بهترین جولای 4th معاملات اتفاق می افتد در حال حاضر - CNET

معامله پس انداز قیمت نشان می دهد بیشتر (6 آیتم) استقلال روز ترین و مقدس از همه آمریکایی تعطیلات-جشن انتشار

توسط SALAMNEWWS در 7 تیر 1399

معامله

پس انداز

قیمت

نشان می دهد بیشتر (6 آیتم)

استقلال روز ترین و مقدس از همه آمریکایی تعطیلات-جشن انتشار یکی از مقدمات مدرن دموکراسی اعلامیه استقلال. به طور سنتی ما جشن با BBQs و فروش. و در حالی که حیاط خلوت cookouts ممکن است کمی رام این سال به عنوان ما سعی کنید برای حفظ فاصله اجتماعی, خرید و فروش در نوسان کامل است.

برخی از فروش در حال حاضر آغاز شده است; دیگران نمی شود و تا هفته آینده یا ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. ما گرد فروش و معاملات در حال حاضر در حال پیشرفت است و قرار دادن آنها را در اینجا برای مرور خود را لذت. آیا شما به دنبال برای ملافه و تشک (4 است که همیشه یک تعطیلات خوب برای تشک فروش) لوازم برقی یا الکترونیک شما در پیدا کردن چند چیز به اشتها خود را تیز کردن در اینجا. و چک کنید چرا که ما در به روز رسانی این مقاله اغلب برای اضافه کردن معاملات جدید را به عنوان آنها می آیند در خط.

Audeze

این Audeze LCD-i3 in-ear headphones در فروش برای $675 هنگامی که شما با استفاده از کد تخفیف CNETJULY در پرداخت. مسطح مغناطیسی رانندگان نادر در earbuds و ایده آل برای بازی برگشت 24-bit high res صوتی از طریق بلوتوث 5.0 با AptX و AptX پشتیبانی از HD است.

این معامله خوب است از طریق جولای 5.

Astell & Kern

Astell & Kern را KANN مکعب است $1,125 هنگامی که شما درخواست کد تخفیف CNETJULY در پرداخت. این بالا راحت و کاربر پسند پخش موسیقی قابل حمل است که با هدف صوت به دنبال یک بازیکن است که به عنوان خوب یا بهتر -- از سیستم صوتی در اتاق نشیمن خود را.

این معامله خوب است از طریق جولای 5.

سامسونگ

به دنبال یک استیل فرانسوی-درب یخچال را با 25.5 مس. ft. ذخیره سازی و فیلتر یخ ساز ؟ این سامسونگ مدل #RF260BEAESR است $400 خاموش در حال حاضر از طریق جولای 8.

Jackbox

از هم اکنون از طریق ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته Jackbox بازی ارائه شده است محبوب ترین بازی ها تا 50%. تقریبا همه چیز را در فروش است اما در اینجا نکات برجسته:

  • بازدید Jackbox بازی برای 50 ٪ خاموش در Drawful 2 (در حال حاضر $5), Quiplash (در حال حاضر 5 دلار) و یا Jackbox حزب بسته (در حال حاضر $12.50).
  • رفتن به نینتندو سوئیچ فروشگاه برای 35 ٪ خاموش Jackbox حزب پک ($16.24) یا 40 ٪ خاموش Jackbox حزب پک 5 ($18).
  • در PS4 فروشگاهصرفه جویی 50 ٪ در Drawful 2 (5 دلار) 40 درصد در Jackbox حزب پک 3 ($15) و یا 35 درصد در Jackbox حزب پک 6 ($19.49).
سامسونگ

سامسونگ 4.5 مس. ft. 10-چرخه با راندمان بالا جلو بارگذاری واشر شامل درمان بخار از ویژگی های به حذف لکه ها بدون قبل از درمان به عنوان به خوبی به عنوان خود-تمیز کردن حالت نگه می دارد که درام از 99 درصد از باکتری ها. آن را 630 دلار از 900 دلار در حال حاضر از طریق جولای 8.

بهترین خرید همچنین دارای برخی از تخفیف واشر/خشک کن و بسته بندی در فروش برای تعطیلات.

سامسونگ

سامسونگ در خشک کن مدل # DVE45R6100C است 7.5 مس. ft. برقی خشک کن با امکانات مانند بخار پاکسازی+ است که حذف بیش از 99 درصد از میکروب ها و باکتری ها در حالی که بخار از ویژگی های شل و smooths چین و چروک از پوشیدن روزمره است.

این معامله خوب است از طریق جولای 8.

فلوید

فلوید مبلمان شناخته شده است برای طرح های جذاب و با کیفیت بالا ایجاد و در حال حاضر از طریق جولای 5 وجود دارد میزان فروش برای $125 خاموش هنگامی که شما با استفاده از کد تخفیف تابستانی در پرداخت. در اینجا برخی از f جالب ترین معاملات:

فروش اجرا می شود از طریق جولای 5.

لانه ملافه

از هم اکنون از طریق جولای 12, لانه ملافه ارائه 20 ٪ تخفیف برای تمام خرید 150 دلار یا بیشتر زمانی که شما با استفاده از تخفیف کد آتش بازی در وارسی. که شامل سایت تشک تختخواب و ملافه ان, مبلمان, ملافه کودک و حتی یک doggie تخت.

بروکلین ملافه

از هم اکنون از طریق جولای 7, بروکلین ملافه ارائه شده است 25% همه چیز شما می توانید پیدا کردن در سایت. که شامل تشک و ملافه و لوازم جانبی. استفاده از کد های تبلیغاتی INDEPENDENCE25 در پرداخت.

RVMattress

RVMattress دارای یک تمرکز منحصر به فرد: تشک برای rv ها و خانه های تلفن همراه. این سایت دارای یک انتخاب از بروکلین تشک سفارشی برای جاده ها و همچنین به عنوان ملافه و لوازم جانبی را برای مطابقت با.

در حال حاضر از طریق جولای 7, بدست آوردن هر چیزی که در سایت برای 25% تخفیف با کد تخفیف INDEPENDENCE25 در پرداخت.

لیلا خواب

از هم اکنون از طریق جولای 5, لیلا خواب ارائه شده است یک معامله در آن ترکیبی جدید تشک. خرید هر اندازه لیلا ترکیبی تشک و 200 دلار دریافت کردن همراه با یک جفت از لیلا حافظه فوم بالش به صورت رایگان.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن