'این است که زمان به خودخواه,' چگونه ماسک صورت تبدیل به یک آینه بشریت در میان COVID-19

خانه و کلید و کیف پول و یا کیف پول تلفن همراه و .... oh, yes: ماسک صورت.با اکراه برای بسیاری از, اما همچنین به

توسط SALAMNEWWS در 3 مرداد 1399

خانه و کلید و کیف پول و یا کیف پول تلفن همراه و .... oh, yes: ماسک صورت.

با اکراه برای بسیاری از, اما همچنین به طور اجتنابناپذیری در چهره مرگبار نامرئی دشمن کوچک مستطیل شل و ول و در عین حال زندگی-صرفه جویی در بافت را در ماه صرف پیوست لیست نیست-ترک-خانه-بدون-آنها را برای موارد میلیاردها دلار در سراسر جهان است.

ادامه مطلب: آیا با پوشیدن یک ماسک صورت مطرح هر گونه خطرات بهداشتی? نه برای بسیاری از افراد

نه از انسان اختراع کفش یا لباس زیر پستان بند, لباس بلند, گیر افتاد, بنابراین به طور گسترده و به سرعت از ملبورن به Mexico City پکن به بوردو پوشا مرزها و فرهنگ ها و نسل و جنس با تقریبا همان زمین تکان دادن سرعت به عنوان coronavirus که به کشته شدن بیش از 600 ، 000 و آلوده بیش از 15 میلیون نفر است.

"وجود دارد شاید هرگز چنین سریع و تغییر چشمگیر در جهانی رفتار انسان" می گوید: Jeremy Howard, بنیانگذاران #Masks4All یک نرم افزار-ماسک لابی ، "بشریت باید نوازش خود را در پشت."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما به ندرت نیز شاید هرگز تا هر چیز دیگری پوشیده شده توسط انسان موجب چنین خشمگین اختلاف و فعالیت سیاسی به ویژه در ایالات متحده است. آیا کسی در آمریکا ساحل همیشه جلو و یک تفنگ کسی برای پوشیدن لباس شنای زنانه دوتکه, به عنوان یک unmasked مرد را در یک نقاب خریداران این ماه در فلوریدا خارج?

چنین مانند سایر عادات بشر ماسک تبدیل به یک آینه بر بشریت است. که بسیاری از افراد با درجات مختلفی از تعصب باید متناسب با ناراحتی از پوشش هوایی خود را و حالات چهره قدرتمند است دارو برای این باور است که مردم اساسا مراقبت قادر به از خود گذشتگی در جهت منافع مشترک.

افسانه متلاشیکننده ادعا می کند ساخته شده است در مورد ماسک های صورت
افسانه متلاشیکننده ادعا می کند ساخته شده است در مورد ماسک های صورت

از مارشا Dita اجتماعی و رسانه های آزاد در جاکارتا اندونزی می آید مشاهده موجز قرار داده و به طور فزاینده ای به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته: "این زمان به خودخواه."

در عین حال نیز آشکار از شیوع مقاومت شدید به ماسک به ویژه در دموکراسی این است: بسیاری از مردم نمی خواهید گفت چه باید بکنید و بی اعتمادی شواهد علمی که ماسک جلوگیری از آلودگی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گریه می کند که ماسک پوزه آزادی شده اند برعلیه پخش در تظاهرات در آمریکا و کانادا و یکشنبه گذشته در لندن است. وجود یک بلندگو در اعتراض به معرفی این جمعه اجباری ماسک-پوشیدن در بریتانیا فروشگاه استدلال کرد: "مردم می میرند هر سال است. این چیزی جدید است."

شک و تردید به اشتراک گذاشته شده توسط, در میان دیگران, Mohammed al-Burji یک زن 42 ساله و کارمند دولت در لبنان. راه رفتن به کار بدون ماسک نقض laxly اجرا قوانین است که آنها توان در همه جا در خارج از خانه گفت: "هیچ coronavirus برادر. آنها فقط برای فریب مردم است."

Syrian Orthodox priest, Shimon Jan, 70, poses for a portrait wearing his protective face mask in the alleys of Jerusalem’s Old City, Tuesday, July 21, 2020.
سوریه کشیش ارتدوکس شیمون Jan 70 و شمار برای یک پرتره پوشیدن محافظ ماسک صورت در کوچه های اورشلیم شهر سه شنبه 21 ژوئیه سال 2020 است. AP Photo/ادد Balilty

کشور گزارش شده بیش از 3,100 عفونت و 43 مورد مرگ و میر و مقامات ارشد را ساخته اند و درخواست های عمومی برای مردم به چوب به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

همان رفلکس انسان است که باعث شود مردم به اندازه هر یک از دیگر گزینه های مد کوتاهی مو و به طور یکسان در اولین جلسه در حال حاضر به طور غریزی اعمال ماسک ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در مکزیکو سیتی Estima مندوزا می گوید او نمی تواند کمک کند اما لگد در افراد بدون ماسک. "من احساس می کنم بی دفاع. در یک دست من قضاوت آنها و از سوی دیگر من خودم بپرسید " چرا؟" مندوزا گفت. "به عنوان انسان ما همیشه قضاوت کرد."

ادامه مطلب: چه sex ed می تواند ما را در مورد گرفتن مردم را به پوشیدن ماسک صورت

به عنوان یک زن مسلمان در فرانسه ماریا Dabo می داند که احساس خوبی. برای او تصویب ماسک تا به حال غیر منتظره اما خوش عوارض: او دیگر احساس می کند مانند یک standout در کشور است که در اسلام تشریع شده است برای جلوگیری از زنان مسلمان از پوشیدن چهره-پوشش حجاب. با ماسک های مورد نیاز در تمام فضاهای عمومی فرانسه راست را بلند وسواس با حجاب اسلامی بوده است و خاموش.

"من احساس می کنم ما کمی بهتر درک" Dabo گفت. "هر کس موظف است به انجام همان است که ما, که باعث می شود من باور دارم که خدا مشغول آموزش افراد یک درس است که پوشش ندارد و مذهبی و یا هر چیز دیگری. این مورد نمی شود یک احمق و حفاظت از خود است."

همچنین muddying و سوخت رسانی جهانی بحث شده است مخلوط پیام از رهبران دولت که تلنگر-شکست مواجه در ابزار ماسک و توصیه خود را در برابر استفاده های عمومی که سهام بودند به طوری که فاقد سلامت کارگران مراقبت از بیمار و در حال مرگ بدون حفاظت کافی.

نظرسنجی: اکثر کانادایی ها حمایت اجباری, ماسک, واکسن
نظرسنجی: اکثر کانادایی ها حمایت اجباری, ماسک, واکسن

رئیس در میان U-turners است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که برای اولین بار عینک ماسک در عمومی فقط پس از COVID-19 تا به حال کشته شدن حداقل 134,000 آمریکایی و توییتی این هفته که ماسک-با پوشیدن یک وطن پرست عمل می کنند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ماه مقاومت قبل که tweet — مقاومت است که باعث سر خاراندن استبدادی در چین که نقض بحث در مورد چگونه همه گیر شده و به کار گرفته شد وجود دارد.

"مردم در کشورهای دیگر درخواست برای آزادی است. اما آنها در واقع از دست دادن آن چرا که آنها را دیده اند افزایش سریع موارد آلوده گفت:" لیو Yanhua بیمه کارگر.

حتی در درون خانواده ها و ماسک تقسیم. یو Jungyul یک کودک-سلامت کارگر در سئول کره جنوبی می گوید او به ناگ او را به پوشیدن یکی از گفتن او گفت: "ما مجبور به پوشیدن ماسک برای افراد دیگر در حال حاضر نه تنها برای خودمان است.'"

Nantaga Sanguannoi poses for photo during her evening walk at Lumpini park Bangkok, Thailand on Tuesday, July 21, 2020. Sanguannoi, works as a registered nurse in a hospital in Bangkok. “I want everyone to know it is easy to prevent spreading of COVID-19 by wearing a mask. Lot of resources have been utilized, and economies have been shattered because of the virus. If we can prevent spreading of the virus those resources can be utilized to help already affected poor people, think about it” said Sanguannoi.
Nantaga Sanguannoi شمار برای عکس در شب پیاده روی در پارک Lumpini, بانکوک, تایلند در سه شنبه 21 ژوئیه سال 2020 است. Sanguannoi با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار در یک بیمارستان در بانکوک. "من می خواهم همه بدانند که از آن آسان است برای جلوگیری از گسترش COVID-19 پوشیدن ماسک. بسیاری از منابع استفاده شده است و اقتصاد شکسته شده اند از آنجا که از virus. اگر ما می تواند به جلوگیری از گسترش ویروس این منابع استفاده می شود برای کمک به در حال حاضر تحت تاثیر قرار مردم فقیر فکر می کنم در مورد آن گفت:" Sanguannoi. AP Photo/ Gemunu Amarasinghe

در استرالیا معرفی این هفته اجباری پوشش صورت در ملبورن آمد با یک درخواست از منطقه برتر, Daniel Andrews, برای ماسک گنجانیده شده به زندگی روزمره.

"بسیاری از ما نمی خواهد خانه را ترک بدون ما کلید ما نمی خواهد ترک خانه بدون تلفن همراه ما. شما نمی قادر خواهد بود به ترک خانه بدون ماسک خود را," او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

روند setters در حال تنظیم تن, بیش از حد. مد مورخ کیمبرلی Chrisman-Campbell نویسنده "فرسوده در این روز: لباس های ساخته شده است که تاریخ" اشاره می کند که "اسلوب گسترش از طریق تقلید" و می تواند با حداکثر سرعت دویدن در سراسر جهان در عرض چند دقیقه در رسانه های اجتماعی. او نشان می دهد که "دیدن بیشتر افراد برجسته مانند بازیگران, مدل های, رسانه های اجتماعی, شخصیت و یا سیاستمداران — پوشیدن آنها را در تلویزیون و یا در رسانه های اجتماعی را بسیار زیاد تاثیر است."

ادامه مطلب: چهره سپر هستند راحت تر به بحث در, اما آنها امن تر از ماسک?

"تصمیم به پوشیدن یک ماسک و یا پوشیدن نیست — نیز ارائه می دهد مردم توهم کنترل در زمانی که همه چیز به نظر می رسد شدید و خارج از کنترل" او استدلال می کند.

پس از آن وجود دارد نکات. ماسک هستند غیرقابل تحمل لوکس برای کسانی که در فقر شدید و در حال ساخت دردناک فرورفتگی در بودجه متوسط خانواده ها است. می گوید وسیم عباس یک روستایی در پاکستان: "برخی از مردم فقیر هستند. آنها داده نشده است ماسک."

در گرما و ماسک می تواند یک عذاب است. در لاگوس, نیجریه, ماسک کمتر خیابان گر Jibola Costello گفت که او تا به حال به پوست خود را برای سرد کردن مکی. "همین دلیل است که من از آن برداشته می شود."

62-year-old fruit vendor Peda Tuazon poses at her stall in Manila, Philippines on Tuesday, July 21, 2020. Tuazon said she will convince the person to wear a mask to prevent the spread of COVID.
62 ساله میوه فروشنده Peda Tuazon شمار در غرفه در مانیل فیلیپین روز سه شنبه 21 ژوئیه سال 2020 است. Tuazon گفت: او را متقاعد کردن فرد به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID. AP Photo/هارون Favila

و در فرانسه, میوه و سبزی فروشنده Montassar Yoinis متوجه شده است که خریداران اجتناب خود ایستاده اگر چهره اش کشف شده است. بنابراین او را جبران توسط فریاد با صدای بلند از طریق فولاد ماسک: "سلام موسیو, دریغ نکنید به طعم گیلاس!"

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این یک بیت از یک زحمت اما ما هیچ چاره ای" او گفت:. "مردم با احتیاط هنگامی که شما نمی پوشیدن ماسک. آنها نمی آیند."

خرید با بچه های جوان (او نقاب آنها نیست) فرانسه موزه کارگر Celine Brunet-Moret گفت که او نتواند قادر به دیدن چهره و "تمام احساسات مردم. شما نمی بینید که مردم خندان و یا اگر آنها خوب هستند یا نه."

جلوگیری از درد گوش از ماسک صورت
جلوگیری از درد گوش از ماسک صورت

"این همان زندگی و نه زندگی عادی, بنابراین من فکر کردم که ما هرگز به آن استفاده می شود واقعا به آن استفاده می شود," او گفت:.

اما در سراسر خیابان را از فروشگاه که در آن Brunet-Moret شد خرید تند, پنیر, فروشگاه پارچه کارگر Laure Estiez گفت: جسارت و بدون یکی از رو به رشد مجموعه ای از حدود 30 خانه ساخته ماسک در حال حاضر احساس می کند "تقریبا غیر طبیعی است." او می گوید: جدید معمول صبح از چیدن رنگ ها و الگوهای برای مطابقت با خلق و خوی خود را و لباس تا "تبدیل به یک لذت است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"ما یک ظرفیت قوی برای اقتباس," او گفت:. "شما استفاده می شود به همه چیز است."

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعات

آخرین مطالب