بهترین VPN, فروش و معاملات در حال حاضر - CNET

این COVID-19 همه گیر به شدت تغییر راه ما عمل هر دو در داخل و خارج از محل کار. با کارگران در سراسر جهان مجبور ب

توسط SALAMNEWWS در 9 خرداد 1399

این COVID-19 همه گیر به شدت تغییر راه ما عمل هر دو در داخل و خارج از محل کار. با کارگران در سراسر جهان مجبور به انجام کار خود را از راه دور همانطور که همه ما انجام بخشی از ما برای کاهش میزان عفونت خوبی VPN در حال حاضر یک ابزار ضروری برای خانه ما دفاتر.

ادامه مطلب: بهترین سرویس VPN برای سال 2020

صاحبان کسب و کار کوچک می شوند اگر آنها در برخورد با داده های حساس با اضافه کردن یک لایه اضافی امنیتی با تکنولوژی VPN. و در حالی که کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به کار برای یک شرکت بزرگ احتمالا خود شرکت تونل بسیاری از ما شده اند به قدر نیاز ما اطلاعات شخصی و عادات مرور محافظت از ما Isp ها به عنوان به خوبی. و در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از توصیه ها در خارج وجود دارد, ترفند این است برای پیدا کردن یکی در یک قیمت خوب. (به یاد داشته باشید -- که تا کنون به هر حال -- free VPN services نیست ارزش در معرض خطر.)

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 5 دلیل برای استفاده از VPN

2:42

ادامه مطلب: بهترین آیفون Vpn 2020

به این منظور ما لیستی از بهترین VPN تخفیف های که در دسترس هستند در حال حاضر. فقط نگه داشتن یک زن و شوهر از چیزهایی که در ذهن:

  • برخی از این پیشنهادات باید "ساعت شمارش معکوس" گفت که معاملات در حال پایان دادن به "امروز". اینها معمولا تاکتیک های بازاریابی است که هیچ رابطه ای به معامله واقعی پایان تاریخ.
  • ZDNet آکادمی (که اذوقه رسان از KeepSolid VPN معامله) است, در خانه, خرده فروش ZDNet CNET خواهر انتشار.

دستگاه های: دستگاه های نامحدود

خط مشی بازپرداخت: به طور کامل قابل استرداد برای 30 روز

Surfshark ارائه می دهد تخفیف عمیق در آن 36 ماهه با کد NETSHARK. این طرح معمولا هزینه $430 (یا $11.95 یک ماه) به مدت 3 سال, اما آن را در حال حاضر در فروش برای $69.99 -- که تنها $1.94 یک ماه -- یک پس انداز از 84 درصد. ما به عنوان خوانده شده Surfshark نقد و بررسی.

دستگاه: 7 دستگاه

خط مشی بازپرداخت: به طور کامل قابل استرداد به مدت 45 روز

CyberGhost, یکی از قدیمی ترین نام در, VPN ارائه شده است مشتریان توانایی قفل در تخفیف از $2.75 یک ماه خوب برای 3 سال است. که 99 دلار مجموع صورتحساب به علاوه شما همچنین می توانید 2 ماه به صورت رایگان. ما به عنوان خوانده شده CyberGhost نقد و بررسی.

دستگاه: 6 دستگاه

خط مشی بازپرداخت: به طور کامل قابل استرداد برای 30 روز

NordVPN یکی از صنعت heavyweights و آن را در حال حاضر تنزیل آن سه سال طرح اشتراک با کد nordspecial. معمولا $430.20 طرح در حال حاضر در فروش برای $125.64 -- و یا فقط $3.49 یک ماه. که مقدار به 70% تخفیف. ما به عنوان خوانده شده NordVPN نقد و بررسی.

دستگاه: 10 دستگاه

خط مشی بازپرداخت: استرداد برای 30 روز گذشته پرداخت

دسترسی به اینترنت خصوصی بوده است از سال 2010 و خدمات ارائه می دهد یک سخاوتمندانه 10-دستگاه حد و adblocker به بوت. برای $39.95 یک سال شما قفل در پایین قیمت ماهانه (2.85 دلار در ماه) به همراه دریافت 2 ماه دیگر پس از سال اول.

دستگاه: 10 دستگاه

خط مشی بازپرداخت: به طور کامل قابل استرداد برای 30 روز

شما هم اکنون می توانید ناشناس از طریق IPVanish برای تنها $6.49 یک ماه (صورتحساب در $78) خوب برای کل سال است. IPVanish را سخت صفر-سیاهههای مربوط به سیاست های خود را نگه می دارد آدرس IP واقعی خصوصی تا 10 اتصالات به طور همزمان. ما به عنوان خوانده شده IPVanish نقد و بررسی.

دستگاه: 5 دستگاه

خط مشی بازپرداخت: به طور کامل قابل استرداد برای 30 روز

با آسان به استفاده از رابط ExpressVPN یک انتخاب عالی برای تازه واردان و حرفه ای به طور یکسان به همین دلیل است که آن را CNET فعلی ویراستاران' انتخاب است. قفل در خدمات را با کمترین قیمت از $6.67 یک ماه برای یک سال و شرکت پرتاب خواهد شد در 3 ماه دیگر به صورت رایگان. که 15 ماه برای $99.95. ما به عنوان خوانده شده ExpressVPN نقد و بررسی.

دستگاه: 5 دستگاه

خط مشی بازپرداخت: قابل استرداد به عنوان ذخیره اعتباری برای 15 روز پس از خرید اگر استفاده نشده

KeepSolid نامحدود طرح هزینه 20 دلار در ماه اگر آن را به شما خرید مستقیم از KeepSolid. از طریق ZDNet آکادمی, شما می توانید یک عمر برای به اشتراک KeepSolid VPN نامحدود برای تنها $39. اتمام ریک Broida تجربه با KeepSolid VPN برای اطلاعات بیشتر.

دستگاه: 5 دستگاه

خط مشی بازپرداخت: به طور کامل قابل استرداد به مدت 60 روز

نورتون ارائه می دهد سه طعم آن Secure VPN; شما می توانید آن را برای خرید یک دستگاه 5 دستگاه یا 10 دستگاه. 1-دستگاه طرح تخفیف $10 به $39.99 برای سال اول از اشتراک خود را, اما 5-دستگاه طرح که معمولا برای $79.99 نیز $39.99 برای سال اول -- صرفه جویی 50٪. 10-دستگاه طرح نیز با تخفیف 40 دلار برای $59.99 برای سال اول. ما درک می کنیم که این اولین بار از سال تخفیف "the new normal" برای نورتون نه محدود به زمان ارائه می دهد بنابراین این است که کمتر از یک "قانون" وضعیت و بیشتر از یک "FYI." همچنین توجه داشته باشید که پس از اولین سال تخفیف شما تمدید خودکار در نرخ استاندارد; شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به لغو اشتراک خود را در اینجا. ما به عنوان خوانده شده نورتون Secure VPN نقد و بررسی.

دستگاه: 5 دستگاه

خط مشی بازپرداخت: به طور کامل قابل استرداد برای 30 روز

VyprVPN تنزیل 1-طرح در سال جاری به 45 دلار ($3.75 یک ماه 71 درصد صرفه جویی) و 2-طرح در سال جاری به 60 $($2.50 یک ماه 80% صرفه جویی).

این داستان در اصل منتشر شد. داستان به روز شده است به یاد داشته باشید که معاملات هنوز در اثر از زمان انتشار جدید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب