بهترین دوربین های امنیتی بودجه برای سال 2020 - CNET

برخی از دوربین های امنیتی من توصیه گران هستند ,اما تعداد فزاینده ای از انتخاب های عالی است که هزینه بسیار کمتر

توسط SALAMNEWWS در 24 شهریور 1399

برخی از دوربین های امنیتی من توصیه گران هستند ,اما تعداد فزاینده ای از انتخاب های عالی است که هزینه بسیار کمتر وجود دارد. در اینجا لیست curated من از بهترین دوربین های امنیتی خانه ارزان قیمت در یا زیر $100. این سه دوربین امنیتی خانه ارزان محدوده زیادی از نظر ویژگی ها و قابلیت, اما همه آنها انتخاب جامد.

تایلر لیزنبی/سی نت

شما واقعا نمی تواند ضرب و شتم Wyze بادامک اگر شما به دنبال یک سیستم دوربین امنیتی مقرون به صرفه با عملکرد جامد. در اینجا gist :

این هزینه $20It همراه با دو هفته از ذخیره سازی ابر رایگان دوربین ذخیره سازی محلی اختیاری از طریق ساخته شده در اسلات کارت microSD شما می توانید یک منطقه تشخیص حرکت سفارشی به صورت رایگان مجموعه

این چیزها ترکیب را Wyze بادامک سیستم نظارت سخت برای مطابقت با. بله، آن را در داخل سالن تنها و برنامه کامل نیست، اما Wyze بادامک یک انتخاب عالی است اگر شما می خواهید یک دوربین سرپوشیده جریان زندگی می کنند که به خوبی برای کمتر کار می کند. همچنین با دستورات صوتی الکسا کار می کند -- و دستگاه های دیگر وایزه.  ادامه مطلب را از CNET بخوانید.

کریس مونرو/سی نت

تمایل امن دوربین داخل سالن Lynx (در حال حاضر به نام داخل سالن 2 دوربین) به شما مجموعه ای از $60. این طب مکمل و جایگزین داخل سالن تا به تمام ویژگی های منظم از یک دوربین امنیتی خانه معمولی, مانند جریان زندگی می کنند, تشخیص حرکت و دید در شب. اما این دوربین امنیتی داخل سالن نیز همراه با ذخیره سازی کلیپ های ویدئویی رایگان هفت روزه و قابلیت های تشخیص چهره رایگان.

استفاده از برنامه برای ساخت یک پایگاه داده سفارشی از دوستان، اعضای خانواده، و هر بازدید کننده به طور منظم دیگر (اگر چه با دوری اجتماعی در اثر کامل، بازدید کنندگان احتمالا در حداقل در حال حاضر). سپس دوربین چهره ها را تشخیص خواهد داد و هشدارها را به تلفن شما ارسال می کند تا به شما اطلاع دهد که آن را فقط دیدم، "دیو" یا "مولی" است. عملکرد تشخیص چهره دوربین در طول زمان نیز با استفاده بهبود می یابد. ادامه مطلب را از CNET بخوانید.

کریس مونرو/سی نت

کیت استارت چشمک زدن XT2 همراه با یک دوربین چشمک زدن XT2 و یک ماژول Wi-Fi مورد نیاز -- همه به قیمت 100 دلار. پس از آن، هر دوربین XT2 اضافی شما خرید هزینه برای سیستم دوربین $90. (به نظر می رسد آن را باید کمتر از آن از خرده فروشی ماژول Wi-Fi به تنهایی برای $50, اما هنوز هم یک معامله خوب است.)

دوربین خود با باتری است و بر روی دو باتری لیتیوم-فلزی AA اجرا می شود. این طراحی شده است که تا دو سال طول می کشید. تا کنون ، XT2 من تست طولانی مدت شده است در حال اجرا ، بدون وقفه ، از ژوئیه گذشته است. همچنین دارای ذخیره سازی ویدئویی رایگان است که شما می توانید در برنامه چشمک زدن مشاهده کنید.

چشمک زدن دوربین XT2 مقاوم در برابر آب و هوا است, بنابراین شما می توانید آن را در هر نقطه خارج به عنوان یک دوربین در فضای باز قرار (تا زمانی که آن را در محدوده Wi-Fi). یکی از من در حال آزمایش به عنوان یک دوربین در فضای باز جان سالم به در برده است 100 به علاوه درجه روز, برف, تگرگ و طوفان ol به طور منظم. وزش باد آن را از عرشه طبقه دوم در خانه هوشمند CNET زد -- و خوب بود.  ادامه مطلب را از CNET بخوانید.

در حال حاضر بازی : سازماندیده بان این: چگونه برای انتخاب دوربین امنیتی در فضای باز مناسب برای شما

1:24

پوشش امنیتی بیشتر در CNET

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن