بهترین قیمت در AirPods 129 دلار در حال حاضر است - CNET

اپل AirPods پذیرفته شده گران قیمت -- شما می توانید earbuds واقعی بی سیم است که به AirPods اجرا برای پول خود ر

توسط SALAMNEWWS در 23 شهریور 1399
airpods

اپل AirPods پذیرفته شده گران قیمت -- شما می توانید earbuds واقعی بی سیم است که به AirPods اجرا برای پول خود را برای ، خوب ، پول بسیار کمتر دریافت کنید. اما هیچ انکار وجود دارد که AirPods یک محصول بزرگ است، و هیچ شرم در خواست آنها را به جای یک مدل عمومی تر وجود دارد. ما فعالانه شما را از صرف 160 دلار بر روی آنها دلسرد, هر چند, از آنجایی که آنها در فروش اغلب. مورد در نقطه: در حال حاضر شما می توانید AirPods اپل با مورد شارژ سیمی برای $129 در آمازوندریافت کنید. این پایین ترین قیمتی است که ما می توانستیم در حال حاضر پیدا کنیم، و حدود 10 دلار کمتر از اکثر خرده فروشان دیگر است. اگر این معامله آخرین نیست، شما می توانید AirPods برای همان 129دلار در استیپلز ، بیش از حد دریافت کنید.

و به یاد داشته باشید که شما لازم نیست به پرداخت حق بیمه دیوانه اپل برای دریافت یک مورد شارژ بی سیم. شما می توانید شخص ثالث مورد شارژ بی سیم برای AirPods خود را به عنوان کمی به عنوان $20دریافت کنید.

این مقاله پیش از این منتشر شده است. آن را با آخرین معامله در AirPods با مورد شارژ سیمی به روز شده است.

تیم معامله CNET جستجو وب برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر. پیدا کردن خرید بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و اتمام صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، والمارت، آمازون و بیشتر. سوالات در مورد وبلاگ Cheapskate؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de