دریافت 40 دلار در بازی رایگان است که شامل ماجراجویی های فضایی و سیاه چال خزنده - CNET

حماسه بازی اگر شما یک gamer-و یا فقط بازدید از ادم ارزان خر صفحات گاهی اوقات -- شما احتمالا می دانید که بازی

توسط SALAMNEWWS در 6 مرداد 1399
tacoma-2
حماسه بازی

اگر شما یک gamer-و یا فقط بازدید از ادم ارزان خر صفحات گاهی اوقات -- شما احتمالا می دانید که بازی حماسی دهد و به دور حداقل یک بازی رایگان هر پنج شنبه. این هفته حماسی است که به دور دو بازی که هر کدام معمولا به فروش می رساند برای $20. برای اولین بار است که خزنده سیاه چال بعدی تا قهرمان به دنبال جذاب, indie در, بازی ماجراجویی تاکوما. مثل همیشه شما می توانید دانلود یا هر دو بازی و هنگامی که شما انجام می دهند, آنها شما را به نگه داشتن برای همیشه.

حماسه بازی

بعد تا قهرمان است یک دستکش بلند به سبک خزنده سیاه چال های دست کشیده قهرمانان و سریع ء عمل. این بازی شامل راه های متعدد برای بازی (پخش) این بازی شما می توانید انفرادی و یا در حالت co-op بازی. این عنوان تنها در دسترس است برای ویندوز.

حماسه بازی

چیزی اتفاق افتاده است به شش crewmembers در این ایستگاه فضایی و شما کشف آن توسط پخش سیاهههای مربوط و ترکیب از طریق شخصی خود اثر است. در هر بخش از ایستگاه شما هستند احاطه شده توسط دیجیتال نمایندگی از crewmembers زیر خود را موازی با موضوعات داستان است که نوسان ترکیب و تقسیم کردن دوباره این داستان گفته است از طریق یک سری از ابراز کامل و متحرک تعاملی AR صحنه فرو بردن شما در حوادث در تاکوما. در دسترس برای هر دو ویندوز و مک.

ادامه مطلب: بهترین لپ تاپ های بازی برای سال 2020

این مقاله به روز رسانی به طور منظم با هفته جاری بازی های رایگان.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب