سوبارو BRZ دستور end در ژاپن به احتمال زیاد به عنوان نسل بعدی ماشین روش - Roadshow

ما به احتمال زیاد نقشه کشی نزدیک به نسل بعدی ماشین, اما در این زمان یکی خوب است. سوبارو کاملا نه underpowered

توسط SALAMNEWWS در 9 مرداد 1399

ما به احتمال زیاد نقشه کشی نزدیک به نسل بعدی ماشین, اما در این زمان یکی خوب است.

سوبارو

کاملا نه underpowered و کاملا دوست داشتنی سوبارو BRZ به قلم یکی از بسته شدن آن فصل به تازگی. سوبارو ژاپنی سایت شرکت اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد قبول "ساخت به سفارش" ارسال به کارخانه است. به عبارت دیگر شما نمی توانید سفارش BRZ دیگر هیچ.

این سایت می گوید کسانی که علاقه مند خواهد شد نیاز به انتخاب کردن یک سوبارو BRZ از نمایندگی سهام. به طور واضح اعلام نمی کند, اشاره, تولید, پایان, اما به احتمال زیاد نشانه خودروساز آماده به باد همه چیز را برای یک وقفه و یا در آماده سازی برای نسل بعدی BRZ. سوبارو کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

از آنجا که BRZ را پسر عموی تویوتا 86, رول از همان کارخانه در ژاپن ما در با بررسی تویوتا برای دیدن اگر خودروساز می تواند ارائه هر گونه اطلاعات اضافی. با این حال یک سخنگوی سادگی گفت Roadshow "این طرح برای سال 2020 تولید به طریق ادامه سقوط" و کاهش یافته است به نظر بیشتر در این وضعیت است. روشن نیست اگر تویوتا هنوز در حال گرفتن سفارشات برای 86 و یا اگر اتومبیل های ورزشی در نمایندگی مجاز و فروش در حال حاضر گذشته از این نسل است.

بنابراین ما فقط می توانیم حدس تحصیل نیز به همین منظور کتاب بسته شده است. آن را به احتمال زیاد به معنی BRZs نشستن در نمایندگی برخی از واحدهای نهایی به معنای برای تولید. اگر شما می خواهید یک نسل فعلی BRZ, شما احتمالا باید هاپ به آن است.

همانطور که برای آینده نسل بعدی BRZ و 86 دو آنها قطعا در آینده. بعد از سالها گمانه زنی در هر دو تویوتا و سوبارو تایید سپتامبر گذشته است که ما را ببینید ورزشی اتومبیل بازگشتاما ارائه نمی دهد تا بسیاری از جزئیات. دو برجسته شایعه پدید آمده در میان است. این اولین بار است که هر دو خودرو را به Impreza مبتنی بر پلت فرم اصلاح شده برای درایو چرخ عقب. دوم این است که ممکن است تغییر به تویوتا TNGA پلت فرم, که همچنین پشتیبانی از RWD. ما همچنین شنیده آینده خودروهای اسپرت ممکن است خندق 2.0 لیتری باکسر-موتورهای چهار برای 2.4 لیتری موتور. روشن نیست اگر ماشین باقی خواهد ماند بدون توربو اما حتی اگر آنها نمی, آنها به احتمال زیاد باقی می ماند دوست داشتنی رانندگی همکاران.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2018 سوبارو BRZ tS: 5 چیزهایی که شما نیاز به دانستن

2:16tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن