AirPods طرفدار بازگشت به تمام وقت بهترین قیمت 199 دلار در آمازون و استیپلز -- CNET

آنجلا لانگ/سی نت AirPods طرفدار یکی از آن محصولات اپل است که به نظر می رسد همیشه به سادگی در اکثر خرده فروشا

توسط SALAMNEWWS در 23 شهریور 1399
apple-airpods-pro-2 آنجلا لانگ/سی نت

AirPods طرفدار یکی از آن محصولات اپل است که به نظر می رسد همیشه به سادگی در اکثر خرده فروشان تخفیف. در حالی که آنها همیشه 249دلار در فروشگاه اپل ، آنها تمایل به شناور در حدود $220 (گاهی اوقات $215) در بسیاری از خرده فروشان آنلاین دیگر. اما امروز، استیپلز در حال ارائه AirPods Pro به قیمت 200 دلار است، و آمازون در حال تطبیق با این قیمت است. که نشانه بازگشت به پایین ترین قیمت ما می توانیم به یاد داشته باشید.

البته حتی در 200 دلار این ها چیزی جز ارزان هستند، اما بررسی CNET AirPods Pro توضیح می دهد که چرا ممکن است ارزش پول را داشته باشد. از سوی دیگر، اگر آن را فقط ویژگی های خاصی شما می خواهید، مطمئن باشید برای بررسی این جایگزین AirPods طرفداراست که هزینه کمتر است.

در واقع ، به عنوان Cheapskate ، آن را برای من سخت است به توصیه earbuds بی سیم واقعی اپل ، تا آنجا که من آنها را دوست دارم. بسیاری از جایگزین های ارزان تر است که تقریبا به خوبی وجود دارد. (اطلاعات بیشتر در مورد آنها را در قسمت بالا از پادکست نمایش Cheapskate.) در همین حال ، همیشه بازسازی گزینه AirPodsطرفدار وجود دارد ، که ممکن است بهتر از شما فکر می کنم.

ادامه مطلب: بهترین گوشواره های بی سیم واقعی لغو سر و صدا برای سال 2020

توجه داشته باشید که هدفون های جدید اپل شایعه برای سقوط وجود دارد، اما به اصطلاح AirPods استودیو گفته می شود تمام اندازه بیش از مدل های گوش. این که آیا کسانی که در رویداد سه شنبه زمان مگس نشان داد یا نه حدس کسی است.

افکارت؟

ادامه مطلب: محافظت از AirPods خود را: 5 مورد زیر $15

این مقاله اغلب به روز شده برای منعکس کردن معاملات جدید است.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de