بهترین خدمات تحویل غذا آماده برای استفاده برای 2020: آشپز خانه, روزانه, برداشت Veestro, صدای بوقلمون در اوردن و بیشتر - CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت. حتی به عنوا

توسط SALAMNEWWS در 10 خرداد 1399
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

حتی به عنوان coronavirus مستندات شروع به بلند کردنبسیاری از مردم در حال ادامه به پناهگاه در محل و عمل اجتماعی فاصله. بسیاری از مردم طبعا هنوز هم نگران رفتن به فروشگاه مواد غذایی را انتخاب کنید تا غذا اتصالات. و برای این افراد آماده تحویل غذا کمک کرده است بلند کردن یک بار بزرگ را از روی شانه های خود را.

شخصا, من یک فن از مواد تازه حمل و راست به من در حالی که برای در حال حاضر. من شروع به تحقیق در این لیست از بهترین خدمات تحویل غذا قبل از COVID-19 آمار و خوشحال هستم که در حال حاضر آن را به شما در حال حاضر در امیدوار است که با دریافت وعده های غذایی سالم و مواد تشکیل دهنده از یک غذا آماده ارائه خدمات بدون نیاز به شجاع خود را در بازار محلی را تسکین کمی از استرس در طول این بسیار زمان استرس زا.

قبل از اینکه ما شیرجه رفتن به لیست آماده خدمات تحویل غذا اجازه دهید پاسخ برخی از سوالات. برای اولین بار چگونه این مجموعه جدا از ما غذا های مورد علاقه کیت ارائه خدمات گزینه? در حالی که غذا کیت انقلاب-که منجر به در حال حاضر-خانواده غذا کیت تحویل اسامی مانند آبی صحن و سلام, تازه, همه چیز در مورد ارائه شما با مواد اولیه و دستورالعمل در مورد چگونه به جلو و از آن همه با هم به یک وعده غذایی خوشمزه, ما در حال شرط بندی شما دیگر لازم نیست زمان یا صبر برای انجام این کار است. بیماری های همه گیر در حال طاقت فرسا و حقیقت گفته شود, راه اندازی یک برنامه غذایی رفتن را از طریق فرایند غذا در دبستان و سپس پخت و پز واقعا تنها سرگرم کننده که شما رو هم به توسعه دستور العمل های خود را, رفتن به فروشگاه مواد غذایی به فروشگاه خود را برای مواد تشکیل دهنده و در غیر این صورت انعطاف پذیری خود را آشپز عضلات.

همین دلیل است که این اجاق گاز-آماده وعده غذایی کیت و سالم غذا آماده خدمات باید به عنوان یک راه حل کلید در دست زمانی که شما نیاز به سریع و آسان و خوشمزه وعده های غذایی در منوی اما خود را takeout بودجه در حال اجرا است ، جدیدتر خدمات مانند Veestro و تازه گرفته شده توجه داشته باشید از مدرن عادات غذا خوردن سالم و با وجود منوهای آماده طراحی شده برای هر اولویت های غذایی از جمله گوشتخوار گیاهخوار وگان و دیگران در یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که نگه داشتن به یک keto, سرخپوشان, کم سدیم آلی کم شکر یا رژیم غذایی کم کالری. اساسا بدون توجه به محدودیت های غذایی خود را -- و یا اگر شما یک ضربه زننده خوار یا آلرژی غذایی عبارت است از غذا کیت سرویس برای شما.

در حالی که بسیاری از خدمات ما مرتب در حال آماده وعده های غذایی -- است که آماده شده ، precooked و با مواد آماده به پاپ به فر و یا یک کتری داغ به گرم -- خدمات مانند آشپز خانه و صدای بوقلمون در اوردن هستند هنوز پخته شده. این "اجاق گاز-آماده" تحویل غذا قصد دارد که در جایی بین کلاسیک وعده غذایی کیت و تحویل غذا هستند نپخته اما قبل از مونتاژ به هم انداخته و پخته کبابی و یا هم بزنید سرخ شده با عمده دبستان مورد نیاز است. در کوتاه: Please don't eat هر مرغ خام. شما نمی نیاز به مسمومیت غذایی در بالای هر چیز دیگری که می گذرد!

بسیاری از این وعده غذایی اشتراک شرکت های کشتی خود را از پیش بخش و precooked گزینه های غذا های منجمد و یا تا حدی یخ زده. از آنجا که آنها می رسند در حمل و نقل از چهار یا بیشتر در اکثر وعده های غذایی طراحی شده است که ظهور حق را به فریزر بنابراین شما می توانید یخ و خوردن آنها در طول هفته یا بیشتر طول بکشد. حتی اگر شما برنامه را به خوردن آنها را در هر روز -- و یا حتی هر هفته-داشتن یک ظرف یا دو و یا حتی تنقلات stashed در فریزر برای شرایط اضطراری می تواند مفید باشد زمانی که شما به آنها نیاز دارید و یا زمانی که شما فقط لازم نیست که آن را در شما به حتی آب جوش برای ماکارونی. و اجازه دهید حتی شروع در چه داشتن یک ذخیره کند برای ما صلح از ذهن است.

در حالی که من قادر به سعی کنید هر وعده غذایی از هر یک از وعده غذایی کیت و ارائه خدمات ذکر شده من دریافت یک فرصت برای سعی کنید حداقل یک وعده غذایی گزینه از هر. همانطور که شما خواندن برخی از این خدمات تحویل غذا و غذا کیت ها حول یک مفهوم خاص. آشپز خانه, مثلا, غذای ساده کیت را به یک علم با مواد تشکیل دهنده و دستور العمل های که در حال حاضر prepped و می توان در کمتر از 15 یا 20 دقیقه است. دیگران مانند Veestro تخصص در premade و یا آماده گیاهی وگان و گیاهخواری غذا برای کسانی که بدون گوشت یا لبنیات رایگان در 2020, اما هنوز هم به دنبال یک جایگزین برای پخت و پز. به طور جدی مردم در رژیم های غذایی خاص نیاز به بررسی وعده های غذایی خود را تحویل برنامه گزینه -- وجود دارد مطمئن می شود یکی از آنها را.

هنوز هم وجود دارد هیچ چیز مانند یک خانه پخته, تازه, غذا, اما برخی از این ساده و گزینه های مقرون به صرفه از یک وعده غذایی شرکت تحویل فقط ممکن است چیزی که به روشن کردن بار خود را در طول زمان به چالش کشیدن ما در حال حاضر زندگی می کنند. و شاید مهم ترین آنها نمی نیاز به یک سفر به فروشگاه مواد غذایی.

ادامه مطلب: شراب و آبجو الکل تحویل: چگونه برای به دست آوردن مشروبات الکلی به خود را درب تحویل

توجه داشته باشید که آماده خوردن غذا تحویل کیت سرویس تازه در حال حاضر در ظرفیت و نه در نظر گرفتن سفارشات جدید پس از من نقل مکان کرد و آنها را به پایین لیست. من کار به نگه داشتن این لیست تا به روز اما لطفا هر سرویس برای اطمینان از آنها عامل به طور معمول و با مناسب تحویل بار قبل از قرار دادن سفارش. من همچنین می خواهم برای ادامه به شما را تشویق به حمایت از رستوران های محلی هنگامی که شما به دنبال وعده های غذایی آماده با سفارش بایگانی اطلاعات زمانی که شما می توانید به عنوان بسیاری از رستوران ها در حال مبارزه با شدت و قدرت.

در اینجا بهترین خدمات تحویل غذا آماده و اجاق گاز-آماده وعده غذایی کیت در سال 2020 است.

  • بهترین وعده غذایی تحویل که شما هنوز هم باید به طبخ (کمی): آشپز خانه
  • بهترین غذا آماده تحویل سریع ناهار و شام: روزانه برداشت
  • بهترین تحویل غذا برای گیاه خواران و گیاهخواران: Veestro
  • بهترین وعده غذایی برای تحویل شمارش کالری و رژیم غذایی: Freshology
  • بهترین وعده غذایی لذیذ تحویل: صفحه اصلی اغذیه فروشی و مشروب فروشی
  • لوح بهترین غذا تحویل شما هنوز هم باید به طبخ: صدای بوقلمون در اوردن
  • بهترین وعده غذایی برای تحویل مواد غذایی راحتی با سالم edge: تازه
آشپز خانه

آشپز خانه محبوب است وعده غذایی کیت شرکت و به تازگی راه اندازی یک خط فر-وعده های غذایی آماده مانند کاخون مرغ با برنج و لوبیا به معنای گرفتن تقریبا همه کار از شام اما هنوز هم ارائه home-مواد غذایی پخته شده از لحاظ فنی صحبت کردن.

اگر آن را در فر آماده شما بعد از شما می خواهید را انتخاب کنید آشپز خانه را تازه و آسان وعده های غذایی است که تمرکز بر بدون سر و صدا آسان فر-گزینه های آماده. به علاوه وجود کوره-وعده های غذایی آماده برای تابستان و 15 دقیقه ای غذای اصلی سالاد برای کسانی که اشتیاق فندک کرایه یا آرام پز وعده های غذایی است که به همین ترتیب نیاز به حداقل آماده سازی و پاکسازی است. این رده جدید از آشپز خانه طراحی شده است که کم مهارت فنی و گزینه خوبی است اگر شما مایل در خانه پخته شده اما نه علاقه مند به خدمت گرفتن در یک موسسه آشپزی به آن اتفاق می افتد.

قیمت: مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه, خانه, آشپز شکسته شدن به کمتر از 10 دلار در هر وعده. بسیاری از افراد را انتخاب کنید شش تا هشت وعده های غذایی یک هفته پس از هزینه به طور متوسط در حدود $70. اما شما می توانید انتخاب کنید به عنوان چند به عنوان شش نفر و به عنوان بسیاری از 12 و صرفه جویی خواهد شد کمی بیشتر با بزرگتر سفارش.

روزانه برداشت

روزانه برداشت محصول راه اندازی در سال 2015 با ارتش منجمد و آماده-به-ترکیب مخلوط premade سوپ و دلچسب دانه کاسه برای حفظ ذخیره در فریزر. برخی از کاسه و سوپ می تواند به عنوان شام اما من دوست دارم این بهترین برای بدون سر و صدا ناهار یا صبحانه است. بسته به شرایط خاص ارائه شما یا رها کردن آن را به یک قابلمه یا کتری به گرما و غذا خوردن. و یا اضافه کردن مهره شیر و ترکیب آن با پروتئین های بسته بندی شده مخلوط جو دو سر کاسه و یا lattes.

این گیاه بر اساس خدمات تحویل غذا اگر شما می خواهید به ساده خود را به روز نگه دارید و به یک برنامه غذایی سالم. روزانه برداشت با استفاده از تعداد زیادی از باستان دانه جو و خارق العاده در دستور العمل های خود را که از همه بیشتر رضایت بخش و متعادل از نظر عطر و طعم.

قیمت: با بسیاری از مختلف ارائه شده و گزینه های شما واقعا می توانید انتخاب کنید هر آنچه شما می خواهید, اما, سوپ مخلوط و چیا کاسه می تواند به عنوان کم به عنوان $5.99 در هر وعده اگر شما سفارش اشتراک و به صورت فله.

Veestro

Veestro ارائه می دهد طیف گسترده منوی 100% آماده گیاهی در غذا برای کسانی که نگه داشتن به یک گیاهخوار و یا رژیم غذایی گیاهی. ارائه شده از Veestro شامل ظروف مانند توفو با کاری قرمز, سس, هویج, osso buco و کشور-جوجه سرخ شده موجود ، Veestro استفاده بیشتر جایگزین گوشت از گفت و بنفش, هویج در وعده های غذایی پس اگر دوست دارید seitan, tempeh و دیگر گوشت مصنوعی این است که یک وعده غذایی خوب تحویل سرویس به اتمام است.

این گوشتخوار در من باید اعتراف که ممکن است از گیاه مبتنی بر وعده های غذایی من سعی کردم از Veestro بودند به عنوان رضایت بخش به عنوان غذا من استفاده می شود به. من پیشنهاد می کنم این برای هر کسی که در تلاش برای کاهش در گوشت اما نمی خواهید تمام عیار و کامل گیاهی به عنوان بسیاری از مواد غذایی طراحی شده است به تکرار یک رژیم غذایی گوشتخواران و باعث می شود برای یک فرود نرم.

قیمت: Veestro شکسته شدن به حدود $11.70 در هر وعده غذایی به مدت ده وعده های غذایی, اگر چه آن را گران تر برای یک بار سفارش. آن را می شود کمتر از گران قیمت, اما, اگر شما را انتخاب کنید 20-برنامه غذایی ($10.80 در هر وعده غذایی).

Freshology

شما ممکن است حدس زده اند به نام اما این وعده غذایی سالم تحویل سرویس نمی تخصص در خامه و پوره سیب زمینی و یا مک و پنیر. با توجه به اهداف تغذیه شما می توانید تمرکز بر روی منوهای خاص مانند گیاهی کم کربوهیدرات یا keto وعده های غذایی و یا برای کمک به مدیریت دیابت است. تغذیه و کالری اطلاعات ارائه شده است برای کمک به شما در دیدار با کسانی که رژیم غذایی اهداف است. Freshology طراحی شده توسط رژیم غذایی-برای-رفتن است قصد کمک به مشتریان در مسیر ماندن در تمام طول روز بیش از حد با یک تخته سنگ از صبحانه, ناهار و شام, گزینه های.

وجود دارد کمتر از تاکید بر ارائه طراز بلکه دلچسب و مغذی در وعده های غذایی با پروتئین خوب و شما پیدا کردن مقدار زیادی از پروتئین بدون چربی و غلات سبوس دار و سبزیجات سبز بدون یک تن از پمپ و شرایط.

قیمت: قابل تنظیم برنامه های غذایی شروع در $9.99 در هر وعده غذایی. شما می توانید به عنوان بسیاری به عنوان سه وعده غذا در هر روز تحویل داده اگر شما واقعا فقط نمی خواهید به طبخ. تا کنون.

صفحه اصلی اغذیه فروشی و مشروب فروشی

صفحه اصلی اغذیه فروشی و مشروب فروشی است که قطعا priciest خدمات تحویل غذا در لیست اما به دلیل وعده های غذایی از کالیبر بالاتر تا مطمئن شوید. شما پیدا کردن یک بیت کمتر سینه مرغ گریل شده و یا ساده غذاهای پاستا بلکه پیچیده تر پروتئین ها مانند Chianti-پخته کوتاه, دنده, Peri-Peri گوشت خوک tenderloins و chargrilled انار, ماهی قزل آلا با خانه اغذیه فروشی و مشروب فروشی.

هر چند از آن است که گران تر -- مقایسه با takeout-اگر شما عادت به خوردن مقدار زیادی از گوشت اما لازم نیست تن از بزرگ غذا آماده و یا گزینه های تحویل در منطقه شما این است که یک وعده غذایی خوب تحویل سرویس را امتحان کنید. و از آنجا که شما می توانید سفارش این وعده های غذایی آماده جداجدا سفارش داده شده شما همیشه می توانید آن را ذخیره کنید برای مناسبت های خاص.

قیمت: وعده های غذایی فرد بین 19 $و $27. شما می توانید سفارش خانه اغذیه فروشی و مشروب فروشی وعده های غذایی یک جداجدا سفارش داده شده و یا بسته از 7 10 یا 20 وعده های غذایی برای تحویل هفتگی یا دو هفته.

صدای بوقلمون در اوردن

صدای بوقلمون در اوردن است و نه از لحاظ فنی آماده وعده های غذایی اما با بسیاری از شام مصرف کمتر از 15 دقیقه به طبخ آن نیز ممکن است. این تیم در صدای بوقلمون در اوردن تمام دبستان کار -- سفت dicing اندازه گیری -- بنابراین شما می توانید نسیم حق را به cacio e pepe با میگو و مارچوبه یا راسته استیک با پوره سیب زمینی. صدای بوقلمون در اوردن یکی دیگر از گزینه عالی برای تحویل غذا اگر هدف شما این است که سبزیجات و مواد غذایی با تلاش بسیار کمی است.

قیمت: صدای بوقلمون در اوردن غذا کیت شروع در $11.99 در هر وعده اما شما می توانید سعی کنید خود را به شش وعده های غذایی فقط برای $36 به عنوان یک زمان ارائه می دهند.

تازه

تازه ارائه precooked وعده های غذایی (تازه و منجمد) به درب خود را. در حالی که آنها گزینه های سالم یک مقدار زیادی تازه, تازه یکی از گزینه های بهتر اگر شما می خواهید گاه به گاه تقلب وعده غذایی و یا مواد غذایی راحتی به خود را درب تحویل (بله لطفا!). پنه بلونز, دانه فلفل, استیک با پوره سیب زمینی و مرغ, خورش تنها برخی از heartier انتخاب شما می توانید در آماده است. اما نیز وجود دارد که سالم و کم کال گزینه برای نگه داشتن خودتان صادق باشید.

عفو کلمه-بازی اما تازه بود که برخی از تازه ترین مزه غذا به احتمال زیاد به دلیل آنها نمی رسند قبل از منجمد. نه همه چیز را احساس رستوران با کیفیت اما به طور کلی این شرکت ارائه تعداد زیادی از جمعیت pleasers از جمله مرغ چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی و فلفل قرمز در صدر ماکارونی و پنیر.

قیمت گذاری: بیشتر به شما سفارش بیشتر شما را نجات دهد با تازه و تفاوت قابل توجه است. چهار وعده در هفته شکسته شدن به $11.50 در هر وعده غذایی می شود که به 12 و قیمت هر وعده غذایی گرم برای $7.99.

بیشتر مواد غذایی و شیوه زندگی سالم پوشش:

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب