این مینیاتور USB-مجهز به پنکه رومیزی است که فقط 9 دلار - CNET

Gafild وجود دارد تنها دو چیز من در حفظ و متصل به هاب USB بر روی میز من: Cylon از Battlestar Galactica کامل ب

توسط SALAMNEWWS در 2 مرداد 1399
fan
Gafild

وجود دارد تنها دو چیز من در حفظ و متصل به هاب USB بر روی میز من: Cylon از Battlestar Galactica کامل با درخشان چشم و اثر صدا و یک فن کوچک به ضرب و شتم گرما در تابستان. یکی از آنها بی فایده است; از سوی دیگر دمیدن هوا بر من حتی به عنوان من نوع این مقاله در یکی دیگر از سوزان لا بعد از ظهر. می خواهید برای دریافت برخی از مصنوعی نسیم خود را ؟ در حال حاضر شما می توانید این شایستگی مینیاتوری پنکه ها فقط برای $9.49 هنگامی که شما درخواست کد تخفیف I73DPJQZ در پرداخت. که 50% خاموش می کند و این فن ارزان تر از گرفتن یک زیر برای ناهار.

من صادقانه باشد-وجود دارد هیچ چیز به خصوص قابل توجه در مورد این فن. مانند بسیاری از شبیه USB لوازم جانبی آن بسیار ساده است: یک میکرو پورت USB در پشت و یک دستگیره در جلو. دستگیره هموار متفاوت سرعت فن از ایجاد یک وزش نسیم تا حدی ملایم وزش باد به سمت شما را به تغییر جهت جریان هوا و کشیدن هوای گرم به دور از شما. شما همچنین می توانید شیب زمین از پره های فن بالا یا پایین در حدود 20 درصد توسط pivoting آن را بر روی پایه. فن می ایستد فقط خجالتی از 7 اینچ و 5.5 اینچ گسترده. یک جابجایی پنجره مشبک جلوی نگه می دارد انگشت امن از سرعت چرخش پره. که تمام ابزار.

نام تجاری Gafild است که در عین حال یکی دیگر از کسانی که به نوعی ساخته شده تا به دنبال نام شرکت شما پیدا کردن همه بیش از آمازون. (بله, من آگاه هستم که همه شرکت نام ساخته شده است.) Gafild نشده انقلابی در علم خنک کننده در تابستان, اما زیر 10 دلار آن را می تواند کمک به شما احساس بهتر در حالی که شما در میز کار خود را از طریق ماه های ژوئیه و اوت گرما.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دستگاه های قابل حمل به موسیقی خود را با شما در تابستان امسال

1:30


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن