بهترین دوچرخه سواری داخل سالن مربیان برای سال 2020: Tacx, Wahoo, ساری و بیشتر - CNET

اگر شما یک دوچرخه سوار به دنبال آموزش های خود را در داخل خانه یک مربی دوچرخه سواری داخل سالن است که احتمالا به

توسط SALAMNEWWS در 15 تیر 1399

اگر شما یک دوچرخه سوار به دنبال آموزش های خود را در داخل خانه یک مربی دوچرخه سواری داخل سالن است که احتمالا بهترین گزینه است. بر خلاف استاندارد ورزش دوچرخه یا چرخش دوچرخه که نسبتا ثابت دوچرخه مربیان به طور خاص طراحی شده برای تکرار این احساس از جاده و واقع بینانه صعود و فرودها مقاومت است که با آن می آیند. این نه تنها فراهم می کند یک تجربه جذاب تر اگر شما در حال استفاده, روش سوارکاری در خارج از آن را نیز نگه می دارد شما را در مسیر خود را با آموزش برنامه اگر شما مجبور هستید در داخل با توجه به آب و هوای نامساعد.

وقتی که می آید به داخل سالن دوچرخه مربیان وجود دارد بسیاری از گزینه های مختلف-مانند درایو مستقیم مربیان اصطکاک مربیان و غلتک مربیان -- وجود دارد. بنابراین اگر شما مطمئن نیستید آنچه شما دنبال آن هستید همه چیز می تواند طاقت فرسا است. خوشبختانه یکی از فعالیت های مورد علاقه من است تمیز کاری اینترنت, خواندن نظرات تا چشمانم عبور و سپس چیدن بهترین گزینه برای تست بنابراین شما لازم نیست که.

هدف من این بود که تا پایان با یک لیست است که شامل همه انواع دوچرخه سواری داخل سالن مربیان برای دوچرخه سواران در سطوح مختلف مهارت و با بودجه های مختلف. من در مقایسه با تمام گزینه های موجود پنج بهترین دوچرخه سواری داخل سالن مربیان در چندین قیمت متفاوت و کاملا تست شده آنها. این که آیا شما با نام تجاری جدید برای دوچرخه سواری داخل سالن و یا یک حرفه ای به دنبال به روز رسانی خود را راه اندازی شما پیدا کردن چیزی در اینجا است که متناسب با.

این Tacx Neo 2T هوشمند مربی است نه مادر بزرگ خود را مربی دوچرخه سواری. خوب مادر بزرگ شما احتمالا باید یک مربی دوچرخه سواری, اما نکته من این است که این چیزی که شدید -- در بهترین راه. اگر چه شما می توانید با استفاده از Neo 2T به عنوان یک مستقل مربی من متمرکز بر آزمایش های هوشمند خود را آموزش قابلیت اتصال آن به Tacx آموزش برنامه رایگان است که برای توابع پایه اما نیاز به یک اشتراک ماهانه از $12 به 17 دلار برای دسترسی به ویژگی های حق بیمه.

با نرم افزار که شبیه به Zwift شما می توانید مربی خود را از طریق بلوتوث را انتخاب کنید و از چندین تمرینات مختلف و یا "فیلم" که شما را از طریق شبیه سازی جاده ها و inclines تا 25 درصد. نتیجه این شد تقریبا ترسناک واقعی و ارائه برخی از جدی جاده احساس. اگر من بسته شد چشم من, من فکر کردم من بود تا دامنه از دولومیت.

مربی فوق العاده آرام است خوب اگر شما سحر خیز که می خواهد به برخی از آموزش بدون بیدار شدن از خواب بقیه از خانه خود را. و در حالی که من اصلا شخصا پا قدرت و یا استقامت برای رسیدن به نئو 2T قدرت کلاه از 2200 وات حتی در شخصی من سرعت های بالا در آن باقی می ماند پایدار و بدون هر گونه لرزش در همه.

وجود دارد برخی از چیزهایی که شما باید در ذهن داشته باشید با این مربی ، نئو 2T هوشمند مربی است که تنها در این لیست است که نیاز به حذف کامل از روی چرخ عقب و کاست بر روی دوچرخه خود را. و برای انجام این کار به درستی, شما نیاز به ابزار تخصصی است. چیز دیگری که به یاد داشته باشید این است که در حالی که Tacx Neo 2T آمده با چند جداکننده به دوچرخه خود را متناسب با آن را تنها سازگار با برخی کاست ، اگر شما به فکر خرید Neo 2T که قیمت در حدود $1,400 مطمئن شوید که شما بررسی مشخصات و شما باید یک دوچرخه که سازگار -- و یا که شما نیز راحت سرمایه گذاری های مختلف در یک دوچرخه است.

در حالی که من تا به حال یک تجربه مثبت با همه داخل سالن دوچرخه مربیان در این لیست اگر من مجبور به انتخاب فقط یکی از آن خواهد بود که Wahoo KICKR ضربه محکم و ناگهانی. کل فرایند آسان به دنبال. و به عنوان کسی که نمی باید مقدار زیادی از زمان به فراغت آسان راه اندازی است که همیشه در بالای لیست من.

مربی آماده بود برای رفتن به سمت راست خارج از جعبه با هیچ مونتاژ مورد نیاز است. شما باید به مجموعه ای از دوچرخه خود را -- یا با شامل انتشار سریع سیخ یا یک آداپتور مناسب اگر دوچرخه شما دارای یک طریق محور چرخ عقب-اما هنگامی که شما از آن آویزان آن را انجام داده در یک ضربه محکم و ناگهانی (فوق العاده قشنگ جناس در نظر گرفته). من آرزو می کنم وجود دارد گزینه ای را انتخاب کنید که سیخ شما می خواهم همراه با مربی (حتی اگر هزینه آن کمی اضافی) اما این نیست که دست کشیدن بر روی KICKR ضربه محکم و ناگهانی خود را. این یک گله با تمام این نوع از دوچرخه سواری داخل سالن مربیان به طور کلی.

هنگامی که دوچرخه است و در محل شما می توانید اتصال مربی به هر شخص ثالث, آموزش برنامه -- که یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان از Zwift با خرید گنجانده شده به طوری که برنامه من استفاده می شود برای تست مربی. هنگامی که من در حال حرکت بودم که بلافاصله تحت تاثیر قرار. به 10.5 پوند چرخ طیار ارائه شده سوار صاف و آرام با بیش از حد واقع بینانه جاده احساس. هنگامی که با استفاده از Zwift مقاومت تنظیم خودکار و ماهرانه تقلید واقعی شرایط جاده و صعود تا 12 ٪ شیب. همانطور که من برداشت تا سرعت KICKR ضربه محکم و ناگهانی ماند پایدار و بدون هر گونه لرزش و چرخ جلو بالابر بلوک ماند بصورتی پایدار و محکم در جای خود حتی در یک لغزنده حرکت کفپوش وینیل.

چند چیز توجه داشته باشید: این مربی تنها همراه با انتشار سریع سیخ بنابراین اگر شما نیاز به یک آداپتور برای یک طریق محور دوچرخه شما باید آن را خرید به صورت جداگانه. مربی نیز تنها یک در این لیست است که نیاز به یک منبع قدرت خارجی به این معنی که شما باید به آن را به یک پریز برق در دیوار. در حالی که این نبود dealbreaker آن است که یک پتانسیل نزولی پس از آن محدودیت مربی قابل حمل است. نیز وجود دارد بدون سوئیچ روشن و خاموش-شما به نوبه خود این مربی و با متصل کردن آن و یا قطع آن است. دوباره یک معامله بزرگ از من جدا از همه ی الکترونیک زمانی که من با استفاده از آنها به هر حال, اما آن را هنوز هم ارزش ندارد.

Alpcour نیست به عنوان شناخته شده به عنوان نبراسکا یا ساری در, دوچرخه سواری, محافل, تا زمانی که من تو را دیدم که آن را به حال بیشتر 4 - و 5-بررسی ستاره در آمازون و شما می توانید آن گیر برای زیر $300, من تا به حال تست آن برای دیدن اگر آن را می تواند ایستادن در برابر بزرگتر ، بر خلاف دیگر مدل های مشابه در این لیست آن را ندارد هوشمند آموزش قابلیت های بنابراین شما می توانید استفاده از آن را با هر نرم افزار آموزش. اما تا آنجا که به عملکرد اساسی می رود من تحت تاثیر قرار گرفته بود.

مایع دوچرخه مربیان پایدار ارائه, اما, هوای آزاد مانند سوار و Alpcour نمی نا امید. مربی بود و محکم برگزار شد و دوچرخه بصورتی پایدار و محکم در جای خود حتی به عنوان من را برداشت تا به سرعت. مقاومت و اصطکاک به طور خودکار با تغییر نوسانات در رکاب زدن با سرعت پس از آن واقعا احساس مانند یک سوار. چرخ جلو بالابر بلوک آیا تمایل به لغزش کمی در حالی که من سوار که نبود یک معامله بزرگ است اما می تواند کمی آزار دهنده است. در همه انصاف من تا به حال مربی در کفپوش وینیل که می توانید لغزنده است. اگر آن شما را اذیت بیش از حد شما به راحتی می توانید اصلاح این با قرار دادن لاستیک نازک ورزش حصیر زیر مربی دوچرخه سواری.

این Alpcour مایع مربی دوچرخه سواری بود کمی بلندتر از مشابه دیگر مربیان در این لیست اما آن را ایجاد نمی کند به اندازه کافی سر و صدا به هر یک از نقاط دور از آن. سر و صدا نیز بستگی به نوع دوچرخه استفاده می کنید. زمانی که من با استفاده از Schwinn جاده دوچرخه با چرخ های صاف, آن را به سختی قابل شنیدن است. اما زمانی که من آن را آزمایش با من و خواهرزاده دوچرخه سواری در کوهستان است که ضخیم, گران, لاستیک, آن را بطور قابل توجهی بلندتر.

در حالی که این مربی است که سازگار با اکثر 26 به 29 اینچ دوچرخه و 700c چرخ مانند با Wahoo, شما باید مطمئن شوید که شما حق سیخ به درستی ضمیمه دوچرخه خود را. همچنین مانند نبراسکا آن می آید با یک استاندارد انتشار سریع سیخ اما اگر شما یک دوچرخه با یک طریق محور شما باید برای خرید یک به طور جداگانه.

من می خواهم به مقدمه این است که غلطک ممکن است حداقل ویژگی های در این لیست اما نمی قضاوت یک کتاب توسط پوشش آن. نسبت به دیگر مدل های ساری آلومینیوم غلطک که قابلیت 16 اینچ پایه های چرخ که متناسب ترین دوچرخه اندازه و سه 3.25 اینچ آلومینیوم غلتک درام شد سخت ترین برای دریافت استفاده می شود.

که تا حدودی بازتابی در من به عنوان یک سوار (اگر شما در حال حاضر مقدار زیادی از تجربه با دوچرخه سواری داخل سالن مربیان و یا در فضای دوچرخه سواری, شما به احتمال زیاد به آن را حق دور) و تا حدودی به دلیل این واقعیت است که غلتک مربیان نیاز به تمرکز آگاهانه تر از مدل های دیگر است. اگر شما از دست دادن تمرکز و ذهن خود شروع به سرگردان, شما می توانید به راحتی سقوط حق بیش از -- یک وضعیت که من پیدا کردم خودم را در زمان بیش از من می خواهم به اعتراف.

اما غلتک مربیان هستند ساخته شده است برای کمک به بهبود تعادل و کنترل و پس از تنها چند روز از عمل و جدی برخی از نا امیدی من متوجه بهبود گسترده در عملکرد من است که یک عهد به چگونه به خوبی این مربی کار خود را می کند. و از آنجا که شما باید به پدال کل زمان شما با استفاده از این ترینر به نگه داشتن دوچرخه راست شما یک قاتل تمرین. یک بار من رو قطع غلطک و در واقع حرکت من شگفت زده در چگونه آرام غلطک بودند و چگونه به شدت پا لاستیک لنت برگزار مربی در محل حتی به عنوان من را برداشت تا به سرعت.

به علاوه دیگر این است که غلطک بودند عملا آماده رفتن به سمت راست از جعبه. من تا به حال انجام بود که آشکار شدن آنها و تنظیم جلو غلتک به طوری که آن را به درستی به انتظارنشسته بودند با دوچرخه من و من آماده برای سوار شدن (و یا سقوط بیش از چندین بار قبل از من در واقع سوار).

توصیه می شود اما هنوز تست شده

جنبشی

من تا به حال شانس به شخصا تست جنبشی راک اند رول مربی هنوز اما من شامل آن در لیست برای چند دلیل است. همانطور که از نام آن پیداست, راک اند رول, مربی طراحی شده است اجازه می دهد تا برای یک سمت به سمت تاب حرکت که شبیه طبیعی نوسان سواری در خارج از منزل.

در 12 پوند آن چرخ لنگر نیز بزرگتر از هر مربی دیگر در این دسته. با توجه به جنبشی این اجازه می دهد تا به صورت خودکار برنامه-کنترل مقاومت زمزمه آرام عملیات طیف وسیع تری از دوچرخه سازگاری و بهبود اینرسی فراهم می کند که بیشتر از یک جاده احساس مانند. در حالی که حداکثر شیب کمی پایین تر از نبراسکا KICKR ضربه محکم و ناگهانی -- 10 ٪ در مقابل 12 درصد -- از آن می رود تا به حداکثر مقاومت 1800 وات در 30 مایل در ساعت است.

چون آن مربی راک اند رول مربی با این نسخهها کار با جنبشی خود آموزش نرم افزار و یا برنامه های شخص ثالث مانند Zwift یا TrainerRoad. جنبشی مربی است که سازگار با تقریبا هر دوچرخه, اما مانند دیگر سبک های مشابه در این لیست اگر دوچرخه خود را به عقب از طریق-محور شما نیاز به یک آداپتور است که شما هزینه اضافی $49.

این همه برای تلفن های موبایل خوب, اما زمانی که من این شانس را به آزمون مربی خود من من گزارش با تجربه شخصی من.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب