بهترین روترهای بازی 2020 - CNET

اگر شما نگه دارید گرفتن گلوله کشته زمانی که شما سعی می کنید دست خود را در Fortnite و یا گل در زمانی که شما باز

توسط SALAMNEWWS در 21 مرداد 1399

اگر شما نگه دارید گرفتن گلوله کشته زمانی که شما سعی می کنید دست خود را در Fortnite و یا گل در زمانی که شما بازی راکت لیگ، خوب... شاید شما فقط که همه خوب در بازی های رقابتی آنلاین نیست. سپس دوباره، اگر شما با persistent lag تاخیر مداوم در طول آن تصمیمات حیاتی تقسیم دوم است که internet connection تفاوت بین پیروزی و شکست، شاید اتصال به اینترنت خود را به خاطر سرعت تنبل خود را سرزنش شده است. برخی از پارسه تاخیر نبرد با سخت گیری دستگاه های خود را از طریق پورت اترنت, اما برخی دیگر نمی تواند در برابر تماس آسیر از یک دستگاه بی سیم مقاومت در برابر و امتناع از سیم. اگر این طور است، ممکن است به فکر ارتقاء روتر بی سیم خود باشید.

قبل از خرید هر روتر برای بازی، من می توانم خواندن راهنمای مبتدی من به تاخیر بازی توصیه می کنند تا ببینید که اگر هر چیز دیگری شما می توانید انجام دهد برای کمک به پایین آوردن پینگ خود را وجود دارد. my beginner's guide to gaming lag در بسیاری از موارد، چیزی به آسانی به عنوان حرکت روتر بی سیم خود را به یک نقطه متفاوت و یا تنظیم زاویه آنتن ممکن است همه شما نیاز به ضربه سطح قابل عبور از عملکرد. اما اگر همه اینها را امتحان کرده اید و آماده ارتقا می شکنید، در جای مناسبی قرار می دهید.

شما گزینه های زیادی را در اختیار داریکه وعده تقویت تجربه بازی شما را می دهد -- اما کدام روتر بازی واقعا بهترین است؟ ارزش آن را به تکه تکه کردن بزرگ در یکی که پشتیبانی از سریع جدید Wi-Fi 6 استاندارد؟ این چیزی است که من می خواستم به دانم، بنابراین من شروع به آزمایش چیزها، در تلاش شخصی برای پیدا کردن سریع ترین روتر برای افزایش اتصال به اینترنت من. راهنمای این خریدار شامل همه چیز من تا کنون در بر داشت، با شروع با مدل من فکر می کنم شما باید در اول در شکار خود را برای بهترین روتر بازی صفر است. من این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنم.

تایلر لیزنبی/سی نت

پس از ماه ها از آزمون، ASUS RT-AC86U اولین توصیه من برای بهترین روتر بازی است. در حال حاضر فروش حدود 180 دلار، این روتر بی سیم باند دوگانه با پردازنده 1.8 گیگاهرتزی دو هسته ای بهترین روتر بی سیم برای قیمت، ارائه عملکرد فوق العاده و ویژگی های است. در واقع، این روتر بازی اسوس در تست های ندری ما، به طور کلی تمام کننده برتر بود. با تشکر تا اندازه ای به پردازنده دو هسته ای خود را، آن را سریع ترین سرعت در باند 5 گیگاهرتز از هر روتر بی سیم در خارج از سوپر سریع Wi-Fi 6 مدل ما تست آمار.

همچنین دارای یک برنامه روتر اسوس عالی و رابط کنترل وب، از جمله کیفیت مفید موتور سرویس و بسیاری از راه های دیگر برای بهینه سازی اتصال شما، به علاوه طراحی بازی دوستانه بدون اینکه بیش از حد بالا. اگر شما می خواهید بازی فکر ارتقاء روتر بی سیم اما شما در مورد خرید بیش از شما نیاز نگران, نگاه کنید نه بیشتر -- این روتر بازی بازدید نقطه شیرین.

یک نکته آخر -- اسوس نسخه جدیدی از این روتر در سال 2020 آینده دارد که از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند. ما هنوز در مورد این روتر جدیدتر اسوس خیلی نمی دانیم، اما انتظار داریم که یکی در دست داشته باشد تا خیلی زود آزمایش کند، پس با ما باشید.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب