بهترین قهوه ساز دم سرد سال 2020: اکسو، بیالتی، فیلترون و بیشتر - CNET

به شدت قوی، و بسته بندی شده با شیرینی و اسیدیته کم، قهوه دم سرد سخت است به کم کردن. این امر به خصوص در روزهای

توسط SALAMNEWWS در 25 مرداد 1399

به شدت قوی، و بسته بندی شده با شیرینی و اسیدیته کم، قهوه دم سرد سخت است به کم کردن. این امر به خصوص در روزهای گرم تابستان و یا هر زمان شما هوس طراوت با یک مشت کافئین بزرگ درست است. •کافی شاپ و رستوران های محلی شما هم می دانیم که: دم های سرد خوشمزه آنها می تواند به طور زیاد قیمت.

قهوه های معمولی و قهوه های یخ دار آنها نیز پرقیمت است، بنابراین دم کردن جو خود احتمالا به بهترین سود کیف پول شما است. و با دانه های مناسب قهوه و کمی وقت، ساخت قهوه دم سرد می تواند به ground coffee آسانی به عنوان اضافه کردن اتاق دما یا آب سردتر به قهوه زمین و اجازه آن را تند. و به لطف تعداد رو به رشد اسباب بازی های سرد خانه، می توانید قهوه سرد را به سبک شروع کنید. بهتر از يه قهوه ي سنتي ـه

برخی از گزینه های سرد دم ساز می تواند شلاق تا دسته ای در کسری از زمان آن معمولا طول می کشد. the Gourmia Cold Brew Coffee Maker is a excellent example. دستگاه شمارنده به جای ساعت، فرایند را در چند دقیقه کامل می کند.

قهوه ساز دم سرد Bialetti.

تایلر لیزنبی/سی نت

اگر سرعت در اولویت قرار نگیرید، جایگزین های زیادی وجود دارد. آبجو سرد آبجو Oxo مقرون به صرفه و آسان به کار می کند و باعث می شود بسیار عالی سرد دم قهوه غلیظ. به همین ترتیب، تاکه یا و بیالتی پرتاب قیمت نیز که آسان به بلع. سنتی سرد دم سازندگان مانند کسانی که نیاز به حداقل 12 ساعت دم کردن زمان، اما ارادتمند به شما خواهد گفت که stuff ارزش انتظار از روش دم کردن سرد است.

به هر حال، شما اینجا هستید چون در بازار بهترین قهوه ساز دم سرد هستید. مهم نیست که چگونه قهوه سرد beans خود را ترجیح می دهید -- دانه ها یا زمین ها، فوق متمرکز، آماده دیروز یا با حداقل دردسر -- این لیست کمک خواهد کرد که بهترین دستگاه برای مناسب نیازهای خود را به عنوان یک عاشق قهوه، بدون اینکه به آب گرم. hot water ما این لیست را با محصولات جدید به روز می کنیم.

به ادامه مطلب: بهترین قهوه ساز برای سال 2020

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن