," او گفت: شنبه در شفیلد آب این نسخهها کار شرکت. "دیگر از آن گرفتن کثیف است."

ما باید ببینید.

در 1 بعد از ظهر در یک drizzly باغ آبجو در این South Yorkshire شهرستان, همه چیز باقی مانده است نسبتا آرام است. این آرایشگاه و سالن مو که در آن عمل شد. از اوایل مصرف کنندگان در سراسر شفیلد میله بیشتر به نظر می رسید به کاهش خود را در به آرامی. آنها با خوشحالی پر در تماس با ردیابی اشکال ساخت لیبرال استفاده از رایگان دست sanitiser و ماندن در آنها به لحاظ اجتماعی فاصله جداول.

"من و ماسک و من نه برنامه ریزی در آغوش غریبه – من احساس می کنم به اندازه کافی امن" گفت: Chris Marshall, 61, supping واقعی آل در بانکی در پیش نویس است. "این مرا دیوانه بودن cooped در خانه. صحبت کردن با دوستان خود در گوشی نیست یکسان است ؟ من موافقت [با lockdown] اما من آماده بود دوباره."

دوست خود میک کف بازنشسته بیمارستان پورتر حال مشاهده مشابه هر چند قرار داده و آن را نه با صراحت بیشتری. "من می میرند فردا, lad," او گفت:. "و بنابراین می تواند به شما. جای من می خواهم می دانم که من می خواهم لذت بردم خودم از در خانه ماند ترس از یک ویروس است."

او از نوشیدن ناحیه سیب. چگونه آن را طعم ؟ خوب گفت: 71-سال-اما که از دست رفته است. "این شرکت است که مهم است."

آیا سوپر شنبه همچنان به عنوان متمدن به عنوان روز می پوشد در فقط زمان خواهد شد بگویید.

NHS انگلستان در حال حاضر هشدار داد A&E بخش به آماده برای یک شب به عنوان مشغول به عنوان شب سال نو در حالی که بوریس جانسون – پس از روزهای مهم دولت در خلق و خوی موسیقی که برای تمام مفاهیم و اهداف ملت گفت به آن بزرگ به نظر می رسد در روز جمعه در نهایت به درک که در میان مرگبار بیماری همه گیر از جمله مشاوره ممکن است اشکالاتی است. "آن بیش از حد نیست," او گفت:. "ما نه جنگل است." یک صدای جیر جیر توسط خزانه گفتن مردم را به رفتن برای یک نوشیدنی حذف شد.

این ممکن است به نظر می رسد می شود یک هشدار است که می رود توجهی نشد.

(Colin Drury/مستقل)

"آنچه ما در حال شنیدن آن را به بسته بندی کردن سراسر شهر گفت:" تام یوسف صاحب فتیله در هر دو به پایان می رسد در شهر اصلی زندگی شبانه در منطقه غرب خیابان. "من فکر می کنم در داخل بارها ما را امن نگه داشتن آن مطمئن شوید که مردم چسبیده به اجتماعی فاصله و همه چیز. اما خارج از آن را برای رفتن به تاب است. مردم شده اند در خانه برای 15 هفته. که مقدار زیادی از انرژی منتشر خواهد شد."

او می دانست که او گفت: از دانش آموزان بودند که بازگشت به دانشگاه شهرستانها به ویژه برای این شب. "آنها شده ایم داخل با پدر و مادر پس از مه و امشب آنها در حال رفتن برای جبران زمان از دست رفته" او گفت:.

به عنوان خود را نوار به آرامی شروع به پر کردن آن را دشوار است به مسابقه است که او تا به حال یک نقطه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب