تابستان کولاک خفه کردن آتش سوزی نشان می دهد عجیب و غریب مطلق از سال 2020 - CNET

ماهواره ناسا / NOAA سومی NPP دید از این پتو عظیم از دود آتش سوزی در سراسر ایالات متحده در تاریخ 7 سپتامبر گرفت

توسط SALAMNEWWS در 20 شهریور 1399
suominppsmokesept7

ماهواره ناسا / NOAA سومی NPP دید از این پتو عظیم از دود آتش سوزی در سراسر ایالات متحده در تاریخ 7 سپتامبر گرفتار.

NOAA/NASA
برای به روزترین اخبار و اطلاعات مربوط به همه گیر ویروس کرونا به وب سایت WHO مراجعه کنید.

در روز گذشته، 14 اینچ برف عجیب و غریب تابستان در آتش کامرون در کلرادو سقوط کرده است، نشان می دهد که چقدر می تواند در یک سال تغییر کند.

در طول هفته اول سپتامبر ۲۰۱۹، من و همسرم در یک جشنواره موسیقی در فضای باز در جنگلی در خارج از سانتافه، نیومکزیکو شرکت کردیم. در آن زمان به نظر یک تجربه دیوانه وار می رسید چون یک شب باران می بارید و بعضی چیزها کمی گل آلود می شد. يه پريوس حتي ممکنه يه لحظه گير کرده باشه خيلي وحشي بود، درسته؟

وحشی تا استانداردهای سال 2019، شاید. امسال انواع جدیدی از وحشی واقعی است. مثل همه، من هر روز را صرف تلاش برای پیچیدن سرم در اطراف زندگی از طریق همه گیر، اقتصاد خرد شده و هر آنچه شما می خواهید به نام سیاست در سال 2020. اما همه چیز به شیوه ای جدید در یک سه شنبه معمول در سال 2020 به من ضربه زد.

مه آلود از دود شده بود حلق آویز بیش از دره که در آن من در شمال نیومکزیکو برای چند روز زندگی می کنند، مبهم دیدگاه از کوه های نزدیک و ریخته گری یک رنگ قهوه ای بیش از افق. آتش سوزی در سراسر غرب ایالات متحده ایجاد دود تا ماهواره های ضخیم با داشتن یک زمان سخت متمایز آلو acrid از ابرهای منظم.

بادهای تند و تیز شلاق تا شن و ماسه و خاک از خشکسالی لادن محیط بیابان بالا ما، و آن را سخت به بگویید که در آن مه دودی به پایان رسید و طوفان گرد و غبار آغاز شده است. به نظر می رسید این دو در نوعی قلیان جوی آخرالزمانی از جهنم به هم می پیوندند.

Tumbleweeds پرواز در سراسر جاده، smacking شیشه جلو. رانندگی به خانه سه شنبه، من تا به حال به چرخش برای جلوگیری از یک تکه از مواد بام فلزی موج دار است که از یک سیخ دمیده شده بود آن را به عنوان رقص در سراسر خط من.

این قدرت حساسیت زدایی چشمگیر سال ۲۰۲۰ است. این چیزی است که زندگی در طول تاریخ می خواهم.

عجیب تر هنوز هم وجود دارد، امید کولاک عجیب و غریب اواخر تابستان است که در این بادهای وحشی آمد آتش کامرون و دیگر آتش سوزی های غربی در حال انجام استفاده وجود دارد.

مقامات در کلرادو می گويند برف در حال حاضر پيش روی فروغ را متوقف کرده است، اما آتش هنوز در زير پودر لحیم کاری می کند، بنابراین مبارزه بين نيروهای طبيعت ادامه دارد.

این نشانه تنها 15th بار در 12 دهه گذشته یک ایستگاه آب و هوایی در ایالات متحده دیده می شود درجه حرارت بیش از 90 درجه فارنهایت (32 سانتیگراد) یک روز، و به دنبال آن برف بعدی، به گفته اقلیم شناس برایان Brettschneider.

14 نمونه از یک ایستگاه آب و هوایی "عمده" رسیدن به 90 درجه فارنهایت یک روز تقویم و داشتن برف قابل اندازه گیری بعدی (از سال 1900) وجود دارد. دنور امروز در صدر 90 درجه فارنهایت قرار گرفت و پیش بینی می شود فردا برف داشته باشد. #cowx pic.twitter.com/nK7wfc7EY8

— Brian Brettschneider (@Climatologist49) September 7, 2020

با این حال این، به نحوی، به نظر می رسد تقریبا کمتر دیوانه از برخورد نسبتا بنال با پودل گل یک سال پیش انجام داد.

این قدرت حساسیت زدایی چشمگیر سال ۲۰۲۰ است. این چیزی است که زندگی در طول تاریخ می خواهم. در نهایت، به نوعی، زندگی به حالتی از چنین آسایش دنیوی باز خواهد گشت که هل دادن یک وسیله نقلیه از کمی گل و لای برای حکایتی پر جنب و آمد ایجاد خواهد کرد. سال ها بعد ما به افراد جوان تر در مورد زندگی در سال 2020 خواهیم گفت، و برای آنها دنیای خارجی به نظر خواهد رسید-- شیوه ای که ما ممکن است امروز به دوران افسردگی بزرگ آمریکا یا اروپای زمان جنگ فکر کنیم.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن