توقیف موقت پناهجویان ارسال به گلاسکو به عنوان شهر تلاش می کند به سهولت فشارهای' پس از حمله با چاقو به

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 16 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

گلاسکو شورای اسلامی اعلام کرده است به طور موقت ممنوعیت مصرف در جدید پناهجویان آن را به عنوان تلاش برای "کاهش فشارهای" بعد از یک حمله در یکی از هتل ها استفاده می شود به عنوان پناهندگی اقامت در این شهر است.

نگرانی در مورد شرایط برای متقاضیان پناهندگی که قرار داده شده در هتل ها در طول مستند شد افزایش در پی بی دلیل حمله با چاقو به جمعه گذشته که در آن ساکن چاقو سه نفر دیگر از پناهجویان دو کارکنان و یک افسر پلیس است.

دو روز قبل از حادثه, مدیر عامل, مدیر برای میرس این شرکت قرارداد توسط دفتر خانه به مدیریت پناهندگی مسکن در گلاسکو بود اعتراف کرد که هیچ ارزیابی شده بود انجام گرفت از نیازهای فردی قبل از اینکه مردم منتقل شدند – سازمان های خیریه که گفته شد به احتمال زیاد به تشکیل یک "تخطی" از شرکت قرارداد.

مردم در انتظار برای تصمیم گیری در ادعای پناهندگی خود را آغاز کرد در حال نقل مکان کرد و به ده ها تن از هتل ها در سراسر انگلستان در پایان ماه مارس و پس از دفتر خانه دستور داد آن پناهندگی مسکن به پیمانکاران به منبع اضافی اقامت در پیش بینی از انباشت پرونده ها در سیستم پس از تصمیم به توقف پناهندگی اخراج در پاسخ به Covid-19.

گلاسکو تنها شهر در اسکاتلند که استقبال متقاضیان پناهندگی تحت یک دفتر خانه-کارگردانی پراکندگی طرح. در سال 2018 از آن بيشترين تعداد پراکنده متقاضیان پناهندگی در انگلستان و در زمان در بیش از 4000 نفر در سال و تا ژوئن 2019 – در حالی که 150 انگلستان دیگر شورای مناطق پذیرفته none.

شورای شهر گلاسکو سخنگو اعلام کرد در روز یکشنبه که اگر چه این شهر همواره مورد استقبال متقاضیان پناهندگی و ادامه خواهد داد به انجام این کار, آن معرفی شد به طور موقت ممنوعیت ورود افراد جدید به منظور سهولت فشار" و کمک به میرس به منبع مسکن مناسب برای کسانی که در حال حاضر در هتل ها.

آنها گفت: این شورا همچنان به استقبال خانواده ها و زنان و کودکانی که وارد خود به خود اما برای لحظه ای تک مردان که به گلاسکو تحت خود را بخار خواهد بود تغییرمسیر به دیگر پراکندگی مناطق در سراسر انگلستان است. موقت توافق با دفتر خانه به مرور هفتگی.

"در پرتو این حادثه روز جمعه گذشته و فعلی فشار بر روی سیستم ما توافق کرده اند که با دفتر خانه که به طور موقت هیچ کس خواهد بود پراکنده به گلاسکو" سخنگوی گفت.

"این تصمیم شده است به آرامی گرفته شده. آن است که یک مسئول و موقت حرکت طراحی شده برای سهولت برخی از فشارها در این شهرستان در حال حاضر و به کمک میرس به منبع مناسب اسکان برای متقاضیان پناهندگی در حال حاضر در هتل ها."

استوارت مک دونالد SNP MP برای کامبرنولد, کیلسیته و Kirkintilloch شرق گفت که در حالی که در گلاسکو به حال یک "فوق العاده قوی تاریخ" از استقبال و حمایت از متقاضیان پناهندگی یک مکث کوتاه در پراکندگی برخی از گروه پناهجویان به شهرستان "کاملا معقول" تا زمانی که آن را می توانید اطمینان حاصل شود تمام کسانی که در حال حاضر در هتل ها شده اند قرار دارد مناسب است.

"با گلاسکو رفته بالا و فراتر از آن را نیز ضروری تر از همیشه که دفتر خانه تشویق می کند دیگر مقامات محلی به گام تا. اما آن را نمی خواهد بود قادر به انجام این کار تا زمانی که آن را ارائه می دهد یک معامله منصفانه برای شوراها – کمک های مالی مستقیم به خدمات آنها ارائه و نظارت بیشتر در کجا و در چه نوع از محل اقامت پناهجویان قرار دارد," او گفت: مستقل.

"سوریه اسکان مجدد طرح نشان می دهد شوراهای مشتاق هستند برای کمک به زمانی که پشتیبانی مناسب و بودجه وجود دارد. اما تا کنون دفتر خانه به سختی شکست خوردند به ارائه که به پناهندگی پراکندگی مناطق".

دفتر خانه سخنگو گفت: "ما یک و افتخار رکورد برای تامین حفاظت به کسانی که به آن نیاز دارید. سلامت و تندرستی از کسانی که به دنبال حفاظت است و همیشه خواهد بود که اولویت و ما ادامه خواهد داد به ارائه پشتیبانی برای کسانی که به آن نیاز دارید."

آن را مستقل نشان داد در روز پنج شنبه که صدها نفر از پناهجویان از جمله زنان باردار و افراد معلول و کودکان شده است زندگی در هتل ها در سراسر انگلستان برای ماه جایی که آنها ادعا می کنند آنها محدود به تنظیم وعده های غذایی و با توجه هیچ حمایت مالی برای سفر و ملزومات اولیه.

موسسات خیریه باید هشدار داد که وخامت سلامت روان و تندرستی در میان کسانی که در 33 هتل ها شده است که تهیه شده توسط پیمانکاران در سراسر کشور است. در حالی که در هتل پناهجویان هستند و محروم از حمایت مالی خود از £5.39 یک روز بر اساس که آنها با ارائه وعده های غذایی ترک آنها را قادر به خرید وسایل اضافی مانند لوازم آرایش و کودک شیر و قادر به استفاده از حمل و نقل عمومی.

پناهجویان چپ در ملک با کاهش سقف با توجه به 'شکست' خانه جدید اداره قرارداد

روز جمعه ضمن گزارش حسابرسی ملی دفتر (NAO) نشان داد بیش از 1000 پناهجویان قرار داده شده بود در هتل قبل از همه گیر با صدها نفر قادر به دسترسی به خدمات اساسی مانند پزشکان خانواده برای بیش از 12 هفته به دلیل دفتر خانه پیمانکاران تا به حال موفق به دیدار با استانداردهای قابل قبول.

در گزارش خود در پناهندگی اسکان و پشتیبانی NAO گفت: دفتر خانه شکست خورده بود برای نظارت بر قراردادی الزامات Mears Serco و Clearsprings – سه شرکت اعطا جدید پناهندگی قرارداد مسکن در سال 2019 به اطمینان آنها از ارائه خدمات به اوج خود رسید که در معرض نیازهای مردم برآورده نشده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن