این است که چگونه یک ماشین زندگی واقعی می شود به چرخ داغ می میرند بازیگران بازی تبدیل - Roadshow

یک بازی چرخ های داغ بسیار شبیه به یک ماشین واقعی طراحی شده است.چرخ های داغ برای چند سال گذشته چرخ داغ برگزار

توسط SALAMNEWWS در 21 شهریور 1399
hw-promo

یک بازی چرخ های داغ بسیار شبیه به یک ماشین واقعی طراحی شده است.

چرخ های داغ

برای چند سال گذشته چرخ داغ برگزار شده است تور افسانه ها، که می بیند صاحبان اتومبیل های اصلاح شده از سراسر کشور رقابت برای شانس برای دریافت ماشین خود را به عنوان واقعی، قابل خرید، 1:64 مقیاس چرخ داغ می میرند بازیگران بازی. برنده Last year's winner was The Nashسال گذشته نش بود ، میله داغ عالی 1957 نش متروپولیتن ساخته شده توسط گرگ Salzillo ، و ما نگاهی به داخل در چگونه نسخه بازی طراحی و ایجاد شده است.

همانطور که با یک ماشین تمام اندازه، فرایند طراحی با طرح شروع می شود. فاز طرح مهم است نه تنها به کشف کردن چگونه به متراکم کردن طراحی به اندازه بسیار کوچکتر، بلکه برای کشف کردن چگونگی شکستن ماشین را به قطعات کلیدی است. هر چرخ داغ می میرند بازیگران از چهار بخش ساخته شده است: بدن, پنجره ها, داخلی, و شاسی با چرخ. به دلیل شکل عجیب نش، انتخاب رنگ های مناسب برای هر یک از این قطعات برای حفظ طرح رنگ خودرو نیز مهم بود.

پس از مرحله طراحی، طراحان بر روی مدل سازی سه بعدی دیجیتال حرکت می کنند. طراح منسون چئونگ بخشی از بخش مجسمه سازی است، و او از یک «دستگاه مجسمه سازی دیجیتال سه بعد» به نام فری فرم استفاده می کند. این اساسا مانند خاک رس مجازی، اجازه می دهد او را به مجسمه سازی یک مدل خاک رس دیجیتال از ماشین درست مثل یک طراح را برای یک ماشین تمام عیار "واقعی" است. فرایند مدل سازی سه بعد اجازه می دهد تا طراحان واقعا خوب لحن جزئیات ماشین و تصمیم می گیرید که چگونه آن را در واقع با هم قرار داده خواهد شد; در این مرحله ایجاد تغییرات و پالایش طراحی آسان است. آنها حتی مدل چگونه ماشین است رفتن به در بسته بندی چرخ های داغ نمادین نگاه کنید.

چرخ های نش یکی از سخت ترین چیزها برای تکرار بودند، چرا که خودروی زندگی واقعی دارای این لاستیک های بزرگ و باریک است که بر خلاف آنچه یک متروپولیتن معمولی (یا یک ماشین معمولی) استفاده می کند، است. چرخ های چرخ های داغ استاندارد کار نمی کردند، بنابراین طراحان مجبور بودند از «چرخ های لاغر» استفاده کنند که به ندرت توسط این شرکت مورد استفاده قرار می گیرند. خوشبختانه، آن چرخ هنوز هم برای تولید در دسترس بودند و مناسب کاملا در جدید مرگ بازیگران.

hot-wheels-the-nash-diecast-toy-car-113hot-wheels-the-nash-diecast-toy-car-113

بله، طراحان خودرو واقعا هنوز هم استفاده از قلم و کاغذ واقعی!

چرخ های داغ

هنگامی که طراحی بیشتر نهایی شده است، نمونه های اولیه سه بعدی چاپ می شوند تا متناسب آزمایش شوند و ببینند که چگونه بخش ها و اجزای مختلف در زندگی واقعی گرد هم می آیند. پس از آن ماشین ممکن است تغییرات طراحی بیشتری را بسته به اینکه چگونه به عنوان یک بازی بازی واقعی به نظر می رسد پشت سر برود -- همانطور که از برخی از عکس ها می بینید، چیزهایی مانند موتور و هود در این مرحله اصلاح شدند. هنگامی که طراحی به طور کامل در قفل شده است، یک مدل سه بعد نهایی ایجاد می شود و سپس به طور کامل نقاشی نمونه های پیش تولید ایجاد می شود، و به دنبال آن ایجاد محصول به پایان رسید و بسته بندی.

حالا که بازی همه چیز تمام شده است، شما قادر خواهید بود برای خرید نش در فروشگاه های این دسامبر. ساخت ماشین واقعی هزینه Salzillo کمتر از $10,000, از جمله آنچه او برای ماشین پرداخت, اما نسخه چرخ داغ خواهد شد کاملا کمی کمتر هزینه: فقط $1.09.

تور افسانه های ۲۰۲۰ قرار بود امسال به ۱۸ شهر در سراسر آمریکا ضربه بزند، اما به دلیل همه گیر COVID-19باید لغو می شد. در عوض، چرخ های داغ آن را به صورت دیجیتالی نگه می دارند و به مردم اجازه می دهند سواری های خود را به صورت آنلاین ارائه دهند. تا کنون سه «توقف» وجود داشته است که یک برنده از هر یک انتخاب می شود و دو تای دیگر برای رفتن. از این نهایی، یک برنده خواهد شد در رویداد پایان بزرگ livestreamed در ماه نوامبر انتخاب شده است، با آن ماشین گرفتن به یک بازی تجاری در دسترس در سال آینده تبدیل شده است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب