فالکون و سرباز زمستان : آنتونی مکی در صحنه و لباس را ببینید -- CNET

فالکون و سرباز زمستانی ستاره آنتونی مکی در نقش فالکون و سباستین استن در نقش باکی بارنز هستند.مارول استودیوز ب

توسط SALAMNEWWS در 26 شهریور 1399
falcon-winter-soldier-d23-detail

فالکون و سرباز زمستانی ستاره آنتونی مکی در نقش فالکون و سباستین استن در نقش باکی بارنز هستند.

مارول استودیوز

به نظر می رسد مانند مارول فالکون و سری سرباز زمستان shutting down during the coronavirus pandemic در دیزنی پلاس است تا و در حال اجرا پس از خاموش شدن در طول همه گیر کروناویروس در ماه مارس.

بازیگر نقش آنتونی مکی به عنوان فالکون به عمل بازگشته است و در حال حاضر نگاه جدید خود را با طرفداران به اشتراک می گذارید. این بازیگر روز سه شنبه از طریق توییتر پیش نمایش سیاه و سفید کت و شلوار جدید را به اشتراک گذاشت.

مکی در توئیت می گوید: «بویز به شهر برگشته است.» "خوش گذروني در زمان دوري اجتماعي" این بازیگر همچنین در حال لذت بردن از سیگار در عکس است، هر چند که این بیشتر معاون مکی نسبت به فالکون است.

در حالی که ما می توانیم هر بال نقطه و یا دیدن لباس ابرقهرمان در رنگ کامل، آن را بسیار سرد با این حال.

بازیگر همکار سباستین استن -- که نقش باکی بارنز را در این سریال بازی می کند -- همچنین عکسی از این دو را در صحنه و لباس در اینستاگرام خود با زیرنویس به اشتراک گذاشت، "دوستان. دوری اجتماعی از نوامبر '19."

فالکون و سرباز زمستانی در اصل برای اولین بار در دیزنی پلاس در ماه اوت برنامه ریزی شده بود، اما با توجه به تاخیر در تولید، اجرای شش قسمت از داستان های یک ساعته به احتمال زیاد ضربه زدن به سرویس جریان بسیار بعد، احتمالا حتی 2021.

دیزنی به طور رسمی تاریخ انتشار جدید را اعلام نکرده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن