این فوق العاده بزرگ مقیاس آشپزخانه دیجیتال در فروش فقط برای $11 - CNET

این جادار ترازوی دیجیتال است که یک معامله شیرین در $15. Homever با بسیاری از ما در حال حاضر انجام می دهند بیش

توسط SALAMNEWWS در 18 خرداد 1399
homever-kitchen-scale

این جادار ترازوی دیجیتال است که یک معامله شیرین در $15.

Homever

با بسیاری از ما در حال حاضر انجام می دهند بیشتر در پخت و پز و پخت در خانه, این مهم است که ابزار مناسب. یکی از آنها یک مقیاس آشپزخانه. (که می دانستند پس از آن بود انتقادی به آن آرد اندازه گیری دقیقا درست است؟) آمازون به حدود یک عدد بیانتها و معتنی از آنها در $20-$30 محدوده اما بسیاری از آنها بسیار کوچک -- به این معنی که شما نمی ممکن است فضای شما نیاز به وزن مسائل خود را.

در اینجا یک بزرگتر: برای یک مدت زمان محدود و در حالی که منابع آخرین, آمازون فروشنده بولان Tech دارای Homever 15-کیلوگرم ترازوی دیجیتالی برای $10.79 هنگامی که شما ادعا می کنند 15 درصد کوپن در صفحه محصول و همچنین درخواست کد تبلیغی ZRSXA8QY در پرداخت. قیمت به طور منظم: $28.

این یک ترازوی دیجیتال است که می تواند به سرعت تغییر وضعیت بین پنج واحد های اندازه گیری: گرم کیلوگرم میلی لیتر مایع, اونس و پوند/اونس. حداکثر وزن قابل پشتیبانی: 15 کیلوگرم یا حدود 33 پوند است. (نکته: شما می توانید با استفاده از این به عنوان یک پستی مقیاس نیز هست.) آن دارای نور پس زمینه صفحه نمایش و اجرا بر روی یک جفت باطری AAA.

همانطور که در بالا اشاره شد آن را بزرگتر از اندازه گیری 9 توسط 6.3 اینچ است. که اگر شما اغلب با بزرگتر کاسه و ظروف.

مقیاس به ثمر رساند 4.7-ستاره رتبه بندی متوسط از بیش از 800 خریداران. Homever پشت آن با دو سال گارانتی. هنگامی که این معامله اول ظهور تا پیش از آن در هفته آن 15 دلار -- با تشکر از کوپن های اضافی در حال حاضر آن را فقط $11. آنچه را دوست دارید ؟

این مقاله قبلا منتشر شده است. این به روز شده است تا منعکس کننده آخرین معامله.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب