دومینیک Cummings: خصوصی پیگرد قانونی دارد 'چشم انداز مناسب از محکوم PM مشاور مستند نقض QC می گوید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 8 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک جوان فارغ التحصیل حقوق برنامه ریزی خصوصی محاکمه دومینیک کامینگز بیش از بدنام سفر به شهرستان دورهام دریافت مشاوره حقوقی که او یک "معقول چشم انداز" تامین محکومیت دو نقض مقررات مستند.

اولیه مشاوره از آن را بنیامین داگلاس-جونز QC و ناتانیل رودولف متحده که تصمیم گیری بوریس جانسون بالا aide به ترک خانه اش در لندن و سفر به یک کلبه در این زمینه را از پدر و مادر خود را' خانه و بعد به درایو به زیبایی نقطه Barnard Castle هر یک به مبلغ پریما نظر داشت.

مهسا Taliefar در حال حاضر به دنبال به جمع آوری £300,000 به crowdfund یک دادستان است.

Ms Taliefar گفت که او تا به حال به شدت مشاهده مستند محدودیت های معرفی شده در مارس رفتن هفته بدون دیدن مادر مسن.

او گفت که او در نظر گرفته Mr کامینگز' سفر در زمان هنگامی که به اعتقاد او همسر خود را به حال coronavirus و او در مورد به توسعه آن به مبلغ یک "توهین" به بستگان و دوستان از دهها هزار نفر از انگلیسی ها که مرده اند از این بیماری است.

در توضیح تصمیم خود به دنبال یک محاکمه او گفت: "من در تلاش برای تشویق به برقراری مجدد مفهوم حاکمیت قانون یک قانون برای همه است.

"چه کامینگز را نشان داد که در حال حاضر در انگلستان اگر شما ثروتمند و قدرتمند دوستان این قانون صدق نمی کند به شما."

او گفت که خصوصی تعقیب بود در مراحل اولیه است اما افزود که "تا زمانی که ما منابع ما فشار پیش رو به مرحله بعدی".

دورهام پلیس نصب شده سه روز رسیدگی به 516-مایل دور سفر قبل از تصمیم گیری به هیچ اقدام دیگری علیه آقای کامینگز بیش اتهام نقض مقررات که حمل یک ضربه پنالتی جریمه.

قانونی ابزار قرار دادن مقررات مستند به قانون تصویب شد توسط وزیر بهداشت مت Hancock روز قبل از آقای کامینگز چپ لندن در 27 مارس. آن را می گوید که "برای رسیدگی به یک جرم تحت این مقررات ممکن است به ارمغان تاج دادستان خدمات و هر فرد تعیین شده توسط وزیر امور خارجه".

اما توصیه های به دست آمده توسط Ms Taliefar یافت که این امر می تواند به اندازه کافی برای جلوگیری از "حق قانونی" از یک فرد خصوصی نیز به یک دادستان است.

که آن را گفت که اعتقاد بیش از Mr کامینگز ترک خانه خود را و رانندگی به دورهام امر بستگی دارد که آیا دادگاه او را پذیرفته توضیح است که این سفر لازم بود برای جلوگیری از آسیب رساندن به او چهار سال به عنوان یک "معقول بهانه ای" برای نقض مستند.

و آنها گفتند که حساب خود را که او سوار برای نیم ساعت به Barnard Castle برای تست بینایی خود را پس از دوره نقاهت بعد از Covid "نمی خواهد در نظر ما به مقدار معقول بهانه ای در قانون".

"ما در نظر است که DC رفتار توصیف شده در بالا درگیر این کمیسیون از دو پریما نظر جرائم خلاف مقررات 6" گفت: مشاوره. "وجود دارد یک چشم انداز واقع بینانه از محکومیت در رابطه با هر یک از آنها."

این استدلال برای یک دادستان در جهت منافع عمومی توسط آمار "بسیار قابل توجه" در معرض خطر است که افزایش مرگ و میر و یا عفونت ممکن است منجر به از زیر Mr کامینگز' سرب در نادیده گرفتن دولت مشاوره.

که آن را گفت که آقای کامینگز نقض هیچ مستند قوانین رانندگی به بیمارستان در حالی که در دورهام را انتخاب کنید تا همسر و فرزند خود و یا با انجام سفر بازگشت به لندن زمانی که همه آنها احساس سالم.

(خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

شواهد در مورد Barnard Castle سفر بود به اندازه کافی روشن برای پیگرد قانونی به ارمغان آورد برای رانندگی با نقص بینایی. و پیگرد قانونی تقلب در بیش از ادعای خود را به هشدار در مورد یک بیماری همه گیر در وبلاگ خود در سال 2019 زمانی که شواهد نشان می دهد که هشدار بود و در واقع وارد شده پس از بازگشت از دورهام موفق نخواهد شد چرا که وجود دارد هیچ نشانه ای از هر گونه سود مالی است.

مشاوره در بر داشت شواهد کافی برای پیگرد قانونی برای سوء رفتار در زندگی عمومی است.

شنبه بعد از ظهر Ms Taliefar را crowdfunding تجدید نظر رسیده بود بیش از £13,000.

ارشد خیابان داونینگ منبع کاهش یافته است به نظر پیشنهاد خصوصی تعقیب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن