نیوزیلند است و اساسا حذف coronavirus - CNET

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز دوشنبه اعلام کرد هیچ جدید و یا فعال COVID-19 موارد است. ما

توسط SALAMNEWWS در 19 خرداد 1399
New Zealand COVID

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز دوشنبه اعلام کرد هیچ جدید و یا فعال COVID-19 موارد است.

مارتی ملویل/خبرگزاری گتی ایماژ
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

وجود دارد جدید و یا فعال موارد COVID-19 در نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز دوشنبه اعلام کرد. این کشور تا به حال بیش از 1500 coronavirus موارد و 22 مرگ و میر در کل. اما در حال حاضر آن است که هیچ فعال موارد برای اولین بار پس از فوریه. Protocol wine studio گفت: هنوز هم وجود دارد "یک راه طولانی به سفر و در عین حال" اما نیوزیلند است که بلند ترین آن COVID-19 محدودیت.

"ما با اعتماد به نفس ما را حذف کرده اند انتقال این ویروس در نیوزیلند" protocol wine studio روز دوشنبه گفت:. "اما حذف نه یک نقطه در زمان آن است که تلاش پیگیر."

نیوزیلند مرزهای بسته باقی می ماند جز به شهروندان و ساکنان. هر تازه واردان به ملت باید قرنطینه به مدت دو هفته. دیگر COVID-19 محدودیت هایی که در حال حاضر برداشته شده است.

آخرین مورد جدید گزارش شد 17 روز پیش با حدود 300,000 نفر در کل آزمایش در نیوزیلند. این کشور دارای جمعیت حدود 5 میلیون. در مقایسه با ایالات متحده است پیشرو در جهان با تقریبا 2 میلیون نفر و بیش از 110,000 COVID-19 مرگ و میر با توجه به شماره پیگیری از جان هاپکینز و پزشکی است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اندازه گیری coronavirus در فاضلاب می تواند کمک به پیش بینی...

3:54

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن