آمریکا و چین و هوش مصنوعی arms race: برش از طریق اعتیاد به مواد مخدره - CNET

Prasit عکس/گتی ایماژ هوش مصنوعی - که شامل همه چیز از خدمات روبات ها به تشخیصی پزشکی ابزار خود را به الکسا بل

توسط SALAMNEWWS در 18 تیر 1399
gettyimages-1039282538
Prasit عکس/گتی ایماژ

هوش مصنوعی - که شامل همه چیز از خدمات روبات ها به تشخیصی پزشکی ابزار خود را به الکسا بلندگو -- یک رشد سریع زمینه است که به طور فزاینده ای در حال پخش بیشتر نقش حیاتی در بسیاری از جنبه های زندگی ما. یک کشور AI دلاوری دارای پیامدهای عمده برای چگونه شهروندان آن زندگی و کار -- و اقتصادی و قدرت نظامی در حال حرکت به آینده.

با خیلی در خطر روایت از یک هوش مصنوعی "مسابقه تسلیحاتی" بین آمریکا و چین شده است و دم برای سال. چشمگیر سرفصل نشان می دهد که چین آماده است تا برای به دست گرفتن رهبری در هوش مصنوعی تحقیق و استفاده از آن به دلیل طرح ملی برای هوش مصنوعی و میلیاردها دلار دولت سرمایه گذاری در این زمینه در مقایسه با آمریکا در تمرکز بر بخش خصوصی توسعه است.

اما واقعیت این است که حداقل تا سال گذشته یا بیشتر دو کشور شده است تا حد زیادی وابسته به این می آید و فن آوری است. این منطقه که همواره مورد توجه و سرمایه گذاری از عمده tech heavy hitters در هر دو طرف اقیانوس آرام از جمله اپل و گوگل و Facebook در آمریکا و SenseTime, Megvii و YITU فن آوری در چین است.

cnet-china-package-logo-badge-square

نسل چین CNET سری که به نظر می رسد در زمینه فن آوری که در آن کشور است که به دنبال یک موقعیت رهبری.

برت پیرس/CNET

"روایت یک" مسابقه تسلیحاتی در عين حال پر از شکوفه و فقیر تمثیل برای آنچه که واقعا در رفتن در AI فضا" گفت: Jeffrey دینگ چین منجر به مرکز حکومت از هوش مصنوعی در دانشگاه آکسفورد آینده بشریت موسسه. هنگامی که شما نگاهی به عواملی مانند تحقیق و استعداد و شرکت اتحاد پیدا خواهید کرد که ایالات متحده و چین AI اکوسیستم هنوز هم بسیار در هم پیچیده دینگ اضافه شده است.

اما ترکیبی از تنش های سیاسی و گسترش سریع COVID-19 در طول هر دو کشور است که سوخت بیشتر از جدایی نادر از سیمین که باید مفاهیم برای هر دو پیشرفت در فن آوری و جهان قدرت دینامیک برای سال آمده است.

"این فن آوری های جدید خواهد بود تعویض بازی در سه تا پنج سال آینده" گفت: Georg Stieler مدیر عامل Stieler شرکت مشاوره مدیریت در چین است. "افرادی که از آنها ساخته شده و کنترل آنها را نیز کنترل نقاط جهان است. شما نمی توانید آن را نادیده گرفت."

ریشه های ما-چین مسابقه تسلیحاتی

شما می توانید ردیابی چین را تا سطح شیب دار در هوش مصنوعی علاقه به یک کلید چند لحظه شروع چهار سال پیش.

برای اولین بار بود که در ماه مارس سال 2016 زمانی که AlphaGo -- یک ماشین-آموزش سیستم ساخته شده توسط گوگل DeepMind که با استفاده از الگوریتم ها و تقویت یادگیری برای آموزش عظیم داده و پیش بینی نتایج-ضرب و شتم انسان رفتن قهرمان جهان لی Sedol. این پخش در سراسر چین و موجب بسیاری از علاقه -- هر دو برجسته چگونه به سرعت تکنولوژی پیش می آمد و نشان می دهد که به دلیل رفتن شامل جنگ استراتژی ها و تاکتیک های AI به طور بالقوه می تواند مفید باشد برای تصمیم گیری در سراسر جنگ است.

دوم لحظه ای آمد و هفت ماه بعد زمانی که رئیس جمهور باراک اوباما منتشر شد سه گزارش در حال آماده شدن برای یک آینده با هوش مصنوعی تخمگذاری ملی برنامه ریزی راهبردی و توصیف پتانسیل اقتصادی اثرات (تمام فایلهای Pdf). برخی از سیاستگذاران چینی در زمان گزارش آن به عنوان یک نشانه آن است که ما بیشتر به آینده در آن هوش مصنوعی استراتژی از انتظار است.

این دما در ماه جولای 2017 زمانی که دولت چین تحت رئیس جمهور چین منتشر شد یک طرح توسعه برای ملت ایران تبدیل به رهبر جهانی در هوش مصنوعی تا سال 2030 از جمله سرمایه گذاری میلیاردها دلار در هوش مصنوعی راه اندازی و پژوهشی و پارک ها.

gettyimages-515358446

در سال 2016 حرفه ای Go بازیکن Lee Sedol از دست داد پنج بازی مسابقه در برابر گوگل, هوش مصنوعی برنامه AlphaGo.

گوگل/گتی ایماژ

"چین مشاهده شده که چگونه این صنعت سرچشمه از ما و اعمال نفوذ نرم در سراسر جهان از طریق مختلف دره سیلیکون نوآوری" گفت: لیان Jye سو تحلیلگر اصلی در بازار جهانی فناوری شرکت مشاوره و تحقیقات ABI. "به عنوان یک اقتصاد ساخته شده است تنها در آن قابلیت های ساخت چین مشتاق به پیدا کردن یک راه برای تنوع بخشیدن به اقتصاد خود و ارائه راه های نوآورانه بیشتری به نمایش گذاشتن نقاط قوت خود را به جهان است. هوش مصنوعی یک راه خوب برای انجام آن است."

با وجود رقابت این دو کشور به مدت طولانی با هم کار می کرد. چین توده از اطلاعات و به مراتب بیشتر سهل انگاری مقررات در اطراف با استفاده از آن پس از آن می توانید اغلب پیاده سازی هوش مصنوعی محاکمه سریع تر-اما این کشور هنوز هم تا حد زیادی متکی بر ما نیمه هادی ها و نرم افزار منبع باز به قدرت هوش مصنوعی و الگوریتم های یادگیری ماشین.

و در حالی که ما دارای لبه وقتی که می آید به کیفیت پژوهشی دانشگاهها و مهندسی استعداد بالا و هوش مصنوعی در برنامه های مدارس مانند استنفورد و MIT جذب بسیاری از دانش آموزان چینی که پس از آن اغلب از رفتن به کار برای گوگل, مایکروسافت, اپل و Facebook -- همه از آن باید چند سال گذشته صرف دستیابی به آمدن به تقویت خود هوش مصنوعی کار می کنند.

تاثیر coronavirus

چین نگرانی در مورد بزرگ ما AI طرح واقعا به ثمر می آیند. در فوریه 2019 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر آمریکا AI ابتکار فرمان اجرایی خواستار سران سازمان های فدرال به اولویت بندی هوش مصنوعی تحقیق و توسعه در سال 2020 بودجه. آن را ارائه نمی دهد هر بودجه جدید به حمایت از این اقدامات, اما, و یا بسیاری از جزئیات در مورد چگونگی پیاده سازی آن برنامه دارد. و بسیار دیگری اتفاق افتاده در سطح فدرال پس از آن.

در همین حال چین, کشت و زرع در, با AI شرکت هایی مانند SenseTime, Megvii و YITU تکنولوژی بالا بردن میلیاردها. اما سرمایه گذاری در هوش مصنوعی در چین کاهش یافته و در سال 2019 به عنوان آمریکا و چین افزایش یافت و صدمه زدن به اعتماد سرمایه گذاران در چین Su گفت. سپس در ماه ژانویه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده آن را سخت تر برای شرکت های آمریکایی برای صادرات انواع خاصی از هوش مصنوعی نرم افزار در تلاش برای محدود کردن چینی دسترسی به فن آوری آمریکا.

فقط یک زن و شوهر هفته بعد, چینی, رسانه های دولتی گزارش شده مرگ و میر ناشی از بیماری است که می تواند تبدیل به شناخته شده به عنوان COVID-19.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس چین تبدیل شده است به برخی از آن هوش مصنوعی و ابزار اطلاعات در تلاش برای دفع ویروس از جمله تماس با ردیابیتشخیصی ابزار و هواپیماهای بدون سرنشین برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله. نه همه آن, اما, است, به عنوان آن را به نظر می رسد.

"وجود دارد مقدار زیادی از تبلیغات -- در ماه فوریه من مردم را به اشتراک در توییتر و LinkedIn داستان در مورد هواپیماهای بدون سرنشین, پرواز همراه بالا می رود و اندازه گیری درجه حرارت از مردم ایستاده در پنجره که کامل شد bollocks," Stieler گفت. "واقعیت این است که بیشتر شبیه به زمانی که شما می خواهید برای ورود به یک ساختمان اداری در شانگهای درجه حرارت خود را گرفته است."

gettyimages-1207684775

یک عضو هیات معرفی AI دیجیتال دماسنج مادون قرمز در یک ساختمان در پکن در ماه مارس است.

Xinhua News Agency/گتی ایماژ

آمریکا و دیگر کشورهای در حال دست و پنجه نرم با همان فن آوری-و حریم خصوصی, امنیت و نظارت بر نگرانی هایی است که آمده است همراه با آنها را -- به عنوان آنها نگاه کنید برای جلوگیری از همه گیر جهانی گفت: السا B. Kania کمکی همکار با مرکز امنیت نوین آمریکا فناوری و امنیت ملی برنامه متمرکز بر دفاع نوآوری و فن آوری های نوظهور.

"راه هایی که چین بوده و اعمال نفوذ AI برای مبارزه با کروناویروس در جهات مختلف الهام بخش و هشدار دهنده" Kania گفت. "آن خواهید بود مهم در ایالات متحده به عنوان ما را در مبارزه با این چالش ها خودمان به دنبال و یاد بگیرند از این مدل هم از نظر آنچه که ما می خواهم به تقلید و آنچه ما می خواهیم برای جلوگیری از."

همه گیر ممکن است یک نقطه عطف از نظر ما شناخت خطرات ناشی از وابستگی متقابل با چین Kania گفت. تاثیر فوری ممکن است در بخش های مانند دارو و تجهیزات پزشکی تولید. اما از آن خواهد شد در نهایت تاثیر هوش مصنوعی به عنوان یک فن آوری است که کاهش در سراسر بسیاری از بخش ها و برنامه های کاربردی.

سرعت جدایی

با وجود اثرات اقتصادی این ویروس جهانی AI سرمایه گذاری پیش بینی به رشد از $22.6 میلیارد دلار در سال 2019 به 25 میلیارد دلار در سال 2020 Su گفت. بزرگتر در نتیجه ممکن است در سرعت روند افتراق بین آمریکا و چین از نظر هوش مصنوعی و هر چیز دیگری.

ما هنوز هم دارای مزایا در زمینه نیمه هادی ها و هوش مصنوعی در چیپس. اما در این میان تجارت, جنگ, دولت چین برای کاهش وابستگی آن به فن آوری های خارجی, در حال توسعه, داخلی, راه اندازی و اتخاذ مطلب منبع باز راه حل های Su گفت. ابر هوش مصنوعی غول مانند Alibaba است به عنوان مثال با استفاده از منبع باز محاسبات مدل های خود را برای توسعه مرکز داده تراشه. چینی چیپ ست نوپا مانند Cambricon فن آوری افق رباتیک و Suiyuan تکنولوژی را نیز وارد این بازار در سال های اخیر به دست آورد و تعداد زیادی از بودجه.

اما جدایی کامل نیست در افق در هر زمان به زودی. یکی از مشکلات با اشاره به همه از این به عنوان یک AI مسابقه تسلیحاتی است که بسیاری از پایه سیستم عامل الگوریتم ها و حتی منابع داده ها و منبع باز Kania گفت. اکثریت قریب به اتفاق توسعه دهندگان هوش مصنوعی در چین با استفاده از گوگل TensorFlow یا Facebook PyTorch, Stieler اضافه شده -- و وجود انگیزه کمی برای پیوستن به گزینه های داخلی که فاقد همان شبکه.

ما در جهان باقی مانده است AI ابرقدرت در حال حاضر سو و دینگ گفت. اما در نهایت جنگ تجاری ممکن است انجام آسیب بیشتری به آمریکا AI مرتبط با شرکت بیش از حد انتظار Kania گفت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Coronavirus مراقبت می شود کمک از هوش مصنوعی

0:26

"نگرانی اصلی من در مورد برخی از این سیاست ها و محدودیت ها شده است که آنها لزوما نظر دوم-منظور از جمله اثر وثیقه خسارت به شرکت های آمریکایی و همچنین راه هایی که ممکن است این کاهش ما اهرم یا بیشتری ایجاد جداگانه و یا تکه تکه اکوسیستم" Kania گفت. "تحمیل درد در شرکت های چینی می تواند مخل اما در راه است که می تواند در دراز مدت شاید سرعت بخشیدن به این سرمایه گذاری ها و تحولات در چین است."

هنوز "'مسابقه تسلیحاتی' بهترین استعاره" Kania اضافه شده است. "این روشن است که وجود دارد ژئوپولیتیک رقابت بین آمریکا و چین و رقابت ما به گسترش این فن آوری های نوظهور از جمله هوش مصنوعی است که به عنوان دیده می شود بسیار مهم برای آینده جوامع ما' اقتصاد و ارتش."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب