این ها بهترین معاملات از فروش هفته سامسونگ آمازون - CNET

آماده برای سواره نظام از فروش. با Labor Day sales فروش روز کارگر در Prime Day حال حاضر در حال انجام، روز نخست

توسط SALAMNEWWS در 13 شهریور 1399

آماده برای سواره نظام از فروش. با Labor Day sales فروش روز کارگر در Prime Day حال حاضر در حال انجام، روز نخست در حال حاضر اتفاق می افتد مدتی در پاییز امسال و جمعه سیاه و سایبر دوشنبه هنوز هم جلوتر از ما، به نظر می رسد مانند همه ما در برای یک تار ثابت از معاملات بین در حال حاضر و پایان سال است. و در اینجا یکی Amazon is holding a Samsung Week sale دیگر : آمازون در حال برگزاری فروش هفته سامسونگ با معاملات در انواع محصولات سامسونگ ، از تلفن ها و تلویزیون ها به smartwatches ، درایوهای SSD و درایوهای فلش.

اگر شما در خلق و خوی برای صرفه جویی در برخی از پول، روز نخست هنوز هم بیش از حد دور است و شما یک hankering برای سامسونگ به طور خاص، مطمئن شوید که به فهرست صفحه فروش سامسونگ. آن را از هم اکنون از طریق اجرا سپتامبر 16 (که بیشتر شبیه به فروش دو هفته است، اما این فقط تقسیم مو).

در اینجا چند تا از بهترین معاملات ما تا کنون دیده ایم.

جاش گلدمن/سی نت

تبلت گلکسی تب اس۶ ۱۰٫۵ اینچی سامسونگ با ۱۲۸ گیگابایت معمولاً به قیمت ۶۵۰ دلار به فروش می رسد، اما در طول هفته سامسونگ ۱۸٪ خاموش است. آن را با قلم S می آید, و اگر شما اضافه کردن یک جلد صفحه کلید, شما می توانید این قرص آندروید را به یک لپ تاپ دو در یک تبدیل. این اجرا می شود برای حدود 15 ساعت برای اساسا دو روز باتری بین اتهامات عنوان شده است. توجه داشته باشید آن را فقط توسط کهکشان تب S7 supersed شد. دفعات بازدید : کهکشان زبانه بررسی S6 ما.

سامسونگ

سری Q90T سامسونگ یک مدل جدید برای-2020 4K است که معمولا به قیمت 2698 دلار به فروش می رسد -- اما در حال حاضر 19 درصد خاموش است. CNET این مدل را بررسی نکرده است بنابراین ما تجربه دست به دست با آن را ندارد، اما 4.3 ستاره در آمازون نشان می دهد که این یک مدل جامد است، با بررسی با استناد به رنگ بزرگ، کنتراست خوب و بهبود حرکت صاف بیش از مدل های قدیمی تر است.

سامسونگ

پد DUO سامسونگ یک شارژر سه سیم کویل، دو پد است که می تواند به صورت بی سیم دو گوشی هوشمند یا دیگر دستگاه های سازگار با چی را به یکباره در سرعت های Fast Charge 2.0 شارژ کند. معمولا در قیمت $ 100 ، این قیمت فروش 53 دلار است 47 ٪ خاموش و بهترین معامله ما می توانیم در هر نقطه در حال حاضر پیدا کنید.

تیم معامله CNET جستجو وب برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر. پیدا کردن خرید بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و اتمام صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، والمارت، آمازون و بیشتر. سوالات در مورد وبلاگ Cheapskate؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de