دختران طلایی با بازیگران سیاه پوست برای اجرای یک شب بازپس گرفت - CNET

اینستاگرام دختران طلایی خواهد شد با بازیگران تمام سیاه و سفید سه شنبه شب برای زوم که در آن اتفاق افتاده است

توسط SALAMNEWWS در 19 شهریور 1399
golden-girls-black-cast.png اینستاگرام

دختران طلایی خواهد شد با بازیگران تمام سیاه و سفید سه شنبه شب برای زوم که در آن اتفاق افتاده است حزب دیده بان مجازی تصور. بازیگران آلفر وودارد، تریسه الیس راس، صنعا لاتان و رجینا کینگ در نقش های ساخته شده توسط بی آرتور، بتی وایت، رو مک کلاناهان و استل گتی در سیتکام بر روی شهروندان ارشدی که در دهه های ۱۹۸۰ و ۹۰ اجرا می شدند ستاره خواهند شد.  جینا پرینس-بایتوود این قسمت را کارگردانی خواهد کرد و نویسنده و بازیگر لنا وایث میزبان خواهد بود.

در حالی که سایت اعلام نمی کند که کدام بازیگر در حال بازی کدام نقش است، تصویری از بازیگران اصلی در اینستاگرام الیس راس به نظر می رسد نشان می دهد که او در حال بازی رز نایلوند (در اصل توسط وایت بازی می شود)؛ کینگ دوروتی زبورناک (آرتور، در اصل)؛ لاتان در حال بازی در نقش بلانش دوروکس (نقش مک کلاناهان) است؛ و وودوارد سوفیا پتریلو خواهد بود که در اصل توسط گتی بازی می شد.

این اپیزود ساعت ۶ بعد از ظهر PT پخش خواهد شد، و تماشای آنلاین آزاد است، اما هدف سیاسی نیز دارد.

در صفحه ثبت نام آمده است: «در تلاش برای درگیر کردن بیشتر جامعه ما و تغییر درایو، تنها کاری که باید برای لذت بردن از عصر امروز انجام دهید این است که برای دریافت پیام هایی در مورد اینکه چگونه می توانید در طول این انتخابات تغییری ایجاد کنید، ثبت نام کنید.» "این رویداد با همکاری زوم است، و قسمت اول کانون توجه و حمایت از رنگ تغییر است -- بزرگترین سازمان عدالت نژادی آنلاین کشور."

در ماه ژوئیه، یکی دیگر از سیتکام های دهه The Wonder Years۱۹۸۰-۹۰ به نام سال های شگفت انگیز یک راه اندازی مجدد تمام سیاه را اعلام کرد -- اما نه فقط برای یک شب. این نمایش بر روی یک خانواده سیاه پوست در دهه ۱۹۶۰ آلاباما تمرکز خواهد کرد. فرد سویج که در نقش کوین آرنولد جوان در نمایش اصلی بازی کرده است، کارگردانی خواهد کرد. هیچ ریخته گری و یا انتشار اطلاعات تاریخ برای راه اندازی مجدد سال شگفت انگیز در دسترس است هنوز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب