بهترین صدایی بی سیم از earbuds: Sony Sennheiser و بیشتر - CNET

ما گرد کردن به بالا انجام , ارزان, واقعی بی سیم از earbuds که صدای بسیار مناسب و معقول است و ما نیز یک لیست از

توسط SALAMNEWWS در 21 تیر 1399

ما گرد کردن به بالا انجام , ارزان, واقعی بی سیم از earbuds که صدای بسیار مناسب و معقول است و ما نیز یک لیست از بهترین ارزان واقعی بی سیم از earbuds. اما اگر شما می خواهید برای پیدا کردن بهترین مطلق صدایی بی سیم earbud حقیقت این است که شما نیاز به آماده شدن برای صرف بیشتر -- خیلی بیشتر در برخی از موارد است.

بهترین هدفون بی سیم نیز تمایل به بزرگتر طرف به دلیل اندازه به نظر می رسد به توجه به زمانی که آن را می آید به کیفیت صدا از یک جفت واقعی بی سیم از earbuds. و این که در آن یک اخطار به این همه را به بازی می آید: برای رسیدن به عملکرد بهینه, بهترین واقعی بی سیم از earbuds نیاز به احساس راحتی و متناسب با سمت راست در گوش خود را -- و شما باید برای به دست آوردن مهر و موم تنگ. اگر شما نمی توانید بخوبی با یک جفت هدفون گوش شما فکر می کنم شما پاره کردم و متاسفانه نا امید همین دلیل است که من پیشنهاد خرید یک جفت از یک فروشگاه با مناسب و معقول بازگشت سیاست مانند آمازون است. من همچنین می خواهم برای اضافه کردن اگر شما مشکل پیدا کردن جوانه های گوش است که برای شما کار می کنند سعی کنید آنهایی است که می تواند به جای گوش قلاب. این زندگی در حال تغییر.

ما می خواستیم تا مطمئن شوید که شما می دانستم که در مورد گزینه های خود را فراتر از همه جا اپل AirPod به خصوص اگر شما در حال حمل یک دستگاه اپل. در زیر لیستی از بهترین صدایی بی سیم earbuds با یک شکست از ویژگی های از جمله عملکرد حذف نویز عمر باتری و کیفیت صدا و چه راحت هدفون هستند. من به روز رسانی این لیست که من تست هر جفت از هدفون (به Anker Soundcore آزادی Pro 2 و کارشناسی ارشد و پویا MW07 به علاوه اضافه شده است به عنوان بخشی از آخرین به روز رسانی. آنها هر دو دارای صدای عالی.). و اگر داشتن واقعی بی سیم جوانه واقع در کانال گوش خود شما نیست و شما به دنبال هدفون در گوش شما در حال رفتن به می خواهید برای بررسی از این لیست. این لیست در اصل منتشر شد در اوایل این سال است. به روز رسانی به عنوان ما در نقد و بررسی محصولات جدید است.

دیوید Carnoy/CNET

این نسل دوم حرکت واقعی بی سیم 2 ارزان نیست در $300, اما آنها بهتر همه از اصل با کمی کوچکتر و راحت تر طراحی لغو سر و صدا فعال است که رقبا که از AirPod نرم افزار بهبود عمر باتری (تا هفت ساعت در مقابل اصل چهار) و بهتر کاهش سر و صدا در طول تماس. و اگر شما را دوست ندارند آنها را در سیاه و سفید نسخه است که میله میله به دنبال بعد از این سال. از همه مهمتر, هر چند شتاب واقعی بی سیم 2 همان ستاره ای صدا-برای درست بی سیم از earbuds به هر حال -- ارائه به وضوح صدای فوق العاده با کیفیت به AirPods Pro. که باعث می شود آنها مسلما بهترین واقعی بی سیم از earbuds در بازار امروز بدست آورده و آنها را یک CNET Editors' Choice Award.

این با استفاده از بلوتوث 5.1 با پشتیبانی از AAC و کدک aptX (برای دستگاه هایی که دارای aptX مانند سامسونگ کهکشان گوشی های هوشمند).

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- splashproof). ما به عنوان خوانده شده Sennheiser Momentum واقعی بی سیم 2 نقد و بررسی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بهترین واقعی بی سیم در حال حاضر در دسترس از earbuds

10:03

سارا تو/CNET

سونی نبوده است بیشتر از یک بازیکن واقعی بی سیم (اپل AirPods-سبک) هدفون آرنا اما آن جدید WF-1000XM3 هدفون در گوش ممکن است تغییر کند که. در حالی که این جفت بی سیم سر و صدا لغو هدفون ارزان نیست در $228 آن را یکی از بهترین صدایی بی سیم از earbuds در این قیمت تطبیق و شاید حتی بیش از کیفیت صدا و عملکرد گرانتر از رقبای Sennheiser, ضربه, کارشناسی ارشد و پویا و Bang & Olufsen. WF-1000XM3 واقعی بی سیم از earbuds همچنین دارای یک ویژگی است که آن مدل ندارد: فعال لغو سر و صدا برای کاهش سر و صدای محیط.

تنها اشکال این است که آنها تاریخ را به عنوان عرق - یا مقاوم در برابر آب. که گفت:, من با استفاده از یک جفت به صورت نور تمرینات در ورزشگاه بدون مشکل. همچنین آنها انجام نیست و همچنین برای برقراری تماس به عنوان Sennheiser Momentum واقعی بی سیم 2 و اپل AirPods Pro.

سونی WF-1000XM3 فعال نویز در هدفون با استفاده از بلوتوث 5.0 با پشتیبانی از AAC اما نه aptX.

مقاوم در برابر آب: بدون (فاقد IPX صدور گواهینامه). ما به عنوان خوانده شده سونی WF-1000XM3 نقد و بررسی.

ادامه مطلب: بهترین سر و صدا لغو هدفون 2020

سارا تو/CNET

این Libratone آهنگ هوا به علاوه خارج شده و برای چند ماه در اروپا اما تنها به تازگی در فروش در ایالات متحده (این لیست برای $200, اما آن را در حال حاضر فروش در آمازون برای $190 با یک کوپن تخفیف برای $10 تخفیف). آن را صدا نمی کاملا به عنوان به گوش به عنوان AirPods Pro اما کیفیت صدا کمی واضح تر و آنها را به خوبی تعریف شده باس (شما می توانید انتخاب کنید بین خنثی تقویت باس و سه برابر کردن تنظیمات در این برنامه همراه). حذف نویز نیز مناسب و معقول -- شاید نه کاملا در تاریخ همتراز با AirPods نرم افزار حذف نویز اما نزدیک. دوست من این جا از این -- در earbud ماند در گوش من هست (من قادر به اجرا با آنها) و این مورد تنها کمی بزرگتر از AirPods نرم افزار مورد.

مسیر هوایی به علاوه این نسخهها کار به خوبی به عنوان یک هدست برای برقراری تماس و به روز رسانی سیستم عامل را بهبود هدست عملکرد. که گفت: کاهش سر و صدا نیست و کاملا به خوبی به عنوان در AirPods Pro. مردم گفت که آنها می تواند بشنود من به وضوح و با صدای بلند اما جفت گوشی بی سیم نیست صدا خفه کن سر و صدای پس زمینه کاملا به عنوان به خوبی به عنوان یک جفت از AirPods Pro.

این با استفاده از بلوتوث 5.0 و پشتیبانی از AAC و aptX.

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- مقاوم در برابر عرق و splashproof).

آنجلا Lang/CNET

سامسونگ Galaxy جوانه به علاوه نگاه اساسا همان اصلی Galaxy جوانه اما عمر باتری امتیاز در 11 ساعت برای پخش موسیقی (از شش ساعت عمر باتری) و آنها بسته دو درایور برای بهتر صدا و یک میکروفون اضافی در هر جوانه به کمک های خارجی کاهش سر و صدا در حالی که برقراری تماس.

من تحت تاثیر قرار با صدای از این جفت ارز از earbuds. آن را دقیق و صاف و با عمیق به خوبی تعریف شده باس. صدا غنی تر و بزرگ تر از آن است که از اصلی Galaxy جوانه. احترام اتریش صوتی شرکت AKG که سامسونگ به دست آورد هنگامی که آن را خریداری هارمن است پشت های صوتی. در حالی که اصلی جوانه نیز "کوک" با AKG اینها خوب ارتقاء بیش از اصل -- و در سمت راست وجود دارد با آنچه شما با Jabra نخبگان 75t اگر نه حتی لمس بهتر است. آنها با استفاده از بلوتوث 5.0 و پشتیبانی از AAC (در حال حاضر وجود دارد یک برنامه برای کاربران سیستم عامل iOS) و سامسونگ در مقیاس codec که شبیه به aptX است اما اختصاصی برای سامسونگ کهکشان گوشی های هوشمند است.

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- splash-proof). ما به عنوان خوانده شده Samsung Galaxy جوانه به همراه نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

Anker شناخته شده است بیشتر برای آن ارزش هدفون اما این تلاش به گام به حق بیمه بیشتر قلمرو خود را با Soundcore آزادی 2 Pro earbuds که حمل یک لیست قیمت از $150. از نظر طراحی آنها به اشتراک گذاری برخی از شباهت ها با سونی WF-1000XM3 اگر چه آزادی 2 Pro 'جوانه لازم نیست فعال لغو سر و صدا. Anker می گوید این جفت بی سیم از earbuds زیادی 11mm رانندگان همراه با Knowles متعادل آرماتور تا 8 ساعت عمر باتری با هر بار شارژ (32 ساعت کل کل عمر باتری با این مورد) و سر و صدا لغو میکروفن برای کمک به کاهش صدای محیط پس از تماس گیرنده می تواند بشنود شما بهتر است. آنها شارژ از طریق USB-C و همچنین پشتیبانی از شارژ بی سیم.

من مطمئن هستم که این گوشی صدا کاملا به عنوان خوب به عنوان Sony WF-1000XM3 اما آنها قطعا صدا مانند حق بیمه واقعی بی سیم گوشی با صدا غنی است که شامل باس قدرتمند عملکرد و تعداد زیادی از جزئیات. برخی از مردم ممکن است برخی از quibbles بیش از این مناسب -- من تا به حال عرضه خود من XL راهنمایی به تنگ مهر و موم در گوش من و آزادی Air 2 مدل کمی راحت تر-اما Soundcore آزادی 2 Pro از earbuds ارزش خوبی هستند.

آنها با استفاده از بلوتوث 5.0 با پشتیبانی از AAC و aptX.

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4, splash-proof).

ادامه مطلب: بهترین هدفون بی سیم برای برقراری تماس در سال 2020

سارا تو/CNET

بله Powerbeats طرفدار ادم تنومند و بدقواره شارژ مورد خود را با ساخته شده در باتری قابل اشکال است. اما شامل تمام ویژگی های که اپل AirPods بزرگ در حالی که ارائه صدا غنی تر و بهتر عمر باتری در یک طراحی است که نمی خواهد سقوط از گوش خود در نهایت یک برنده گزاره. فقط مطمئن شوید که به خرید این هدفون بلوتوث در جایی با یک سیاست بازگشت خوب در مورد شما در اقلیت کوچک که آنها را پیدا کند و راحت برای پوشیدن دارم.

آنها با استفاده از بلوتوث 5.0 با پشتیبانی از AAC اما نه aptX.

مقاوم در برابر آب: بله (IPX4 امتیاز -- splash-proof). ما به عنوان خوانده شده Beats Powerbeats نرم افزار را نقد کنید.

ادامه مطلب: بهترین هدفون از سال 2020

سارا تو/CNET

در نگاه اول نخبگان 75t earbuds که در اصل قرار است به قیمت 200 دلار اما در حال حاضر در فروش برای $180 (£170 AU$299) به نظر می رسد مانند یک جزئی از ارتقاء بسیار دارای نخبگان 65t. اما به روز رسانی خارج از نوبت به کمی قابل توجهی بیشتر از من اول فکر کردم. کوچکتر اندازه (جوانه و مورد 20 ٪ کوچکتر از Eilite 65t است) افزایش عمر باتری و USB-C شارژ قابل توجهی ارتقاء. و پس از آن وجود دارد کوچکتر تغییرات جدید شارژ مورد طراحی با آهن ربا در داخل است که آن را آسان تر برای باز و بسته شارژ مورد و برای حفظ 'جوانه از سقوط است. در حالی که نخبگان 75t earbuds نمی کاملا به عنوان راحت به عنوان AirPods نرم افزار و لازم نیست فعال لغو سر و صدا خود را صدای بهتر و واضح تر با کلی صدا و باس بهتر تعریف.

در حالی که نخبگان 75t مدل با استفاده از همان رانندگان به عنوان نخبگان 65t نخبگان 75t صدا کمی قدم. با تشکر کوچکتر طراحی این مناسب باید بیشتر گوش بهتر است و اجازه می دهد بیشتر مردم به تنگ مهر و موم -- بسیار مهم برای به حداکثر رساندن کیفیت صدا. این با استفاده از بلوتوث 5.0 و پشتیبانی از AAC, اما نه aptX.

مقاوم در برابر آب: بله (IP55 امتیاز -- می تواند مقاومت در برابر سنگین اسپری آب). ما به عنوان خوانده شده Jabra نخبگان 75t نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

کارشناسی ارشد و پویا MW07 به همراه نسل دوم این شرکت MW07. این به روز رسانی ویژگی ها تا حد زیادی افزایش عمر باتری (10 ساعت عمر باتری در مقابل 3.5 ساعت عمر باتری) بلوتوث 5.0 و سر و صدا لغو فعال با میکروفن در هر earbud. این 'جوانه های مناسب ممکن است همه گوش به همان اندازه خوب است اما آنها قطعا باید یک نگاه متمایز و همچنین بسیار خوب صدا و یک تجربه گوش دادن اگر شما می توانید مهر و موم تنگ. آنها ارائه بیش از یک audiophile صدا, مشخصات, با, صاف متعادل و صدا و به خوبی تعریف شده باس.

موجود در چهار رنگ گزینه برای $300, این واقعی بی سیم از earbuds شامل مغرور کروم شارژ مورد است که می آید با یک ثانویه در کیف برای حفاظت (بله شارژ مورد می توانید تا خراشیده اگر شما آن را ترک در یک کیسه). شارژ مورد خود را با ساخته شده است در شارژ باتری به شما می دهد اضافی سه اتهام (این اتهامات از طریق USB-C). این aptX پشتیبانی (اما نه AAC) و به طور گسترده طیف وسیعی از بیش از 20 متر با توجه به استاد و پویا.

مقاوم در برابر آب: بله (IPX5 امتیاز -- در برابر پایدار اسپری).

ادامه مطلب: بهترین over-ear headphones

سارا تو/CNET

این Jaybird ویستا earbuds عالی ورزش مدل که مناسب و ایمن در گوش خود را. آنها مسلما کمی راحت تر از JBL منعکس کننده جریان, اما جریان, که خرده فروشی برای $150 مسلما صدا بهتر است. آنها بسیار شبیه به JBL UA درست فلش های بی سیم اما باید بیشتر در مورد جمع و جور و هزینه حدود 20 دلار کمتر است.

مقاوم در برابر آب: بله (IPX7 امتیاز -- به طور کامل ضد آب).

ادامه مطلب: AirPods مقابل Powerbeats Pro: بهترین گوشی بی سیم هستند...

سارا تو/CNET

من واقعا نمی دانم چگونه شیک به 1More شیک درست بی سیم از earbuds هستند (که نام خود را) اما آنها را صدا خوب است. با یک لیست قیمت از $100, آنها حداقل هزینه هر یک از این مدل در این لیست است. 1More ساخته شده یک نام برای خود را با آن سیمی earbuds سه گانه رانندگان که صدای عالی و خوب ارزش زمانی که هدفون های سیمی هنوز یک چیز است. همان روشن و متعادل کننده صدا موجود در سه گانه رانندگان در حال حاضر در 1More اول درست بی سیم از earbuds; آنها نمی صدا به خوبی به عنوان سه گانه رانندگان اما صدای آنها بسیار خوب برای درست بی سیم.

این بیشتر از یک audiophile مشخصات صدای بیشتر "دقیق" صدای پس باس, عاشقان ممکن است کمی نا امید, اما من آنها را دوست داشت. البته این کمک کرد که من قادر به دریافت مهر و موم تنگ با یکی از شامل گوش راهنمایی. اما تثبیت کننده باله چیزی برای من -- من فقط ماجرا این نکته به گوش من به امن مناسب.

خود عمر باتری در تاریخ است تا 6.5 ساعت (انتظار می رود نزدیک به 5 ساعت عمر باتری اگر شما در حال گوش دادن به موسیقی خود را در حجم بالاتر) با اضافی 17 ساعت یا بیشتر از عمر باتری در دسترس از شارژ مورد. با سریع شارژ از تنها 15 دقیقه شما 3 ساعت عمر باتری برای گوش دادن به برنامه های مورد علاقه خود و موسیقی است. این با استفاده از بلوتوث 5.0 با پشتیبانی از AAC و aptX.

مقاوم در برابر آب: بدون (فاقد IPX صدور گواهینامه). ما به عنوان خوانده شده 1More شیک درست بی سیم بررسی است.

بیشتر بی سیم از earbudstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن