آمریکا می خواهد به توسعه کوانتومی اینترنت - CNET

آی بی ام کامپیوتر کوانتومی جیمز مارتین/CNET دولت آمریکا در حال کار بر روی توسعه کوانتومی شبکه بخش انرژی خبر د

توسط SALAMNEWWS در 4 مرداد 1399
ibm-quantum-computer-computing-qubit-7411

آی بی ام کامپیوتر کوانتومی

جیمز مارتین/CNET

دولت آمریکا در حال کار بر روی توسعه کوانتومی شبکه بخش انرژی خبر داد. سازمان حفاظت محیط زیست رونمایی از استراتژی خود برای ایجاد یک "ملی کوانتومی اینترنت" در یک کنفرانس مطبوعاتی در دانشگاه شیکاگو گفت: آن را به فشار به این کشور برای جبهه جهانی کوانتومی مسابقه.

دانشمندان از دانشگاه شیکاگو در حال همکاری با سازمان حفاظت محیط زیست را در آزمایشگاه ملی آرگون ای در لمنت, ایلینوی, به تلاش برای پیشبرد این تحقیقات بر روی کوانتومی شبکه است که اطلاعات-ارتباطات استفاده از محاسبات کوانتومی.

کوانتومی اینترنت خواهد بود "تکیه بر قوانین مکانیک کوانتومی برای کنترل و انتقال اطلاعات امن تر از همیشه قبل از" با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست. بخش 17 آزمایشگاه ملی خواهد کار بر روی شبکه امن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای علم و صنعت و امنیت ملی است.

"با احداث این جدید و در حال ظهور فن آوری ایالات متحده همچنان با تعهد خود را به حفظ و گسترش قابلیت های کوانتومی" گفت: ما وزیر انرژی دن Brouillette.

آن را بخشی از ملی کوانتومی ابتکار عمل که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه دسامبر سال 2018 است. دانشمندان فکر می کنم یک نمونه کوانتومی سیستم های ارتباطی می تواند ساخته شده است در دهه های آینده سازمان حفاظت محیط زیست گفت.

AT&T نیز در کار تجربی کوانتومی شبکه فن آوری است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: گوگل به لغو I/O بیش ویروس, نگرانی, Honeywell باعث می شود...

1:36tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن