بررسی Tenet : کریستوفر نولان زمان twister است به عنوان هوشمندانه به عنوان آن فکر می کند نیست -- CNET

کلمه جان دیوید واشینگتن پیوند در تنت است.ملیندا سو گوردون / وارنر Bros. تصاویر کریستوفر نولان، استاد فیلم های

توسط SALAMNEWWS در 21 شهریور 1399
tenet-2020

کلمه جان دیوید واشینگتن پیوند در تنت است.

ملیندا سو گوردون / وارنر Bros. تصاویر

کریستوفر نولان، استاد فیلم های پرفروش مغز دار، با فیلم جدیدش تنت ساعت را برمی گردد. خارج از صفحه نمایش، صنعت فیلم به شدت امیدوار است برای بازگشت به دوران قبل از COVID-19 سالن های نمایش بسته است. و بر روی صفحه نمایش، توالی عمل حلقه ای از طریق چشم ظاهر عمل خم زمان عقب. اما آیا در زمان اشتباهی در جای اشتباهی قرار دارد؟

Tenet در سالن های نمایش در ایالات متحده و انگلستان در حال حاضر(دراینجا چگونه برای جلوگیری از بازی ، و در اینجا پایان توضیح داده شده است). وارنر Bros. حکم داده است که شما قادر نخواهد بود به جریان Tenetدر خانه ، بنابراین coronavirus pandemic این یک مورد تست برای سالن های نمایش فیلم بازگشایی در طول Black Widow همه گیر کروناویروس است که به طور بالقوه هموار راه را برای فیلم های پرفروش دیگر مانند واندر وومن 1984، بیوه سیاه و سفید و Dune قبل از پایان سال است. دفتر جعبه تنت در حدود 130 میلیون دلار در سطح بین المللی و حدود 20 میلیون دلار از تعطیلات آخر هفته روز کارگر در ایالات متحده ایستاده است، اما بسیاری از سالن های نمایش هنوز باز نیست -- و حتی با اقدامات دور اجتماعی در محل، ایمنی moviegoers هنوز هم یک نگرانی است.

جالب اینجاست که تنت در یک تئاتر شلوغ آغاز می شود، منظره ای ناهمخوان در این زمان های عجیب. شخصیت ها همچنین زمان زیادی را در تعلیق کننده های مبهم چهره می گذرانند، که احساس می کند مناسب است چرا که بسیاری از بینندگان نیز ماسک خواهند پوشید-- برای یک بی حس کننده بی حس کننده 2 ساعت و 30 دقیقه. پوشاندن چهره ستاره ها دقیقا ً به شما کمک نمی کند که داستان را دنبال کنید، can چرا که پیگیری طرح پیچیده حتی زمانی که می توانید چهره همه را ببینید، به اندازه کافی سخت است.

اما این فقط چیزهای کوچک است. سوال بزرگ این است که آیا رفتن به فیلم ها امن است یا نه و این بستگی به جایی دارد که شما هستید. مانند همه طرفداران فیلم، شما ممکن است بخواهید برای حمایت از سینما، و صنعت فیلم تا به بسیاری سوار بر Tenet به عنوان تنها فیلم های پرفروش تابستان باقی مانده با هر شانسی برای گرفتن بینندگان به سالن های نمایش ناامید. اما حتی پیچیده ترین صحنه عمل طراحی شده ارزش به خطر کردن سلامت شما را ندارد.

خبر خوب این است که فیلم ماشین ساخته شده برای تماشای در فرمت های مختلف است. آن را بر روی صفحه نمایش بزرگ را ببینید و شما چشم از منظره دریافت کنید، و یا شما می توانید برای جریان و تلویزیون صبر کنید به تماشای با کمک زیرنویس. و يه دفترچه و چندین نخ طولانی ردیت.

جان دیوید واشنگتن دیوانه وار قابل تماشا است که او از یک مبارزه به مبارزه بعدی swaggers ، انجام چانه یو پی اس dangling بیش از قطره محض و رفتن را از طریق لباس های بیشتر از یک مسئله از Esquire. اون جيمز باند سياه اين دنياي سايه ايه که به سختي کت و شلوار سه تکه اش رو چروک ميکنه وقتي که مرچ هاي روسي سر گلوله رو با هر چيزي که آشپزخونه اجرا ميکنه به دست مياد اون کسي نيست که اونا براي مذاکره ميفرستن ولي اون کسيه که اونا ميفرستن تا کارها رو انجام بده و خوب به نظر برگرده

صحبت از 007 شد، سایه ابراسپی های دیگر به ناچار بر تنت آویزان است. ماجراجویی globetrotting پر از مردم زیبا انجام کارهای زشت، طرح Tenet بر روی فرمول فیلم باند کلاسیک با یک خط تیره از Thunderball ساخته شده است، یک ذره از مرد با تفنگ طلایی، garnish از Skyfall. classic Bond film formula اما نولان آن را با چنین verve حمل می کند، جیمز باند واقعی یک مبارزه بر روی دست خود را هنگامی که او در نوامبر بدون زمان برای مرگ برمی گردد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن