این واقعیت جدید: کانادا رستوران در خطر تحویل برنامه های کمک: صاحبان

این COVID-19 همه گیر است که به احتمال زیاد به تلفات صنعت رستوران داری در کانادا, به گفته تحلیلگران و صاحبان رس

توسط SALAMNEWWS در 29 اردیبهشت 1399

این COVID-19 همه گیر است که به احتمال زیاد به تلفات صنعت رستوران داری در کانادا, به گفته تحلیلگران و صاحبان رستوران ها که اجرا هم خوردن در و از سالن.

و به جای کمک به رستوران برای زنده ماندن در یک بحران برخی می گویند محبوب تحویل نرم افزار به بازار عرضه شده به مصرف کنندگان برای سفارش غذا در طول بحران هستند و در واقع همه چیز بدتر بود.

"هر بار که من را بارگذاری و تحویل من از دست دادن پول" گفت: نیک Di Donato, رئيس جمهور و مدیر عامل آزادی سرگرمی گروه مستقر در تورنتو است.

آزادی سرگرمی گروه صاحب چندین مهمان نوازی برندها از جمله CIBO میله شراب.

Di Donato و دیگر کارآفرینان می گویند بارگذاری اتهامات بالاترین تحویل کمیسیون در صنعت رستوران داری در کانادا: 30 درصد است.

ادامه مطلب: Coronavirus: جدید تحویل برنامه های ظهور به عنوان رستوران ته قنداق تفنگ سر با خدمات محبوب

"بارگذاری می خورد این است که در حال حاضر در یک موقعیت برای دیکته کردن آنچه در رستوران ها ممکن است زنده ماندن و که ممکن است نه" Di Donato گفت: اخبار جهانی در یک مصاحبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تحویل مواد غذایی نرم افزار شامل نام مانند جست و خیز ظروف درب داش و تا کنون بزرگترین بازیکن حال بارگذاری می خورد.

پس از دولت ها در سراسر کانادا دستور رستوران ها برای جلوگیری از صندلی مشتریان برای وعده های غذایی در کل کشور شده است تشویق از طریق تلویزیون و تبلیغات آنلاین برای کمک به نگه داشتن آشپزخانه خود را برای باز کردن انتخاب کنید و تحویل سفارشات.

در حالی که مصرف کنندگان می توانند به طور معمول سفارش به طور مستقیم از یک رستوران بیشتر روش معمول این است که به جای سفارش از طریق یک برنامه در یک گوشی هوشمند است.

با توجه به Di Donato, برخی از برنامه های کاهش هزینه های خود را برنامه پس از همه گیر شروع به کمک به رستوران نگه داشتن بیشتر از درآمد خود را.

"درب داش نگاه کرد و گفت: وضعیت این است که کسب و کار به صورت عادی برای رستوران ها و در واقع کاهش نرخ های خود را در نیم. ... بارگذاری انجام داده است هیچ چیز برای رستوران" او در یک مصاحبه تلویزیونی گفت.

اولین نگاه از 'طبیعی' از ناهار خوری در B. C. رستوران
اولین نگاه از 'طبیعی' از ناهار خوری در B. C. رستوران

بارگذاری نمی پاسخ به یک درخواست برای یک مصاحبه برای این داستان و نه آن را آماده برای پاسخ به سوالات از اخبار جهانی است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اما در اوایل بیانیه ای در پاسخ به صنعت تظاهرات توسط برخی از رستوران ها در طی چه بود صورتحساب ملی Takeout بعد از شرکت در دفاع از خود در برابر انتقاد است.

"برای حمایت از ما رستوران همکاران در طول این زمان به چالش کشیدن ما در حال رانندگی تقاضا با $0 هزینه تحویل در تحویل بیش از 20 دلار از رستوران ها مستقل هستند. ما نیز چشم پوشی فعال سازی هزینه ها و افزایش انعطاف پذیری رستوران ها می توانید از سه گزینه شامل هیچ هزینه ای برای تحویل سفارشات; کاهش 15 درصد هزینه برای رستوران ها که انتخاب می کنید به استفاده از خود را تحویل مردم; و یا سرویس کامل با مردم تحویل در دسترس در حال بارگذاری می خورد پلت فرم" بیانیه خوانده شده در بخش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی از صاحبان گویند حال بارگذاری است که هنوز هم بیش از حد گران قیمت در طول یک بحران به ویژه هنگامی که را خارج و تحویل است که معمولا یک رستوران تنها منبع درآمد.

ادامه مطلب: رستوران ها ممکن است هرگز به بازگشت به حالت عادی پس از COVID-19 کارشناسان می گویند

"میانگین رستوران در کانادا باعث می شود حدود چهار درصد به پایین خط" گفت: Simon Benstead که صاحب Marben رستوران و عبا نوار در مرکز شهر تورنتو است.

جایگزین برای پرداخت هزینه های بالا برای شرکت های شخص ثالث مانند Uber می خورد ممکن است شامل یک فرم جدید از همکاری میان رستوران ها Benstead گفت.

"این راه حل نیاز به یک کاملا جدید است که به طور بالقوه شامل رستوران هم به عنوان یک گروه و به طور بالقوه سازماندهی سیستم خود را که شامل تکنولوژی و البته پرسنل به رانندگان خود" Benstead گفت: اخبار جهانی در یک مصاحبه.

چالش ها در کانادا رستوران های شیب دار هستند چرا که آنها انتظار به صورت سخت محدودیت های جدید محدود کردن مشتری ظرفیت قبل از آنها مجاز به بازگشایی برای فرد ناهار خوری.

Coronavirus: مقررات برای بازگشایی رستوران در B. C.
Coronavirus: مقررات برای بازگشایی رستوران در B. C.

"ما انتظار داریم ما را بکشند حداقل 60 درصد از جداول و ما آنها را حذف و صندلی" گفت: Firas عرفات که صاحب صفحه یک رستوران واقع در نزدیکی دانشگاه رایرسون.

او چهار سال سرمایه گذاری, نام خود را برای شروع تازه پس از یک شرکت حرفه ای caters به دانش آموزان و کارآفرینان که در جرعه قهوه و لذت بردن از شیرینی. برخی از معطل شدن برای ساعت به عنوان آنها کار بر روی تکالیف درسی یا پروژه های در کنار یکدیگر در جداول در 80-صندلی رستوران.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما در بیش از دو ماه او دیده می شود چشم انداز خود را بهترین سال تا کنون شکست به بدترین.

"این یک بازی متفاوت است. وجود دارد هیچ مشتریان را به خود جلب و ما نمی ما چگونه حفظ درآمد به اندازه کافی به حمایت همه هزینه و حفظ کارکنان" عرفات گفت.

او باز می ماند برای گرفتن مشتریان و میلی به حذف مشتری دسترسی به برنامه های, حتی اگر او را به پرداخت قیمت بالا.

"من نیاز به راحتی برای آن دسته از مشتریان به خاطر کسانی که تنها مشتریان چپ" او اعتراف کرد.

ادامه مطلب: تورنتو رستوران تحریم بارگذاری می خورد برنامه برای کانادا بایگانی اطلاعات روز

حدود دو کیلومتر دور ورا Tzoulas و کریس Prifitis که تصمیم به شکستن و دور از بارگذاری می خورد به طور کامل در رستوران خود را.

"و ما خوشحال شده است گفت:" Tzoulas یکی از همکاران در چربی بره Kouzina رستوران.

در حال حاضر جفت ارز آماده سازی و خدمت به مواد غذایی یونانی به مصرف کنندگان است که باید به نام یک یا دو روز در پیشبرد برای قبل از سفارش غذا با رستوران به طور مستقیم. آنها ساخته شده حرکت به دور از برنامه های تقریبا به طور کامل به دلیل هزینه های بالا گفتند.

"این پایدار نیست ما نمی تواند انجام دهد که" Priftis گفت: او به عنوان قرار دادن نکات نهایی در شانه گوسفند غذا برای یک مشتری که زندگی در این نزدیکی هست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از آبکاری غذا Priftis و Tzoulas در زمان جدا کردن وسایل نقلیه و شروع به تحویل تمام سفارشات به خانه فوری محله و فراتر از آن.

بیشتر بالا-کمیسیون تحویل نرم افزار. در حال حاضر, حداقل, آنها در حال گرفتن و انجام سفارشات خود را به عنوان آنها سعی کنید برای زنده ماندن.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن