بهترین محصولات خانه هوشمند سال 2020 که توسط گوگل یا آمازون ساخته نشده است - CNET

گوگل و آمازون تسلط بر بازار خانه هوشمند. فراتر از ترکیب روتر Echo smart speakersروتر آمازون از بلندگوهای هوشمن

توسط SALAMNEWWS در 17 شهریور 1399

گوگل و آمازون تسلط بر بازار خانه هوشمند. فراتر از ترکیب روتر Echo smart speakersروتر آمازون از بلندگوهای هوشمند Ring اکو ، غول فن آوری نیز صاحب مارک های امنیتی خانه حلقه و چشمک زدن -- و Wi-Fi روتر با نام تجاری Eero. هوشمند ترموسات ساز Ecobee می شود بودجه از آمازون. گوگل مالک آشیانه است و این شرکت را در سال جاری devices بیشتر تحت کنترل خود در آورد و Google Nest Mini بیشتر دستگاه های متصل خود را از "گوگل هوم" به "آشیانه گوگل" تغییر نام داد، مانند گوگل آشیانه مینی و هاب آشیانه گوگل. brought the company further under its control this year

لیست فعلی ما از بهترین دستگاه های خانه هوشمند ویژگی های 12 محصولات; هفت نفر از آنها دستگاه های آمازون یا گوگل هستند -- یا دستگاه های ساخته شده توسط شرکت های متعلق به آمازون یا گوگل (یا با بودجه) . این لزوما چیز بدی نیست. همه آنها اسباب بازی جامد هستند و ما صمیمانه آنها را توصیه می کنیم. تا آنجا که گوگل و آمازون (دومی به خصوص) سزاوار اعتبار برای آوردن برخی از سازمان های smart بسیار مورد نیاز به رده خانه هوشمند از طریق دستیاران صدای محبوب خود را، آن را آسان به فراموشی بسازیم که صنعت خانه هوشمند بزرگتر از این دو شرکت است.

wyze-bulb-1-720

لامپ 8 دلاری Wyze چراغ نور سفید عالی است.

کریس مونرو/سی نت

این بخشی از هدف از این است -- برای نگاه کردن به خانه هوشمند به شیوه ای دیگر و دیدن آنچه دیگر وجود دارد زمانی که شما حذف برخی از بازیکنان آشکار ترین. که گفت : الکسا و دستیار گوگل سازگار با... خوب، تقریبا هر ابزار خانه هوشمند در این نقطه است. برای بهتر یا بدتر، این یک لیست فوق العاده کوتاه خواهد بود اگر ما به دستگاه هایی که کاملا مستقل از سازگاری دستیار گوگل و الکسا گیر کرده است. این امر می تواند حتی کوتاه تر اگر ما سمت چپ کردن محصولاتی که با استفاده از پشتیبانی backend مانند آمازون خدمات وب سایت و گوگل ابر.

سوالات بزرگتر در مورد تحکیم بازار و مهماندار داده ها ظهور عمیق تر پایین سوراخ خرگوش شما در آمازون و همه چیز حاضر گوگل در زندگی ما بروید. سوال حریم خصوصی هم وجود دارد. آمازون و گوگل نقطه تیتر برای سوء استفاده از اطلاعات کاربر و جمع آوری داده های مراقبت های بهداشتی بدون اطلاع رسانی به مردم. شرکت امنیت خانگی آمازون، رینگ، موضوع گزارش های متعدد CNET برای مشارکت خود با بیش از ۷۲۵ سازمان اجرای قانون در سراسر ایالات متحده بوده است.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن