پسران فصل 2 بررسی : پادزهر کامل به خستگی مارول -- CNET

فصل 2 از پسران در آمازون نخست ویدئو با سه قسمت اول در سپتامبر 4 اولین نمایش, با قسمت های جدید در دسترس هر جمعه

توسط SALAMNEWWS در 14 شهریور 1399
theboys1

فصل 2 از پسران در آمازون نخست ویدئو با سه قسمت اول در سپتامبر 4 اولین نمایش, با قسمت های جدید در دسترس هر جمعه پس از.

ویدئو نخست

يادت مياد وقتي بازیگران انتقام جویان بیلی جوئل رو خواندن ما آتش رو روی جیمی فالون شروع نکردیم؟ آنها تمام جهان سینمایی مارول را با اشعاری مانند، "باکی، پگی، من شما را دوست دارم،" و "Thanos و جنگ بی نهایت، من دیگر نمی توانم آن را، پایان دادن به ادای احترام دل آچار به اواخر افسانه مارول کامیک استن لی.

فصل دوم پسران معادل یک روگرفت غول پیکر بر روی همه آن است.

اگر اقتباس آمازون از گارث انیس و کتاب کمیک دریک رابرتسون در حال حاضر خارج از Deadpooled Deadpool، در فصل دوم خود را پسران تبدیل می شود تا پاپ گور، قدرت پوچ، cringey و ابعاد ناخوشایند از ابرقهرمانان مشهور خود را به افراط و تفریط حتی بیشتر است.

آیا خشونت viscera-spraying gratuitous است؟ Yep. اما شخصیت های خاکستری قانع کننده پسران، تم های به موقع و جهان استارک، طنز همچنان هومدینگر پادزهر برای هر کسی که خستگی مارول دارد، است.

the-boys-jasper-savage-prime-videothe-boys-jasper-savage-prime-video

Colby Minifie, Aya Cash, Antony Starr and Dominique McElligott.

جاسپر وحشی / نخست ویدئو

سه قسمت اول اولین نمایش فصل ۲ در آمازون پرایم ویدئو در ۴ سپتامبر و پس از آن قسمت جدید بعدی هر جمعه. ما انتخاب کنید تا کمی پس از ملوان دهان ضد شرور قصاب (کارل اوربان، هنوز هم انجام لهجه گیج کننده) کشف همسرش زنده است و به حال یک پسر با Homelander، ملقب به نسخه psychopath سوپرمن / کاپیتان امریکا (آنتونی استار، که سزاوار می شود زمان صفحه نمایش بیشتر و باید جوکر بعدی).

با هیچ الیزابت Shue به چهره مادر منحرف خود را / عاشق، Homelander باز می شود فصل جدیدی در جستجوی خود را برای ارتباط با بی پروا تلاش برای مربی گری بچه خود را به عنوان در عین حال untarnished.

the-boys-season-2the-boys-season-2

آنتونی استار و ارین موریارتی.

جاسپر وحشی / نخست ویدئو

اما آخرین دزدی او سوپ استورم فرونت جدید (یک صحنه دزدی آیا کش) را ترک می کند تا به میم ها، لایو استریم های اینستاگرام و رسانه های اجتماعی به طور کلی ضربه بزند تا محبوبیت خود را به ارزان ترین شکل ممکن بسازد.

که در آن فصل 1 مقابله #MeToo و سرمایه داری، دونده نمایش اریک Kripke (که همچنین ایجاد سوپرنطبیعی) در حال حاضر دارای آینه تا لغو فرهنگ، ساینتولوژی، برتری سفید پوستان و آمریکا ترامپ است.

اما البته در حالی که پسران با تحقیق در مورد قاچاق تروریست های سوپ شده به راه های شورشی خود ادامه می دهند، هدف به طور مربعی با هدف حق رای دادن های با سوخت حرص و آز با کالا، گروه های متمرکز و دشمنش فعلی خود با قدرت و تنوع دختر است.

اشلی (کولبی مینیفی) عمومی گرا در حالی که با نامزدهای جدید برای پیوستن به لیگ عدالت معادل هفت پس از اخراج دیپ برای آزار جنسی مصاحبه می کند، می گوید: «ما می خواهیم از پشت بام با تیم ملی فوتبال کنار بکشیم -- گنجاندن در حال حاضر اولویت بزرگی برای آنهاست.» "انگشتان عبور [ما] یک زن قومی به جای عمیق و سپس ما طلایی است."

با این حال برای نشان می دهد که revels در پاره کردن همسالان خود را از هم جدا، شما نمی توانید کمک کند اما نگه داشتن پسران تا سطوح خود را از موشکافی. آیا شخصیت های آن نازک هستند؟ آیا عمل خوب است؟ آیا قابل پیش بینی است؟

در حالی که پسران اجتناب از جشن CGI خسته را از طریق بی رحم، نبض مسابقه، عمل سطح زمین و طرح هیجان انگیز توطئه، آن را تا به راه خود را از overloading حواس خود را، عمدتا از طریق بدبینی بی امان آن است.

boys-s2boys-s2

تومر کاپون، جک کواید و کارل اوربان.

پرایم ویدئو.

این تقریبا پایین به Starlight (ارین موریارتی فوق العاده) برای ارائه، بله، یک نور در تونل است. قوس روشن خود را از ساده لوح، تازه وارد جوان، به سخت، را بدون قهرمان، به علاوه محبت خود را به همان اندازه اخلاقی و بیلی جوئل دوست داشتنی هیوئی (جک Quaid)، نشان می دهد پسران علاقه به توسعه شخصیت های آن و که شما نیاز به عشق.

این فصل کمدی مضحک ساده را نیز به سطوح جدید می برد. یک داستان سی دیپ (چاس کرافورد) را می بیند که با رهبر گوران ویشنجیچ در کلیسای جمعی ارتباط برقرار می کند، یک گروه مذهبی که به طرز مشکوکی در مورد کوکاکولا مشتاق نوشیدن فرسکا است. یک صحنه شامل دیپ، قارچ و آبشش هایش برنده هر گونه جوایز اسلاط فک انداختن می شود.

در جای دیگر، جوان، اسکندریه Ocasio-Cortez کانالیزه کنگره ویکتوریا Neumann (کلودیا Doumit) منجر به یک کمپین برای به چالش کشیدن Supe صاحب شرکت های بزرگ Vought بین المللی در جلسه دادرسی. ما همچنین صحنه های اکشن پرتنش خوش آمدید بیشتری را با بلک نوآر (ناتان میچل) می بینیم.

ما سايمون پگ رو به عنوان پدر هيوي نميبينيم پس از تحقق cameo ویژه خود را در فصل 1 -- پگ الهام بخش برای شخصیت کتاب کمیک هیوئی بود -- او حزب را ترک با به سختی ذکر شده است.

اگر در فصل اول چیزی را عقب نگه می داشت، فصل دوم پسران به شهر می رود. میهنر در مورد فیلم گروه هفت می گوید: «این جوس جدید واقعاً بازنویسی می کند.» این می تواند کمی بسیار در زمان، اما پسران آج که در آن دیگران نمی خواهد. هر وقت فکر می کنید جایی نخواهد رفت، به آنجا می رود-- در مد مضحک، اغلب هیجان انگیز، واقعیت گرا. ساقه آن را به eyeballs خود را اگر شما فکر می کنید HBO حداکثر 's لیگ عدالت فقط یکی دیگر از گرفتن پول بدبینانه است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب