بهترین بازی های هیئت مدیره برای سال 2020: ارباب حلقه ها, طنز از جنون و بیشتر - CNET

تخته آمده است یک راه طولانی از روزهای پیشین از خانواده شب بازی را صرف بازی چکرز, شطرنج, انحصار, دستمالی کردن و

توسط SALAMNEWWS در 29 اردیبهشت 1399

تخته آمده است یک راه طولانی از روزهای پیشین از خانواده شب بازی را صرف بازی چکرز, شطرنج, انحصار, دستمالی کردن و بی اهمیت پیگیری. در واقع, شده است وجود دارد, خلاق, رنسانس در سال های اخیر به ارمغان آورده است که بازی که شامل پیچیده و پیچیده استراتژی مهارت های حل مشکل و حتی هماهنگی دست و چشم. برخی را می توان با کارت های اضافی بسته های توسعه است که باز کردن راه های جدید به بازی و تنوع قوانین. بازی امروز نه تنها آسان, خانواده, بازی کلاسیک تخته; آنها به اندازه کافی پیچیده به چالش جدی پارسه.

تم ها از بهترین بازی های هیئت مدیره هستند جای تعجب نیست که اغلب با تمرکز بر گیم پلی است که شامل حملات زامبی, علمی تخیلی, جنگ, Dungeons & Dragons-سبک فانتزی و Lovecraftian فوقالعاده بالا jinks. برخی از محبوب هیئت مدیره بازی اخیر ارباب حلقه ها: سفر در میانه زمین, ترکیب نقشه کاشی مینیاتور و ارقام و بسیار براق tablet app دسته که برخی از کارت و مبارزه با مدیریت برای شما.

بنابراین در اینجا برخی از بهترین بازی های هیئت مدیره برای سال 2020 هر یک از آنها می تواند به نوبه خود شب بازی به یک ماجراجویی حماسی با رقابت واقعی را به نفع خود. احساس های بلند پروازانه و می خواهید برای ایجاد خود را اضافی و لوازم جانبی, قطعات بازی و یا دارندگان کارت با چاپگر 3D? ما باید راه هایی برای انجام این کار نیز پوشش می دهد.

کردم پیشنهادات خود را? اجازه دهید من می دانم خود را بر میدارد برای بهترین بازی های هیئت مدیره در نظرات و یا در توییتر.

ادامه مطلب: بهترین 2-بازیکن بازی های هیئت مدیره برای سال 2020

CMON

آخرین نسخه از این زامبی پر شده از سری بازی عمل طول می کشد از یک دور معدن کلنی که در آن زامبی مانند بیگانگان تیم با رئیس بزرگ هیولا مستقیم از عذاب. یکی به شش بازیکن را معمولا با استفاده از مهارت های حل مسئله برای جمع آوری برخی از McGuffins و برای خروج در این بازی استراتژی هیئت مدیره به عنوان swarms از xenos سیل نقشه. این بازی سرگرم کننده بزرگ است که آسان به نوبه خود مبتنی بر بازی را انتخاب کنید و یاد بگیرند.

دن Ackerman/CNET

فرقه کلاسیک طنز می شود یک بازی بزرگ بسته بندی شده با طنز به سبک هنر بزرگ مینیاتور و بسیاری از داستان سرایی. بیشتر-گران collector's edition یو پی اس تعداد minis گذشته 100 و شامل یک ایده سرگرم کننده من دوست دارم برای دیدن در بازی های بیشتر: یک ماموریت تصادفی ژنراتور به صورت بی پایان ترکیب و مطابقت حالات.

Ravensburger

شده اند وجود دارد تعدادی از کنکوری کارت و هیئت مدیره بازی های قبل از, اما این یکی جدید -- نشان داد در Minecon 2019 -- احساس می کند مانند جاه طلبانه ترین و سرگرم کننده هیئت مدیره بازی به بازی نشده است. شما در واقع معدن منابع با بلوک های چوبی و ترکیب ساختمان با مبارزه با اوباش.

Fantasy Flight Games

آن زمان برای دریافت کمک هزینه تحصیلی به عقب با هم. آلمانی-سبک بازی هیئت مدیره است که یک بازی سرگرم کننده برای پیوستن به با چهار همکار بازیکن (و یا فقط به عنوان یک بازیکن انفرادی) برای رفتن tromping در سراسر میانه زمین با حرکت سرد به دنبال مجسمه مینیاتور در اطراف نقشه کاشی. رایگان وجود دارد, اما اجباری برنامه در دسترس در iOS, آندروید و از طریق بخار که به شما می گوید چگونه به ذخیره کردن نقشه کاشی و که هیولا به مبارزه با. آن را نیز فراهم می کند برای یک مقدار مشخصی از تصادفی برای به چالش کشیدن حتی فکر از طریق استراتژی ها و مهارت های خود را. ساخته شده از زمین تا به عنوان یک برنامه مبتنی بر هیئت مدیره آن را می سازد آن را آسان به راه اندازی و یادگیری طناب.

دن Ackerman/CNET

یکی دیگر از غول های جعبه میز بازی را به بازی. این یکی از مورد علاقه های شما به دلیل آن را شامل تن از کاشی های کف شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد یک عمارت خالی از سکنه به علاوه ده ها تن از پلاستیک مینیاتور برای محققان و هیولا. پرنیان قطعا کلاسیک Lovecraft و این هیئت مدیره بازی واقع نیاز شما را به استفاده از برنامه همراه را که ایجاد طرح spawns هیولا و حتی می افزاید: جلوه های صوتی.

دن Ackerman

این هیولا جهانی الهام گرفته از بازی یک بازی سرگرم کننده ترکیبی برای کسانی که عشق نوستالژی و مدرن تبلتب بازی ها سوراخ سوراخ شدن بازیکنان در مقابل تمام کلاسیک جهانی فیلم هیولا در 1940s و '50s از مرد گرگ به دراکولا. فقط نمی به طور تصادفی تماس هیولای فرانکنشتاین "فرانکشتاین" یا من subtweet شما.

دن Ackerman/CNET

بهترین بازی Star Wars من در سال نیست, یک بازی ویدیویی-در این بازی سرگرم کننده و چالش برانگیز تبلتب بازی استراتژی که در آن شورشی قهرمانان مبارزه را از طریق مختلف درگیری با نیروهای امپراتوری. تاپیک فوق العاده نرم افزار همراه است که نه تنها به شما می آموزد که چگونه به بازی اما دسته داستان سرایی و دشمن قرار دادن بیش از حد, بنابراین شما لازم نیست که حدس می زنم. این مینیاتور فوق العاده هستند و شامل یک غول در-S. Add-ons و بسط در فروش به طور جداگانه و می توانید با اضافه کردن ده ها تن از چهره های جدید. واقع سرگرم کننده -- این است که در واقع یک ریمیکس نسخه از یک بازی به نام تبار: سفر در تاریکی بنابراین بررسی کنید که اگر شما می خواهم عشق یک بازی است که نقش امپریالیستی مانند حمله اما با Dungeons & Dragons یا بازی تاج و تخت-سبک فانتزی تم.

دن Ackerman

کسانی که "تو نیاز به یک بزرگتر قایق" جوک های خارج از سیستم شما در حال حاضر. این باهوش جدید دو-بخش بازی استراتژی نامتقارن که بدان معنی است که یک بازیکن چیره سوپر کوسه و دیگر بازیکنان بیچاره انسان که نیاز به ترکیب خود تفکر استراتژیک و مهارت و منابع با هدف زنده ماندن و برنده شوید. آن را به یک خانواده بزرگ بازی برای 12+ جمعیت. بهترین ویژگی این بازی هیئت مدیره که flips یک از سواحل Amity جزیره در نیمه اول به پنجم قایق در نیمه دوم. (آن را به تدریج می شود خورده شدن توسط کوسه.)

Steamforged بازی

به عنوان یک رزیدنت ایول فن من تا به حال به ربودن این بازی تا به بازی بلافاصله. مانند بسیاری از جعبه بزرگ بازی های هیئت مدیره آن آغاز شده به عنوان یک کمپین Kickstarter است اما در حال حاضر در دسترس از آمازون و دیگر خرده فروشان. بر خلاف بازی های آنلاین-y زامبی بازی ها شبیه به Zombicide از پرنیان در اینجا است که بسیار نزدیک به survival horror احساس از Resident Evil بازی های ویدئویی است. اگر شما یک چاپگر 3D وجود دارد یک تن از لوازم جانبی از جمله 3D دیوار و درها و ماشین تحریر که شما می توانید با دانلود و چاپ راه هایی برای جایگزین مقوا نشانه آمده است که با این بازی.

دن Ackerman/CNET

یک stripped-down نسخه Lovecraftian بازی subgenre. این صرفا مبتنی بر کارت بازی بنابراین وجود دارد هیچ نقشه و یا کاشی های پلاستیکی قطعات بازی. حتی پس از آن تا روایت داستان سرایی که شامل تخمگذار از محل کارت روی میز به هر بازیکن یک تصویر روشن از آنچه می گذرد و در آن. اگر دوست دارید این, این یک "زندگی بازی با ورق" که به معنی بسته جدید از کارت های بازی منتشر می شوند به صورت منظم.

بیشتر سرگرم کننده و بازی

در اصل منتشر شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de