بهترین گوشت تحویل خدمات در سال 2020: استیک اوماها روباز انتخابی مار رودخانه مزارع پورتر جاده ها و بیشتر - CNET

هنگامی که خلق و خوی حملات هیچ چیز بازدیدها نقطه کاملا مانند یک کاملا کبابی استیک و یا یک delectably برگر آبدار

توسط SALAMNEWWS در 31 اردیبهشت 1399

هنگامی که خلق و خوی حملات هیچ چیز بازدیدها نقطه کاملا مانند یک کاملا کبابی استیک و یا یک delectably برگر آبدار. مضاعف هنگامی که شما بوده ام به پناه در خانه برای بیش از دو ماه به دلیل coronavirus. و در حال حاضر ما همه گیر در داخل تا زمانی که کباب های نجومی وارد کرده است. این بهترین زمان از سال برای گوشت خوشمزه!

اما که در آن برای کسانی که گوشت? ما می دانیم که بیشتر افراد این است که خود منزوی در خانه با خانواده خود را و شما احتمالا در تلاش برای محدود کردن سفر خود را به فروشگاه مواد غذایی. حتی زمانی که شما بیرون رفتن به فروشگاه برای ضرورت مانند مواد غذایی و کاغذ توالتهای همه گیر شده و باعث اختلال عمده. وجود دارد پروتکل های جدید مانند پوشیدن یک ماسک صورت و نیاز به پاک کردن دستی. و فراتر از آن تمام مکان هایی که شما استفاده می شود به نخست کاهش استیک آبدار, میراث, گوشت خوک, ارگانیک, مرغ, گوشت گاو, گوشت گاو علف خوار, استیک و کیفیت گوشت چرخ کرده (با عطر و طعم واقعی) ممکن است در حال حاضر قفسه های خالی.

اما با کمک آنلاین قصابی و گوشت تحویل خدمات شما هنوز هم می توانید با کیفیت بالا و گوشت از همه نوع -- چمن تغذیه گاو های خشک-سالخورده انسانی مطرح آلی گوشت و پایدار غذاهای دریایی -- در حال تحویل به درب خود را در تماس رایگان.

افشای کامل ما طرفداران بزرگ از این گوشت تحویل خدمات پس از آغاز به کار خود را -- راه قبل از COVID-19-و محصولات خود را در حال خوش آمدید در آشپزخانه های ما صرف نظر از آنچه که در جهان خارج است. حتی بهتر از گوشت نگه دارید بنابراین اگر شما آماده را به طور کامل در آغوش گوشتخوار شیوه زندگی و یا فقط int او در خلق و خوی برای یک سالادشما می توانید یخ این لقمه های خوش طعم تا زمانی که شما آماده برای یک وعده غذای دلچسب.

omaha-steaks
استیک اوماها روباز انتخابی

به عنوان وعده غذایی کیت اشتراک و مواد غذایی تحویل خدمات شرکت هایی که ارائه حق بیمه گوشت گزینه ها و قصاب اشتراک نشو و نما در چند سال گذشته. این چیز خوبی است زیرا از آنجا که بسیاری از گوشت تحویل خدمات آنلاین بسیاری قصابان به دنبال پر کردن یک طاقچه خاص گوشت جعبه اشتراک زیرشاخه از بازار است. برخی از تخصص در چمن تغذیه مرتع مطرح آلی و یا گوشت گاو Wagyu در حالی که دیگران تمرکز بر روی طیف وسیع تری از گوشت و مرغ و سوسیس و درمان گوشت و یا سخت به پیدا کردن عجیب و غریب مانند گوشت گراز وحشی و گوزن و آهو است که ممکن است به فروش می رسد در محله خود را قصاب و حتی در بهترین زمان است. صرف نظر از تو رفتگی در دیوار خود همه از آنلاین قصابی و گوشت اشتراک خدمات در این لیست از بهترین گوشت تحویل پیشنهاد خوشمزه, حق بیمه, گوشت گزینه های.

ادامه مطلب: بهترین وعده غذایی کیت تحویل خدمات

آنچه که ما در حال گرفتن در این است که آیا شما به دنبال یک ارزش بزرگ در گوشت تحویل به طور خاص به دنبال انسانی مطرح شده و دوستدار محیط زیست گوشت و یا به سادگی گرسنه سعی کنید آخرین و بزرگترین و با کیفیت ترین گوشت موجود (سلام آمریکا Wagyu) وجود دارد ارائه خدمات وجود دارد به تناسب نیازهای خاص خود را.

ما در نگاه برخی از محبوب ترین آنلاین گوشت تحویل خدمات در خارج وجود دارد با در نظر گرفتن انواع گوشت در دسترس, قیمت, ویژه, خدمات, هزینه های حمل و نقل و بیشتر برای کمک به شما انتخاب یکی از بهترین برای همه گوشت تازه نیاز دارد. ما به شما نگه دارید تا تاریخ با جدید ارائه می دهد و خدمات ما در سراسر آنها.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ما به خوردن مقدار زیادی از گوشت به تست این گاز کوره

2:18

بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ این لیست است مانند در اختیار داشتن خود را شخصی بازار گوشت تحویل مستقیم به درب خود را!

ادامه مطلب: شراب و آبجو الکل تحویل: چگونه برای به دست آوردن مشروبات الکلی به خود را درب تحویل

مار رودخانه مزارع

مار رودخانه مزارع گوشت تحویل سرویس (و شریک زندگی خود را دو R تگزاس) چیزی واقعا خاص: نه تنها خشک سالخورده نخست وزارت کشاورزی گوشت گاو اما آمریکا Wagyu (Kobe-سبک) و گوشت گاو و شناخته شده خود را برای غنی ابری بافت نرم و عطر و طعم فوق العاده. همه از آن گاو مطرح پایدار و انسانی در غرب و آن را ارائه می دهد میراث نژاد Kurobuta برکشایر گوشت خوک از خوک های مطرح شده در مزارع خانوادگی کوچک در آیداهو و میانه. علاوه بر آن منحصر به فرد (و بر این اساس گران) آشپز-تصویب کاهش استیک نادر آن سیاهی چندین پایدار دامداری, شیوه های از چرخشی چرا که ترویج سالم مراتع به کمپوست گاو زباله و استفاده از تربچه برای سوخت. حتی حمل و نقل فوم در هر قصاب جعبه را می توان حل شده و مورد استفاده به عنوان مواد غذایی گیاهی, کمپوست و یا استفاده به عنوان یک آتش استارت. علاوه بر این شرکت یکی از اعضای موسس چربی از گوشت گاو, شمارش, که کمک می کند تا با ارائه مواد غذایی به خانواده های نیازمند.

اما شما در اینجا برای Wagyu. در حالی که این شرکت ارائه نمی تکراری اشتراک شما می توانید همه نوع از فردی مانند کاهش آمریکایی Wagyu tomahawk استیک (50 دلار در هر پوند), فیله مینیون ابجو و اغذیه فروشی و ribeye نه به ذکر است Wagyu همبرگر و هات داگ (و فراموش نکنید که در مورد آن Kurobuta بیکن گوشت خوک و کودک عقب دنده). وقتی که می آید به مار رودخانه مزارع Wagyu اکثر محصولات ارائه شده در هر دو درجه طلا (بالاترین کیفیت -- و قیمت -- در دسترس) و درجه (هنوز هم خاص اما کمی کمتر ویرانگر برای کیف پول). شما همچنین می توانید خرید انواع بسته و جعبه های هدیه, برخی از سرپرستی توسط سرآشپزها مانند توماس کلر و نائومی Pomeroy.

همانطور که با بسیاری از دیگر گوشت تحویل خدمات خود را کاهش خواهد آمد خلاء مهر و موم شده و یخ زده. هزینه حمل و نقل متفاوت است بسته به اینکه چگونه به سرعت شما می خواهم به غذا خوردن.

Rastelli را

Rastelli را به عنوان یک قصاب مغازه در نیوجرسی خدمت به جامعه محلی اما آنها همیشه قرار دادن حق بیمه در بهترین گوشت ممکن است و رانده شده توسط عشق از غذای خوب است. امروز آنها کشتی گوشت مرغ و غذاهای دریایی در سراسر ایالات متحده از مزارع که تولید مسئولانه مطرح گوشت عاری از آنتی بیوتیک و هورمون ها (یا منابع وحشی و پایدار مطرح غذاهای دریایی مانند جزیره فارو ماهی قزل آلا).

قیمت ها متفاوت است که بسته به نوع جعبه شما را انتخاب کنید -- و وجود دارد بسیاری از گزینه های از جمله بدون استخوان بدون پوست ران مرغ (35 دلار) یک برگر جعبه ($89), ribeye جعبه ($179) و حتی یک گیاه بر اساس نمونه (99 دلار). شما می توانید خرید هر جعبه به عنوان یک خرید را 5% اگر شما مشترک.

پورتر جاده

بر اساس در Nashville, پورتر جاده ارائه می دهد انواع مختلفی از کاهش نخست گوشت گاو گوشت گوسفند و مرغ از منابع کنتاکی و تنسی. آن گوشت گاو است و مرتع-مطرح علف خوار و دانه به پایان رسید اما این شرکت بدون استفاده از هورمون های اضافه شده و یا آنتی بیوتیک ها و حیوانات رایگان به پرسه زدن و چراندن. مانند مار رودخانه و مزارع آن را با استفاده از ذرت-بر اساس فوم عایق در آن جعبه بنابراین شما می توانید آن را به آتش کوره خود را و طبخ استیک دامن آمد که در همان بسته. بسیاری از شرکت گوشت حمل و تازه اما با توجه به قطع برخی از قطعات یخ زده خواهد شد. شما می توانید یک جداجدا سفارش داده شده (بیشتر از گزینه های سنتی مانند گوشت خوک لغو احکام صادره ی نیویورک نوار استیک ribeye و گوشت به کمتر شایع کاهش مانند دنور استیک بره T-استخوان و andouille سوسیس ساخته شده با مواد تازه) و یا انتخاب از چند جعبه گزینه ها از جمله, همه, گوشت گاو, گوشت خوک و گوشت گاو و یا "بهترین" طبقه بندی می رسد که هر دو چهار یا هشت هفته. شما می توانید اضافه کردن آیتم بر روی اشتراک خود را بیش از حد ("قرار دادن یک پرنده در آن" اگر شما احساس مانند مرغ در هفته آینده).

پایه جعبه 50 دلار (یا $4.69 در هر وعده) اما تخصص انتخاب مانند صبحانه جعبه نیز در دسترس هستند -- و ما به جلو نگاه به "کوره جعبه استاد" بازگشت در تابستان امسال (سال گذشته این موجود خشک-سن استیک خشک سالمندان برگر بتس و brats برای $70 با شش پوند از گوشت کل و یا $6.56 در هر وعده). در همین حال آنها قرار داده ایم با هم "در خانه ماندن" بسته نرم افزاری با خشک-سن زمین و گوشت گاو و گوشت خوک زمین, ایتالیایی, سوسیس سرخ کرده و سوسیس صبحانه (11 پوند از گوشت کل و یا $3.07 در هر وعده).

پس از تقاضای بالا به خصوص در این زمان انتظار حمل و نقل تاخیر و انتخاب محدود وقتی که می آید به بیشتر های عجیب و غریب کاهش است.

جمعیت گاو

جمعیت گاو با هدف "ایجاد یک جایگزین برای زمان گوشت کالا سیستم" و با اتصال مصرف کنندگان را به دقت انتخاب سرپرستی از مزارع کوچک و مستقل مزارع در سراسر جهان است. خاص ارائه طیف وسیعی از گوشت گاو علف خوار و هر دو ژاپنی و آمریکایی Wagyu به گوشت مرغ و آمریکا مطرح بره (گاومیش کوهان دار امریکایی به زودی اضافه خواهد شد). حتی وجود دارد یک انتخاب پایدار غذاهای دریایی, برای کسانی که اشتیاق گشت و گذار و چمن. شما باید گزینه ای را برای جستجو های خاص قطع و یا نوع گوشت یا مزرعه.

شما می توانید آیتم های یک جداجدا سفارش داده شده -- از جمله مرتع مطرح مرغ کامل ($21) استخوان-در لغو احکام صادره ی گوشت خوک ($10.50 در هر پوند) و چند مورد علاقه گوشت چرخ کرده, که شما می توانید در زیر: انواع دانه به پایان رسید (8 دلار در هر پوند), 100% چمن تغذیه (9 دلار در هر پوند) یا Wagyu (12 دلار در هر پوند). و یا رفتن با سرپرستی اشتراک جعبه مانند استیک عاشقان ($159).

بدون توجه به آنچه شما انتخاب می کنید خود را به گوشت می رسد منجمد و بسته بندی شده در 100% قابل بازیافت و compostable مواد-و شامل اطلاعات که در آن مزرعه را از ساخت این یک گزینه مناسب برای کسانی که به دنبال شفافیت در علاوه بر این به گوشت خوشمزه.

جام مقدس استیک Co.

اگر شما به دنبال برای بهترین در گوشت گاو و چند سکه های اضافی برای خرج کردن در چیزهای خوب, اجازه دهید ما به شما معرفی به جام مقدس خط Co. تازه وارد به پایان گوشت-بازی تحویل فروش بهترین آمریکایی مطرح Wagyu با یک نمونه کارها از بالا A5-کلاس, ژاپنی, Wagyu کنندگان در این سیاره است. این شامل فوق العاده نادر هوکایدو برف گوشت گاو و محبوب گوشت گاو کوبه. در این سایت شما می توانید از طریق الک کردن خود را "مجموعه" مثل ژاپنی Wagyu آمریکایی Wagyu USDA نخست آنگوس سیاه, Akaushi استیک پرواز و Wagyu همبرگر.

جام مقدس می کند, ورزش, قابل توجه منو اما آن را ارزان نیست. بهترین شرط بندی شما در اینجا این است که خرید به صورت فله مثل این 12 پوند بسته Wagyu برگر $169 مثلا در مقابل خرید در مقادیر کوچکتر که بسیار گرانتر. یا گیر یک استیک استارتر بسته با چهار استیک و دو همبرگر برای $249. شما می توانید با سفارش یک جعبه و یا سفارشات سفارشی برای خودتان را انتخاب کنید و یا از دقت سرپرستی گوشت گاو جعبه برای ارسال به عنوان یک هدیه و یا مراقبت از بسته بندی.

لذت بردن از رایگان حمل و نقل زمینی و زمانی که شما صرف بیش از $199 (سخت نیست انجام دهید).

استیک اوماها روباز انتخابی

اوماها روباز انتخابی استیک -- یکی از اولین گوشت تحویل خدمات -- لوایح خود را به عنوان "امریکا اصلی قصاب" و قطعا در این گوشتخوار-تغذیه کسب و کار برای مدت زمان طولانی. با نگه داشتن در حال رشد اولویت برای گوشت گاو علف خوار هر دو دانه و علف خوار در حال حاضر ارائه شده (و هر دو گزینه های شروع با علف خوار اما امضای خود گوشت گاو دانه به پایان رسید); اطلاعات بیشتر در مورد چگونه هر یک از گزینه مقایسه می کند. شرکت نمی کند تبلیغ آلی گوشت مانند بسیاری از دیگران انجام دهید و نه بسیار ارائه اطلاعات خاص در مورد چگونه و در کجا حیوانات مطرح شده است اما آیا در پشت ایستاده "نزدیک به 100 سال از سنت ارائه به مشتریان حق بیمه سالخورده و دست و کمرنگ گوشت گاو با 100% تضمین رضایت." نیز وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در ارائه علاوه بر اسم اوماها روباز انتخابی استیک محصول.

واقعا طیف وسیعی از اقلام بر روی سایت است تا حدی سرسام آور است. از کاهش گوشت گاو (استیک بسیار, البته, از جمله "پادشاه کاهش" شما احتمالا مبارزه را به پایان برساند حتی اگر شما تا به حال خورده برای یک هفته) گاومیش کوهان دار امریکایی, گوشت گوساله, گوشت و مرغ و غذاهای دریایی به charcuterie وعده غذایی کامل کیت جداجدا سفارش داده شده مخلفات و دسر, شراب و حتی سگ رفتار این می تواند یک توقف فروشگاه وب. در حالی که آن را نمی کند ارائه اشتراک توسط نام وجود دارد مقدار زیادی از جعبه های هدیه (مانند $80-یک-ماه استیک جعبه یا ماهانه کباب جعبه با همان قیمت) است که شما قطعا می تواند سفارش خود را. نکته جالب دیگر آن را ارائه می دهد: قصاب خدمات که در آن شما می توانید مشورت یک در یک با یک قصاب به منظور سفارشی دقیقا آنچه شما می خواهید. حمل و نقل قیمت متفاوت بر اساس سفارش کل و چگونه سریع شما می خواهید مسائل خود را, اما شما می توانید پیدا کردن برخی از "حمل و نقل رایگان" معاملات و combos در سایت. نیز وجود دارد یک Steaklover امتیاز پاداش برنامه برای متعهد شوند.

در حال حاضر شما می توانید حمل و نقل رایگان زمانی که شما محل سفارش از $159 و یا بیشتر و یا خرید combos مهارت های را انتخاب کنید.

رشد بازار

مواد غذایی آنلاین ارائه دهنده رشد بازار نیز یک فروشگاه توقف در حدودی سنتی حس: آن را به فروش می رساند همه شیوه ای از آلی 100% non-GMO تجارت منصفانه محصولات قیمت عمده فروشی بنابراین شما می توانید به خرید مارک های مختلف از چیزهایی مانند حوله کاغذی, ترشیجات و تنقلات -- و همراه جعبه از گوشت و غذاهای دریایی. به فروشگاه از سایت شما باید پرداخت 60 دلار سالانه حق عضویت (که شبکه شما تضمین شده به پس انداز و رایگان هدیه به همراه حامیان عضویت رایگان برای یک خانواده کم درآمد) اما شما می توانید ثبت نام برای نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان برای تست آن را برای اولین بار. این شرکت تضمین می کند شما را به عضویت خود را پس انداز هر سال اما اگر نه به شما فروشگاه های اعتباری برای تفاوت.

شرکت گوشت تحویل گزینه های شامل چندین جعبه (a la carte کاهش در دسترس نیست) که از ویژگی های 100% چمن-تغذیه رایگان-محدوده گوشت گاو از و کارهای کوچک و, family-run مزارع در شیلی است که آیا استفاده از آنتی بیوتیک ها و یا هورمون; گواهی رایگان-محدوده و مرغ ارگانیک از خانواده متعلق به مزارع در ویرجینیا; آنتی بیوتیک و هورمون-رایگان مرتع مطرح گوشت خوک از یک خانواده متعلق به مزرعه در گرجستان; و هر دو وحشی و پایدار پرورشی غذاهای دریایی مانند ماهی ، میگو و حلزون اسکالوپ. شما می توانید انتخاب کنید از تک پروتئین جعبه یا بسته مخلوط مانند رشد بازار گوشت نمونه (11.75 پوند از مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک برای $110 یا $3.51 در هر وعده) و همچنین می توانید معاون کشیش بخش خود گوشت و غذاهای دریایی جعبه اگر شما می خواهم را انتخاب کنید و را انتخاب کنید (به طور متوسط هزینه $5.95 در هر وعده). حمل و نقل رایگان در سفارشات بیش از $49.

قصاب جعبه

لطفا توجه داشته باشید: همانطور که از مارس 27 ButcherBox اجرا کرده است waitlist برای همه اعضای جدید به دلیل بالا بودن حجم سفارش. لطفا دوباره بررسی کنید به عنوان ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله که شرایط را تغییر دهید.

ButcherBox است گوشت آبونمان خدمات است که ارائه می دهد سه نوع پروتئین قرار می دهد اما تاکید بر آن 100% علف خوار و چمن-به پایان رسید مرتع مطرح گوشت گاو, از گاو که به صورت رایگان به پرسه زدن (گوشت گاو علف خوار است گفت: به بالاتر در آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها و اسیدهای چرب سالم است و اغلب بیشتر سازگار با محیط زیست از آن pastured و مطرح در feedlots و خالص تر فربه طعم). این شرکت نیز ارائه می دهد میراث پرورش خوک از خوک ها با فراوان اکسس و یک رژیم غذایی گیاهی از علوفه و خوراک و رایگان-محدوده مرغ ارگانیک است که انسانی مطرح شده با آنتی بیوتیک ها و یا اضافه شدن هورمون. آن را می سازد یک نقطه ذکر است که آن را با این نسخهها کار میکند "به بهترین شکل ممکن برای پردازش گوشت امکانات" و این باور در نمایشگاه شیوه های کار بیش از حد.

هنگامی که شما ثبت نام شما می توانید از تمام گوشت گاو گوشت گاو و مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک مخلوط جعبه و یا ایجاد یک جعبه سفارشی. در هر صورت شما انتخاب کنید از دو جعبه اندازه بسته به چگونه بسیاری از مردم شما در حال تغذیه (یا چگونه خود را از فریزر). قیمت ها متفاوت است اما قصد دارد در شروع $129 در هر ماه. اگر شما مانند کنترل کامل سفارشی جعبه 149 $در هر ماه (یا $4.97 در هر وعده غذایی) و اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید از بیش از 20 برشهای مختلف مانند گوشت گچ بری بالا استیک, چاک, کباب, گوشت خوک, گوشت بدون استخوان گوشت خوک لغو احکام صادره ی سینه مرغ و دستگاه کلرزنی. همه از گوشت کشتی های وکیوم بسته بندی و منجمد و حمل و نقل رایگان است. به عنوان یک پاداش این شرکت است که معمولا در حال اجرا برخی از مرتب کردن بر اساس از ارتقاء رایگان مانند بیکن برای زندگی از اشتراک خود را و یا 2 پوند از ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا ماهی قزل آلا.

بیشتر اشتراک... و گوشتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن