بگویید پلوتون چگونه شما خواب و آنها را با استفاده از علم به شما یک سفارشی بالش برای 10% off - CNET

پلوتون من بد در چیدن بالش. من نمی توانم تعداد دفعاتی من مرور Ikea را بالش منطقه در تلاش برای تصور کنید که با

توسط SALAMNEWWS در 1 مرداد 1399
pluto-pillow
پلوتون

من بد در چیدن بالش. من نمی توانم تعداد دفعاتی من مرور Ikea را بالش منطقه در تلاش برای تصور کنید که بالش را به من خوشحالم که من صعود به تخت. و من معمولا اشتباه است. اما من ممکن است پیدا کرده اند یک راه بهتر است. پلوتون ایجاد سفارشی بالش به سفارش و سپس گرفتن یک صفحه از تشک شرکتبه شما می دهد 100 شب به تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید به آن را نگه دارید برای همیشه لطفا برای. اگر نه, شما می توانید بازپرداخت کامل. در حال حاضر پلوتو دادن ادم ارزان خر خوانندگان منحصر به فرد 10% تخفیف در سفارشی بالش هنگامی که شما با استفاده از کد CNET10 در پرداخت.

پلوتون بالش هزینه 95 دلار است که مقدار زیادی از پول برای یک بالش اما راستش من صرف بیش از آن که حاصل یک مخزن بالش من دوست ندارم. من آماده بود تا سعی کنید یک sciencey است بالش که ممکن است به من اجازه خواب مسالمت آمیز یک بار و برای همه است. بنابراین من به تازگی راه می رفت از طریق فرایند ساخت یک پلوتون بالش و آن طول می کشد شاید سه دقیقه برای تکمیل. شما نیاز به پلوتون قد و وزن خود را همراه با اطلاعات در مورد چگونه شما خواب -- شروع کنم در کنار من, مثلا, اما معمولا از خواب بیدار در پشت من.

پلوتون را هم می خواهید به دانستن در مورد خود زمان بالش و چه شما از آن فکر می کنم که من به خصوص خوشحال برای پاسخ به. من بالش بسیار نازک است -- چیزی که من فکر کردم من می خواهم -- اما آن را تبدیل به بیش از حد نرم است. هنگامی که شما انجام می شود پاسخ 16-یا-پس سوالات خود را در مورد بدن و عادات خواب و بالش تنظیمات شما می توانید یک جعبه متن که در آن شما می توانید بگویید بالش مهندسین هر چیزی که شما می خواهید در مورد آنچه شما می خواهید خود را بالش بود.

در اینجا که در آن شما نیاز به اعتماد به پلوتون ، هنگامی که شما کامل بررسی سایت نمایش اطلاعات آن را اسیر خود را در مورد بالش های جدید در قالب یک روایت مانند یک بازی از بالش با مضمون mad libs. شما نمی توانید به دیدن یک عکس یا تصویر از بالش و یا حتی هر گونه آمار دقیق در مورد آنچه در آن است برنامه ریزی برای شما ارسال. پلوتون می خواهد به شما اعتماد الگوریتم خود را و این واقعیت است که آن را خرد اعداد در جایی.

که آنچه من -- من اعتماد کرد. چند روز بعد بالش من وارد شدند. من نمی دانم چه به انتظار اما خواب بر روی آن شده است قابل توجه بهبود بیش از گذشته Ikea بالش. به عنوان من درخواست آن را ضخیم تر و در عین حال هنوز هم نرم و مخملی. من تا به حال نشان داد که سر من گرم و در شب پس از آن آمد با درجه حرارت-تنظیم بیرونی پوشش ساخته شده با برخی از مرتب کردن بر اساس از خنک کننده الیاف که به نظر می رسد واقعا کار می کنند.

پلوتون می گوید که بر اساس پاسخ های خود را برای بررسی وجود دارد بیش از 35 بالش تغییرات که شامل انواع فوم هسته اضافی پر کردن و پوشش می دهد بنابراین شما بعید است که تا پایان با همان بالش به عنوان من -- اگر هیچ خطر وجود دارد با توجه به 100 روز دادگاه.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن