بهترین سرد-دم کردن قهوه ساز 2020: Oxo Filtron, Bialetti, Espro, Gourmia و بیشتر - CNET

سرد-دم کردن قهوه, قوی, شیرین, بسته بندی شده با طعم و بسیار کمتر اسیدی مزه تر از به طور منظم قهوه داغ و یا سرد,

توسط SALAMNEWWS در 8 مرداد 1399

سرد-دم کردن قهوه, قوی, شیرین, بسته بندی شده با طعم و بسیار کمتر اسیدی مزه تر از به طور منظم قهوه داغ و یا سرد, قهوه دم کرده را با آب داغ. اینها فقط چند دلیل که چرا مصرف کنندگان قهوه پیدا کردن این نوشیدنی خوشمزه است که خیلی سخت به مقاومت در برابر.

محلی خود را در رستوران و کافی شاپ می دانم که بیش از حد: خوشمزه خود را سرد brews می تواند exorbitantly آسیا. البته خود را به طور منظم قهوه و سرد قهوه گران هستند و همچنین پس از دم خود را cuppa است که احتمالا در کیف پول خود را ، خوشبختانه با حق قهوه و کمی زمان ساخت سرد-دم کردن قهوه می تواند به آسانی به عنوان اضافه کردن در دمای اتاق یا آب سرد بیش از حد قهوه و اجازه دادن به آن شیب دار است. و تشکر به تعداد فزاینده ای از خانه دم سرد, اسباب بازی, شما می توانید شروع به سرد دم کردن قهوه در سبک. این راه بهتر از قهوه سنتی گلدان.

برخی از دم سرد ساز گزینه می توانید تا شلاق زدن یک دسته در کسری از زمان آن معمولا طول می کشد. این Gourmia دم سرد قهوه ساز یک نمونه عالی است. مقابله با ماشین از تکمیل روند در دقیقه به جای ساعت.

این Bialetti دم سرد قهوه ساز.

تایلر Lizenby/CNET

اگر سرعت نیست یک اولویت وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های دیگر. Oxo سرد آبجو است مقرون به صرفه و آسان به کار گیرند و باعث می شود بسیار عالی سرد قهوه دم کرده تمرکز کنید. نیز Takeya و Bialetti کوزه همچنین قیمت است که بسیار آسان به بلع است. سنتی سرد دم سازندگان مانند کسانی که نیاز به حداقل 12 ساعت از دم اما جانبازان به شما بگویم این مسائل است که ارزش صبر کنید سرد روش دم.

هر راه شما در اینجا دلیل این که شما در بازار برای بهترین دم سرد قهوه ساز. مهم نیست که چگونه شما ترجیح می دهند خود را سرد قهوه -- لوبیا و یا به دلایل ultraconcentrated آماده دیروز یا با حداقل بدون هیچ زحمتی -- این لیست کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن بهترین دستگاه متناسب با نیاز شما به عنوان یک عاشق قهوه بدون وارد شدن به آب گرم. ما در به روز رسانی این لیست با محصولات جدید.

ادامه مطلب: بهترین قهوه ساز برای سال 2020

تایلر Lizenby/CNET

نسیم به کار Oxo خوب چنگک دم سرد قهوه ساز ارائه می دهد یک راه آسان برای steeping و زور زدن زمینه را در دمای اتاق در هنگام سرد-دم کردن قهوه. از دم سرد Oxo خوب چنگک ها باعث می شود به طور مداوم قوی, شیرین و خوشمزه با اسیدیته پایین. برای اضافه کردن یک لایه اضافی از تصفیه Oxo خوب چنگک بسته نرم افزاری کاغذ فیلتر است که می تواند کمک آبجو فولاد ضد زنگ مش خوب فیلتر قابل استفاده مجدد. اگر می خواهید مطمئن چای داغ خوب مدتها نیز می تواند به عنوان یک tea infuser خود را برای پر کردن فنجان یا شیشه.

فراتر از ابزار این قهوه ساز را کنار می گذارد و به یک شیک شیشه ای تنگ و ظرف آب جوش را نگاه شگفت انگیز بر روی میز خود را به عنوان شما را در خدمت مهمانان است. ما به عنوان خوانده شده Oxo دم سرد قهوه ساز نقد و بررسی.

برایان بنت/CNET

ساخته شده برای زندگی در یخچال خود را مقرون به صرفه Bialetti دم سرد پارچ پور می تواند به طور مستقیم به عینک. این دستگاه قهوه داخلی فولاد ضد زنگ سبد فیلتر مش گسترده ای که قبول grinds قهوه بدون اینکه یک ظرف غذا در حالی که درب مهر و موم شده را نگه می دارد طعم و تازه زمانی که شما مایل به قهوه سرد. متمرکز دم آن را می سازد قوی و غنی, بسته بندی شده با یک دلپذیر طعم قهوه. اشکال اصلی این دم سرد ساز است که شما نیاز به تخلیه آن فیلتر داخل پارچ با دست. ما به عنوان خوانده شده Bialetti دم سرد قهوه ساز نقد و بررسی.

تایلر Lizenby/CNET

یکی امتحان کردم و درست دم روش برای ساخت دم سرد است به استفاده از مطبوعات فرانسه با قهوه steeping یک شبه. یک اشکال در فرایند دم از این ساده مفتولهای هر چند که آنها تمایل به فقیر فیلتر. نتیجه این است که اغلب یک ریگ نوشیدنی -- جامد قهوه معلق در آب حل, به خصوص اگر شما لازم نیست که درشت خرد کردن برای دانه های قهوه خود را. این Espro مطبوعات P5 پردازد ریگ قهوه مشکل با استفاده از دو فولاد ضد زنگ سبد فیلتر مش. اضافی سطح فیلتراسیون کمک می کند تا P5 ایجاد دم سرد (یا گرم) که زیبا و صاف و خوش طعم. این نوشیدنی به Espro brews نیست که متمرکز به عنوان دیگر محصولات را. چه خوب است که شما می توانید چای دم با Espro فقط به عنوان به راحتی. ما به عنوان خوانده شده Espro مطبوعات P5 نقد و بررسی.

تایلر Lizenby/CNET

به دنبال یک راه مقرون به صرفه را به دم سرد در دسته? این Filtron آب سرد قهوه آبجو ایجاد یک کامل 36-هر اونس تنگ از قوی قهوه تمرکز است که شما می توانید فروشگاه در یخچال شما. غنی و خوشمزه, قهوه شما پور از Filtron است با کیفیت عالی. فقط هشدار داده می شود: این Filtron آبجو نسبتا پیچیده راه اندازی و اندازه بزرگ آن نیازمند مقدار زیادی از فضای ضد. ما به عنوان خوانده شده Filtron آب سرد قهوه آبجو نقد و بررسی.

تایلر Lizenby/CNET

نیاز خود را بلند شیشه ای از دم سرد ؟ سپس Gourmia دم سرد قهوه ساز راست تا کوچه شما. پمپ خلاء-طراحی الکتریکی لوازم خانگی می دم نوشیدنی خود را در 4 دقیقه ، که مسخره زمان کوتاه برای ایجاد سرد دم در اما به عنوان شما ممکن است انتظار طعم و مزه آن 4 دقیقه brews ضعیف است. خوشبختانه اعضاء دم زمان به 15 دقیقه تولید بسیار قوی تر بنوشید. و که هنوز هم به صبر طولانی نیست در مقایسه با 12 ساعت steeping که سرد دم معمولا طول می کشد. جزئیات CNET کامل بررسی Gourmia دم سرد قهوه ساز.

تایلر Lizenby/CNET

در خارج از یک مدرسه قدیمی Mason jar, آن را سخت به ضرب و شتم که قیمت پایین از این Takeya سرد قهوه آبجو. این BPA رایگان ماشین ظرفشویی امن پلاستیکی پارچ می آید با یک مهر و موم مهر و موم شده و دارای مشخصات باریک ساخته شده به داخل درب یخچال قفسه. با آن خوب-مش فیلتر قابل استفاده مجدد آن را آسان به تمیز می کند و محکم رضایت بخش دم سرد. اگر شما می خواهید قوی متمرکز قهوه, هر چند این محصول نیست بهترین انتخاب خود را به عنوان آن brews یک نوشیدنی ضعیف تر نسبت به محصولات مشابه. ما به عنوان خوانده شده Takeya دم سرد قهوه ساز نقد و بررسی.

تایلر Lizenby/CNET

اگر شما می خواهید به راحتی از Oxo بزرگتر سرد قهوه آبجو در یک اندازه جمع و جور این آشپزخانه ابزار است برای شما. این پاینت اندازه Oxo جمع و جور و دم سرد قهوه ساز shoehorns به نقاط تنگ در اطراف خانه. با وجود آن قد و قامت ریزه اندام, اگر چه, قهوه ساز brews نوشیدنی فقط به عنوان متمرکز به عنوان خواهر و برادر بزرگتر آن است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: خود را سرد و خوشمزه-دم کردن قهوه در خانه

1:28

بیشتر راهنماهای برای دوستداران قهوهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن