پیام بازگشت به کار. راهنمایی است در خانه بماند. به طوری که روشن و سپس

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 23 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

در شانس کردن بشریت زنده می ماند به اندازه کافی بلند برای دریافت وجود دارد بسیاری futurologists پیش بینی digital Matrix-مانند پایان دولت برای این گونه شاید در یک صد سال است.

است که در آن تجربه حسی کامل از گفتن یک ارکستر کنسرت در رویال آلبرت هال را می توان به طور مستقیم به مناسب های عصبی از مغز در حالی که شما فقط chill out در صفحه اصلی خود را کمی میکروبی sludgepod.

و با توجه به این که همه ما خواهد بود نیاز به این تکنولوژی در عرض چند ماه به جای قرن از آن خشنود است برای دیدن غول مرحله که گرفته شد بیش از آخر هفته به دست آوردن وجود دارد.

شاید برای اولین بار واقعی زندگی واقعی است که در حال حاضر متناسب با سلیقه خاص فردی مردم است.

اینکه آیا یا نه شما تا به حال برای رفتن به کار در صبح روز دوشنبه به طور کامل وابسته به آنچه در تلویزیون نشان می دهد شما تا به حال به تماشای بیش از آخر هفته. اگر شما اتفاق افتاده برای گرفتن جدید ترین بوریس جانسون "مردم PMQs Facebook Live" در روز جمعه (که متاسفانه دیگر زندگی می کنند اما از قبل ضبط شده و پس از اغلب اگر نه همه از زندگی سوالات در آخرین جلسه مربوط به آن هنوز ناشناخته تعداد فرزندان نخست وزیر) شما گفته شده به "بازگشت به کار اگر شما می توانید".

و اگر شما به تماشای مایکل گوو در اخبار آسمان در صبح روز یکشنبه شما بیش از حد خواهد شد شنیده شد که در آن زمان برای بازگشت به کار و به این ترتیب بوده است گرد از پایین پینستریپس و ضرب و شتم غمگین مارس به ایستگاه اتوبوس.

اما اگر شما نمی بینم هر کدام از این پس شما هنوز هم می خواهید برای رفتن با دولت رسمی ارشاد "کار از خانه اگر شما می توانید" که بدون تغییر باقی می ماند به طور کامل 72 ساعت بعد از ارشد و دومین ارشد دولت به طور مستقیم در تضاد با آن (گوو و جانسون برای اجتناب از شک و بله در آن نظم).

هنوز هم برای کسانی که واقعا مطمئن نبودند که آیا یا نه آنها به معنای رفتن به محل کار صبح امروز معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland صادر موقع روشن شدن به اخبار ITV در حدود 10 صبح بود که که "هدایت" است که هنوز هم به کار خانه اگر شما می توانید, اما این "پیام" است و بازگشت به کار اگر شما می توانید. به طوری که روشن است.

البته این دولت دارای یک سابقه طولانی از حمله و تضعیف سیاسی و روزنامه نگاران که تنها افرادی که در واقع تماشای این مسائل پس از آن را نمی توان رد کرد که این بی رحمانه هدف قرار زودرس shutdown از Pyjama بهار است فقط بیشتر از همان.

یکی از پیامد ناگوار است که در حال حاضر که بوریس جانسون است که هر دو گفتن شما به ماندن در خانه اگر شما می توانید و رفتن به محل کار اگر شما می توانید آن را در حال حاضر رسما از نظر علمی غیر ممکن است به این باور یک کلمه او می گوید که عمیقا نگران کننده برای یک فرد زنده است که هنوز هم می کند به خصوص که او هنوز هم عزادار پس از به طور تصادفی باعث خرابی دیوید Starkey زندگی.

این نوع از سرگرم کننده در راه خود را. برای کسانی از ما نمی خواهید به راز نمی توانید رای بدهید و ram-بسته بندی سواحل در حال حاضر رسمی مجلس از زندگی به عنوان "Coronavirus: ماجراجویی خود را انتخاب کنید داستان" حداقل به ما می دهد چیزی برای انجام.

وقتی ما بود یا نبود رفتن به محل کار صبح امروز با توجه به آنچه در تلویزیون ما می خواهم به تماشای وجود دارد همچنین این سوال که آیا ما باید یا نباید با پوشیدن یک ماسک صورت. هر کسی فقط معمولی فرو بردن به بازی هنوز هم ممکن است به دنبال مشاوره از تاریخ 12 مارس زمانی که معاون افسر ارشد پزشکی جنی Harries گفت: پوشیدن یک نفر می تواند افزایش خطر ابتلا به عفونت "به دام انداختن ویروس".

در حال حاضر آنها به طور رسمی اجباری در حمل و نقل عمومی اما نه در مغازه ها و یا رستوران ها اما شما باید پوشیدن یک جایی که ممکن است به عنوان بوریس جانسون بود اما Rishi Sunak نیست دو روز قبل در حالی که خدمت کاتسو کاری در یک Wagamama.

دوباره معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland ظهور کرده است تا برای روشن شدن همه چیز گفتن ITV News, ماسک صورت باید "اجباری شاید" در مغازه ها.

فقط برای یک روکش سریع. آنها افزایش یا کاهش خطر ابتلا به عفونت در آنها اجباری نیست اما شما باید پوشیدن یک یا شاید نه.

یکی به طور فزاینده ای محبوب گزینه یا در واقع استراتژی بقا است فقط به چشم پوشی از همه چیز را دولت می گوید و به دنبال بهداشت عمومی مشاوره از یک کشور که نه موفق به بازدید از آن مردم بالاترین سرانه مرگ و میر در جهان است.

ماسک صورت شده اند اجباری در حمل و نقل عمومی در اسپانیا برای ماه می باشد. هیچ اسپانیایی بهداشت عمومی مدیر پیشنهاد کرده است که آنها در واقع ممکن است همه چیز را بدتر کند. دیگر داستان های ماجراجویی وجود دارد که بسیار کمتر پرماجرا شامل مقدار زیادی کمتر مرگ است.

دیگر دولتی راهنمایی های صادر شده در روز دوشنبه صبح آمد در قالب آخرین آماده برای مبارزه با تروریسم در اروپا, کمپین است که روشن می سازد که از ژانویه, شما مجبور به پرداخت بیشتر برای بیمه سفر خود را, شما دیگر دریافت رایگان داده های رومینگ در کشورهای عضو اتحادیه اروپا وجود دارد مقادیر زیادی از محدودیت های جدید برای کسب و کار و ساخت و ساز از یک گمرک ترخیص کالا از گمرک مرکز کامیون در کنت است که تعمید "نایجل فراج گاراژ".

شما نمی توانید به گوش دادن به مردم محسوس در این یکی. جانسون ماجراجویی ماجراجویی خود را و فقط یکی وجود دارد ،

هدایت است و ما در حال خروج از اتحادیه اروپا. هدایت است که آن را کاملا یک ایده وحشتناک است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب