بهترین آسیاب قهوه برای سال 2020: Cuisinart, Breville, Oxo, Baratza و بیشتر - CNET

فنجان های بزرگ قهوه فقط زمانی اتفاق excellent coffee maker نمی افتد که یک قهوه ساز عالی دم دانه های تازه. بخش

توسط SALAMNEWWS در 24 مرداد 1399

فنجان های بزرگ قهوه فقط زمانی اتفاق excellent coffee maker نمی افتد که یک قهوه ساز عالی دم دانه های تازه. بخش نهایی معادله یک آسیاب قهوه با کیفیت است. یک چرخ بد چیزی را که در غیر این صورت حق بیمه خواهد بود، بادبافان بکر را نابود می کند. قهوه ای که از این زمین های با اندازه های خطرناک درست شده باشد به طور ناهمتا استخراج خواهد شد. و در نهایت که منجر به جو وحشتناک، و یا قطعا جاوا بسیار کمتر از پتانسیل طعم آن است.

نذار اين اتفاق براي تو بيفته یک چرخ قهوه جدی که کالا، فنجان پس از فنجان تحویل می شود. من سه مورد علاقه خود را در زیر انتخاب کرده ام، و به دنبال آن لیستی از چرخ های برقی دیگر که من از طریق سرعت خود را قرار داده است. ماشین های نهایی آسیاب قهوه تحویل سازگار آسیاب (آن را خوب یا درشت، بسته به تنظیم آسیاب)، با موتورهای قدرتمند و ویژگی های آسیاب مفید و تنظیمات، و آنها آسان برای استفاده و تمیز کردن.

بله، لیست راهنمای خریداران در 100 دلار شروع می شود، که به هیچ عنوان ارزان است، اما این به دلیل این است که من شخصا تست تمام این چرخ قهوه، و من فقط نمی دوست نتایج حاصل از مجموعه بودجه. (جزئیات تست زیر را ببینید، همراه با مثبت و cons از هر و لیست کامل ی از مدل های دیگر که برش را ایجاد نمی کند.) من دنبال خواهد شد تا ببینید که اگر هر دیگر چانه زنی ماشین آسیاب ارزش تجارت کردن در آینده و به روز رسانی داستان بر این اساس.

همچنین، حتما راهنمای ما را به بهترین دستگاه اسپروی خانگی برای فروش در حال حاضر بخوانید.

تایلر لیزنبی/سی نت

اگر شما یک نوشیدنی قهوه که نیاز به جامد، همه منظوره (نسبتا) دستگاه آسیاب قهوه ارزان، من توصیه می کنم 100 دلار Oxo دم Conical بور چرخ به عنوان بهترین آسیاب قهوه به طور کلی. از نظر سازگاری آسیاب، چرخ قهوه بر بر کونیک اکسو در گروه آزمون من در دوم قرار گرفت. که پشت 200 دلار برویل هوشمند چرخ حرفه ای ، که رتبه اول در سنگ زنی ، اما همچنین هزینه های دو برابر بیشتر است. سنگ چرخ بر کونیک دم Oxo, با این حال, می تواند بایعان را آسیاب سریعتر. و در حالی که تنظیمات خرد کردن دراز کمتری دارد، دستگاه استیل اکسو همه کاره تر است. چرخ قهوه Oxo بور می تواند به اندازه کافی خوب آسیاب به عنوان آسیاب اسپروی در یک فنچ استفاده می شود. دستگاه آسیاب قهوه اکسو استیل همچنین می تواند زمینه های قهوه دراز به اندازه کافی برای دم کردن یک فنجان سیخون، مطبوعات فرانسه و دم سرد تولید کند. دیگر حرفه ها این است که گاو گاو دم آسان برای تمیز کردن و ایجاد کمتر از یک غذا در هنگام سنگ زنی نسبت به چرخ های دیگر. $100 ممکن است مانند بسیاری صدا, اما به خاطر داشته باشید یک قهوه با کیفیت و آسیاب اسپراسو باید برای مدت طولانی آسیاب.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن