بهترین چاپگر 3D برای مبتدیان و بودجه سازندگان برای سال 2020 - CNET

COVID-19آورده به تمرکز واضح تر نیاز برای چاپ 3D دانش. افراد و شرکت های بزرگتر مانند HP و Formlabs آغاز شده با

توسط SALAMNEWWS در 19 اردیبهشت 1399

COVID-19آورده به تمرکز واضح تر نیاز برای چاپ 3D دانش. افراد و شرکت های بزرگتر مانند HP و Formlabs آغاز شده با استفاده از پرینتر 3D برای طراحی و چاپ PPE تجهیزات مانند پلاستیک صورت, سپر, کلیپ برای خانه و یا ماسک های جراحی و حتی دست-رایگان دستگیره درب add-ons برای کمک در مبارزه با کروناویروس.

gettyimages-951630380

پس از چند هفته از کار از خانه بدون چاپگر 3D دسترسی به, من در نهایت دست من در یک XYXPrinting داوینچی جونیور 1.0 یک نرم افزار. تا کنون, من ساخته شده یک زن و شوهر از اتصال دهنده برای خانه ساخته شده از پارچه ماسک و برخی از چهره سپر هدبند. سابق در حال حاضر در استفاده از دومی باید صبر کنید تا زمانی که من روشن پلاستیکی سپر صورت مواد می رسد در چند روز.

img-8689

3D-چاپ قلاب دارای خانه من-ساخته شده از پارچه ماسک صورت در محل.

دن Ackerman/CNET

علاقه من در چاپ 3D آغاز شده در سال 2018 زمانی که من بسیار عمیق در علف های هرز ایجاد همه چیز از گوشی های هوشمند می ایستد به میز لوازم جانبی بازی به شیرین mini Millennium Falcon. پس از آن من دو برابر کردن به 3D اسکن و حتی لیزر برش است که به شما اجازه می دهد حجاری در دنیای واقعی طرح ها از چوب و چرم.

وجود دارد مقدار زیادی از 3D چاپ گزینه های را انتخاب کنید پس از پیدا کردن بهترین چاپگر 3D است که نیازهای خود و در محدوده قیمت خود را می توان روی حیله و تزویر. به همین دلیل ما اینجا هستیم برای کمک به. ما در نظر گرفته ایم جوانب مثبت و منفی هر یک چاپگر همراه با چاپ سرعت چاپ با کیفیت سطح سر و صدا, طراحی, وضوح, و بیشتر. این ابزار خلاق است که طیف وسیعی از قیمت مناسب (زیر 300 دلار) به پایان بالا (بیش از $3,000) هستند هدیه عالی برای یک فرد خلاق در زندگی خود را -- و یا حتی بهتر -- آنها برای شما به مهارت های شخصی خود را طرح.

هنگامی که شما در پیدا کردن بهترین چاپگر 3D و شما را تا پایان گرفتن کاملا معتاد به 3D چاپ, من را سرزنش نیست. (اما اگر شما انجام دهید در اینجا یک دستی چاپ 3D پرسش و پاسخ است که باید پاسخ برخی از سوالات خود را).

دن Ackerman/CNET

بلند پروازانه داوینچی جونیور 1.0 یک نرم افزار یک گام تا پرینتر با 6.9 اینچ مربع ساخت سطح و اختیاری افزودنیهای هر دو حکاکی لیزر و با استفاده از تخصصی مواد مانند فیبر کربن رشته. این $449 فقط با تجهیزات استاندارد و یا $579 با اضافی. که گفت: عدم وجود Wi-Fi در این چاپگر عمده بدون هیچ زحمتی و برای این قیمت یک nonheated تخت جدی است حذف. برخی از شرکت پرینتر قفل اختصاصی رشته اما خوشبختانه این مدل نیست (که خوب است چرا که نمونه رول PLA موجود در جعبه بزرگ نیست).

با وجود برخی از اضافی عیب یابی مورد نیاز در طول راه اندازی خوشم طبیعت مدولار از چاپگر خود را بزرگ و آسان برای استفاده از دکمه ها و رک و پوست کنده شاد رنگ نارنجی روشن است.

سارا تو/CNET

با وجود قیمت پایین این لعنتی خیلی کامل 3D پرینتر و مورد علاقه مقرون به صرفه اولین گام برای تست 3D چاپ خواهد شد. چاپ با کیفیت و سرعت بسیار عالی هستند. فقط مطمئن شوید که به خرید اضافی رشته برای چاپگر از آنجا که شما می خواهید استفاده کنید تا نمونه رشته بسیار به سرعت.

سارا تو/CNET

اگر شما در یک رزین پرینتر این است که بهترین چاپگر 3D برای شما. رزین پرینتر هستند تا در گام بعدی در سریع protoyping طراحی فن آوری هنگامی که شما می خواهید چاپ خود را به نگاه به عنوان با کیفیت بالا به عنوان هر چیزی مونتاژ شده در کارخانه است. فقط هشدار داده می شود: رزین سخت تر است برای کار با و رزین نیاز به تهویه خوب.

سارا تو/CNET

این است که من رفتن به بهترین چاپگر 3D برای متعادل کردن قیمت استفاده آسان و کیفیت چاپ. راه اندازی آسان است و من آن را به حال مونتاژ و آماده بود برای شروع چاپ در کمتر از 30 دقیقه پس از باز کردن جعبه و جمع آوری مواد. ادامه مطلب.

سارا تو/CNET

از نو خلق کردن تقریبا هر چیزی را با قرار دادن آن بر روی این اسکنر 3D که در آن یک چرخش پایه و ساخته شده در دوربین ایجاد یک 360 درجه, کپی, که پس از آن قابل ویرایش در هر برنامه 3D و قابل چاپ بر روی خود پرینتر 3D. به سادگی اسکن جسم واردات اسکن خود را به برش نرم افزار برای پاکسازی و چاپ. شامل نرم افزار به شما هشدار از گام های بعدی در فرایند چاپ با هر صدا و یا متون. اسکن با کیفیت و وضوح عالی و راه اندازی آسان است.

سارا تو/CNET

تکنولوژی چاپ دریافت نمی کند بسیار بهتر از آنچه که می آید با استفاده از این چاپگر است. Glowforge لیزر برش می حجاری پروژه ها از چوب و چرم و lucite و مواد دیگر آن را جالب چاپ جایگزین برای رشته مبتنی بر 3D printers. حتی بهتر از آنچه را FDM 3D printer ساعت به انجام, طول می کشد فقط چند دقیقه در Glowforge.

در اصل منتشر شده در سال 2019 و دوره ای به روز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن