راهی که من آن را می بینم: سپیده دم پورتر و پیت سوزا در فیلم شان، اوباما و قدرت همدلی - CNET

مستند جدید داون پورتر به نام راهی که من می بینم از طریق چشم پیت سوزا عکاس رسمی کاخ سفید به ریاست جمهوری های با

توسط SALAMNEWWS در 29 شهریور 1399
Barack Obama and Pete Souza

مستند جدید داون پورتر به نام راهی که من می بینم از طریق چشم پیت سوزا عکاس رسمی کاخ سفید به ریاست جمهوری های باراک اوباما و رونالد ریگان نگاه می کند (دیده می شود دوربین در دست دارد).

تراشه Somodevilla / گتی تصاویر این داستان بخشی از من خیلی وسواس (مشترک در اینجا)، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه ای و وسواس های فعلی خود را.

مستند جدید The Way I See It looks at former presidents Barack Obama and Ronald Reagan through the eyes of Pete Souza. سوزا در زمان خود به عنوان عکاس رسمی کاخ سفید لحظات عمیق، صمیمی، خنده دار و با وقار دو تن از نمادین ترین روسای جمهور تاریخ مدرن را تصرف کرد. The Way I See It is directed by Dawn Porter, who also made the wonderful and inspiring documentary John Lewis: Good Trouble.

هر دو پورتر و سوزا مهمانان من در CNET بودند من خیلی وسواس پادکست. پورتر در طول گفتگوی ما توضیح داد که چرا توسط سوزا و دیدگاهش که برای ریگان و اوباما کار می کند مجبور شده است. هنگامی که سوزا شروع به عکاسی از اوباما کرد، رئیس جمهور آینده هنوز سناتور بود.

پورتر گفت: «او [سوزا] فکر می کرد: «این مرد کیست؟» و اين چيزيه که من با پيت بهش فکر ميکردم چطور يجوري اومد؟ چه چیزی پیت را تحت تاثیر قرار داده است؟"

سوزا از زمان آویزان کردن دوربین کاخ سفید خود، همان طور که پروفایل اینستاگرام ش بیان می کند، شهروند زمین شده است. در طول سه سال گذشته، فتوجورنالیست سابق به خاطر داشتن نظرات خودش در مورد اشغالگر فعلی کاخ سفید مورد توجه قرار گرفت. او ناخوشایند خود را تنها به عنوان یک عکاس می تواند ثبت نام کرد، با ارسال عکس به عنوان ژوکستائز. این ایده سیاسی نبود بلکه یادآوری عزت و همدلی مورد نیاز برای رئیس جمهور شدن به جهانیان بود.

"من تا به حال یک صدای منحصر به فرد داشتن برای نه تنها یک جمهوری خواه و یک رئیس جمهور دموکرات کار می کرد، اما آنچه مسلما نمادین ترین رئیس جمهور جمهوری خواه و نمادین ترین رئیس جمهور دموکرات قطعا نسل من است. من می توانستم با یک دیدگاه غیر حزبی به این موضوع بیایم که این به این دلیل نبود که دونالد ترامپ جمهوری خواه است. ربطی به آن نداشت. او برای مقام ریاست جمهوری مناسب نبود.» او می گوید: «سه سال دیدیم که داشته باشیم کسی که آمادگی چندانی داشته باشد و همدلانه نیست، چه معنایی دارد. معنيش اينه که وقتي با يه همه ي همه ي جهاني روبرو ميشي و سعي ميکني راهت رو از پسش برداري بستن برای انجام هر کاری که باعث می شود شما خوب به نظر بر رسید، و نه آنچه برای کشور بهتر است. بنابراین این واقعا تصمیم سختی برای من نبود که شروع به صحبت کردن کنم.»

در طول 30 دقیقه پر جنب وجوش، پورتر و سوزا بحث می کنند که چرا همدلی برای یک رهبر مهم است، عبور جان لوئیس، اهمیت ورزشکاران حرفه ای اعتراض به تیراندازی جیکوب بلیک و آنچه در آن مانند داشتن اوباما officiate عروسی خود را.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن