بررسی Tenet : کریستوفر نولان جدید زمان پیچ و تاب از دست رفته عامل wow -- CNET

کلمه جان دیوید واشینگتن پیوند در تنت است.ملیندا سو گوردون / وارنر Bros. تصاویر کریستوفر نولان، استاد فیلم های

توسط SALAMNEWWS در 16 شهریور 1399
tenet-2020

کلمه جان دیوید واشینگتن پیوند در تنت است.

ملیندا سو گوردون / وارنر Bros. تصاویر

کریستوفر نولان، استاد فیلم های پرفروش مغز، بازگشته است به نوبه خود به عقب ساعت، ارائه Tenet به عنوان صنعت فیلم به شدت امیدوار است برای بازگشت به دوران قبل از COVID-19 سالن های نمایش بسته است. مناسب به اندازه کافی، فیلم در اطراف چشم ظاهر عمل خم زمان بر اساس. اما آیا در زمان اشتباهی در جای اشتباهی قرار دارد؟

فیلم در یک تئاتر شلوغ آغاز می شود، یک دید ناهمخوان که در زمان همه گیر کروناویروس بیشتر شارژ می شود. اتفاقا، شخصیت ها همچنین زمان زیادی را در رسپتورهای مبهم چهره می گذرانند، که احساس می کند مناسب است چرا که بسیاری از بینندگان نیز ماسک خواهند پوشید-- برای یک بی حس کننده بی حس کننده 2 ساعت و 30 دقیقه. پوشاندن چهره ستاره ها دقیقا ً به شما کمک نمی کند که داستان را دنبال کنید، چرا که پیگیری طرح پیچیده حتی زمانی که می توانید چهره همه را ببینید، به اندازه کافی سخت است.

اما این فقط چیزهای کوچک است. سوال بزرگ این است که آیا رفتن به فیلم ها امن است یا نه و این بستگی به جایی دارد که شما هستید. مانند همه طرفداران فیلم، شما ممکن است بخواهید برای حمایت از سینما، و صنعت فیلم تا به بسیاری سوار بر Tenet به عنوان تنها فیلم های پرفروش تابستان باقی مانده با هر شانسی برای گرفتن بینندگان به سالن های نمایش ناامید. اما حتی پیچیده ترین صحنه عمل طراحی شده ارزش به خطر کردن سلامت شما را ندارد.

Tenet در سطح بین المللی افتتاح شد اوت 26 و در ایالات متحده سپتامبر 3 (در اینجا چگونه برای جلوگیریاز بازی آنلاین). خبر خوب این است که فیلم ماشین ساخته شده برای تماشای در فرمت های مختلف است. آن را بر روی صفحه نمایش بزرگ را ببینید و شما چشم از منظره دریافت کنید، و یا شما می توانید برای جریان و تلویزیون صبر کنید به تماشای با کمک زیرنویس. و يه دفترچه و چندین نخ طولانی ردیت.

جان دیوید واشنگتن دیوانه وار قابل تماشا به عنوان او swaggers از یک مبارزه به بعد، انجام چانه یو پی اس dangling بیش از قطره محض و رفتن را از طریق لباس های بیشتر از یک مدل در یک مسئله از Esquire. اون جيمز باند سياه اين دنياي سايه ايه که به سختي کت و شلوار سه تکه اش رو چروک ميکنه وقتي که مرچ هاي روسي سر گلوله رو با هر چيزي که آشپزخونه اجرا ميکنه به دست مياد اون کسي نيست که اونا براي مذاکره ميفرستن ولي اون کسيه که اونا ميفرستن تا کارها رو انجام بده و خوب به نظر برگرده

صحبت از 007 شد، سایه ابراسپی های دیگر به ناچار بر تنت آویزان است. ماجراجویی globetrotting پر از مردم زیبا انجام کارهای زشت، طرح Tenet بر روی فرمول فیلم باند کلاسیک با خط تیره ای از Thunderball در اینجا ساخته شده است، فلش از مرد با تفنگ طلایی وجود دارد، garnish از Skyfall در بالا. اما نولان آن را با چنین verve حمل می کند، جیمز باند واقعی هنگامی که در نوامبر هیچ وقت برای مرگ برمی گردد، دعوایی روی دست دارد.

برای هر کارگردان دیگری، تنت ممکن است مانند یک استماع برای حق رای دادن جاسوسی معروف احساس کند، اما دکتر نو لان نیازی به اثبات این ندارد که می تواند یک فیلم باند بسازد. در عوض، او ثابت کرده است که چیزی شبیه به یک فیلم کریستوفر نولان وجود ندارد. هنگامی که آن را به فیلم های پرفروش هوشمند و دیدنی و جذاب با پیچ و تاب علمی فی می آید، هیچ آن را بهتر انجام می دهد. که به این معنی است که نولان یک نوار بالا برای خود تعیین کرده است، و Tenet به کشش به بهتر آغاز بسیار مشابه است.

آره، تنت خيلي پيچيده ست. حتی قبل از همه چیز دریافت تمام timey - wimey ، شما نیاز به تلاش برای پیگیری آنچه در جریان است (اتمام راهنمای خراب کننده سنگین ما را به پایان و پاسخ به تمام سوالات WTFخود را). ماموریت با یک زیرنویس در مورد جعل هنر آغاز می شود که بیشتر شامل افرادی است که در اتاق های ناهار خوری کم نور نشسته اند، حلقه کردن نام های بی پایان و پیچیدگی های ژئوپلیتیک بیش از وعده های غذایی ستاره دار میشلن خود را. اسمش رو بذار ناهار ما هرگز نمی فهمیم دقیقا همان چیزی است که مایکل کین در طول cameo مبتنی بر رستوران خود را سفارش داده است، اما به عنوان او جویدن بیش از یک سخنرانی به سختی قابل درک در مورد شهرهای مخفی شوروی، شما متوجه آن احتمالا کلمه سالاد بود.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن